Apie mus

Esame sertifikuota ir akredituota sveikatos priežiūros įstaiga.

Turime vadybos sistemas sertifikuojančios viešosios įstaigos „LST Sert“ išduotą Atitikties sertifikatą Nr. 9000-503, kuriuo pažymima, kad asmens sveikatos pirminio ir antrinio lygių ambulatorinių paslaugų teikimo srityje poliklinikos kokybės vadybos sistema atitinka LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus, taip pat esame gavę Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai prie LR sveikatos ministerijos pažymėjimą Nr. J24-45, liudijantį,  jog esame akredituoti šeimos medicinos paslaugai teikti.

Teikiame profesionalias ir visapusiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Šeškinės poliklinikos pacientais rūpinasi 46 šeimos ir 16 vaikų ligų gydytojų, 110 gydytojų specialistų, 25 gydytojai odontologai ir 6 burnos higienistai. Poliklinikoje taip pat siūlome ambulatorinės chirurgijos, medicininės reabilitacijos paslaugas. 

Vaikams ir jaunimui palankių paslaugų kabinete nemokamai ir anonimiškai konsultuoja šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai.

Atliekame visus reikalingiausius laboratorinius ir instrumentinius tyrimus.

Išsamius tyrimus ir diagnostines procedūras atliekame operatyviai – vieno apsilankymo pas gydytoją metu. Taip trumpėja kelias iki diagnozės pacientui nustatymo bei gydymo paskyrimo.

Esame universalūs ir šiuolaikiški.

Poliklinikoje įdiegta elektroninė pacientų registravimo ir eilių reguliavimo sistema. Savo pacientams sukūrėme galimybę naudotis asmenine paskyra, kurioje jie gali matyti savo laboratorinių tyrimų rezultatus, suplanuotus vizitus, jiems skirtas prevencines programas. Organizuodami darbą naudojamės poliklinikos vidaus informacine sistema, leidžiančia skyriams operatyviai keistis svarbia informacija.

BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.