Archyvas

DŽIAUGIAMĖS PACIENTŲ PADĖKOMIS
Spalio 29 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas vėl sulaukė pacientų padėkų.
KAIP RŪPINSIMĖS PACIENTAIS ŠVENČIŲ DIENOMIS
Spalio 28 , 2021
Visą artėjantį savaitgalį, Visų Šventųjų dieną ir per Vėlines Šeškinės poliklinika ir toliau rūpinsis savo pacientų sveikata bei saugumu ir teiks būtinas medicinos paslaugas.
DERAMAI IR LAIKU ORGANIZUOJANT MOTERŲ PATIKRĄ, GIMDOS KAKLELIO VĖŽYS PASMERKTAS IŠNYKTI
Spalio 27 , 2021
Šeškinės poliklinika, kartu su dar keturiomis šalies sveikatos priežiūros įstaigomis, prisidėjo prie Valstybinio patologijos centro iniciatyvos, kai moterys, nė karto nedalyvavusios valstybinėje gimdos kaklelio vėžio prevencijos programoje arba dalyvavusios anksčiau nei prieš 6 metus,...
KODĖL VERTA SKIEPYTIS?
Spalio 26 , 2021
Nuo pat vakcinacijos pradžios vakcinų prieinamumui užtikrinti pasitelkta daug priemonių – aiškinančių, skatinančių, motyvuojančių garbaus amžiaus žmones gauti savo vakciną.
KVIEČIAME PASISKIEPYTI MOKAMA VAKCINA NUO GRIPO
Spalio 25 , 2021
Šeškinės poliklinikos gydytojai dar kartą ragina pasiskiepyti ir deramai pasiruošti gripo sezonui.
VIEŠOJI ĮSTAIGA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA KETINA NUOMOTIS PATALPAS VILNIUJE
Spalio 22 , 2021
Viešoji įstaiga Šeškinės poliklinika ketina nuomotis patalpas Vilniuje, kuriose bus įrengtos nutolusios darbo vietos, skirtos šeimos medicinos paslaugoms teikti (vieta – Pašilaičiai, Perkūnkiemis, Pavilionys, Tarandė, Fabijoniškių šiaurinė dalis, Bajorai arba besiribojančios teritorijos).
DĖL IŠMOKŲ SENJORAMS, PASISKIEPIJUSIEMS NUO COVID-19
Spalio 22 , 2021
LR Sveikatos apsaugos ministerija (toliau – SAM) informuoja, kad siekiant paskatinti labiausiai pažeidžiamus visuomenės narius skiepytis ir pagerinti epidemiologinę situaciją šalyje, LR Seimas nusprendė jiems skirti vienkartines išmokas.
KAI GYDO NE TIK VAISTAI, BET IR NUOŠIRDŪS MEDIKO ŽODŽIAI
Spalio 22 , 2021
Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų darbu bei bendravimu ir sako ačiū.
GALIMYBIŲ PASĄ GALI GAUTI IR UŽSIENYJE PASKIEPYTI ARBA COVID-19 LIGA PERSIRGĘ LIETUVOS GYVENTOJAI
Spalio 20 , 2021
Galimybių pasas jau generuojamas ir užsienio šalyse nuo COVID-19 ligos paskiepytiems arba šia liga persirgusiems Lietuvos piliečiams.
APIE MUS – LIETUVOS ŽINIASKLAIDOJE
Spalio 20 , 2021
Šeškinės poliklinika rudenį pasitiko atsinaujinusi. Jaukiuose renovuoto ir modernia įranga aprūpinto Odontologijos skyriaus kabinetuose pacientus pasitinka kvalifikuotų gydytojų odontologų komanda, teikianti ne tik pirminės, bet ir antrinės sveikatos priežiūros paslaugas.
DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMŲ IŠDAVIMO, JEI MOKYKLOJE PASKELBTAS INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANTIS REŽIMAS
Spalio 19 , 2021
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja, kad prastėjant epideminei situacijai ir ugdymo įstaigose paskelbus infekcijų plitimą ribojantį režimą (toliau – IPRR), visiems tos ugdymo įstaigos ar klasės priešmokyklinukų ir pradinukų mokinių tėvams priklauso nedarbingumas, nesvarbu, ar vaikai...
SKIEPYTIS NUO COVID-19 STIPRINAMĄJA DOZE KVIEČIAMI VISI PILNAMEČIAI GYVENTOJAI
Spalio 19 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad 18 metų ir vyresni asmenys, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.
SKIEPAI NUO GRIPO VAIKAMS: GREITAI IR NESKAUSMINGAI
Spalio 15 , 2021
Šeškinės poliklinika pristato naujieną: purškiamąją vakciną nuo gripo „Fluenz Tetra“ vaikams ir paaugliams. Galimas pacientų amžius – nuo 2 iki 18 m.
MUMS SAKO: ESATE KANTRŪS, RŪPESTINGI, PROFESIONALŪS
Spalio 15 , 2021
Šeškinės poliklinikos kolektyvas šią savaitę vėl sulaukė gražių atsiliepimų iš savo pacientų.
ANKSTYVA DIAGNOSTIKA – EFEKTYVIAUSIA KRŪTIES VĖŽIO PREVENCIJOS PRIEMONĖ
Spalio 13 , 2021
Jau ne vieną dešimtmetį spalis yra skelbiamas krūties vėžio prevencijos mėnesiu. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, o moteris paskatinti labiau rūpintis savimi.
DĖL SOCIALINĖS GLOBOS PASLAUGŲ MALTIEČIŲ NAMUOSE
Spalio 12 , 2021
Maltos ordino pagalbos tarnyba (toliau – MOPT) informuoja apie atidarytus pirmuosius maltietiškus globos namus Bažnyčios g. 17, Viekšnalių k., Telšių raj.
DĖL SKIEPIJIMO NUO COVID-19 LIGOS, GRIPO IR PNEUMOKOKINĖS INFEKCIJOS
Spalio 11 , 2021
Vėstant orams, vis daugiau laiko praleidžiame uždarose, mažai vėdinamose patalpose – išauga virusinių infekcijų rizika. Šalies medikai rekomenduoja nepamiršti pasiskiepyti ne tik nuo COVID-19, bet ir nuo šaltuoju metų sezonu plintančio gripo bei pneumokokinės infekcijos.
SPALIS LEPINA PACIENTŲ PADĖKOMIS
Spalio 08 , 2021
Šią darbo savaitę vėl galime pasidžiaugti pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS ŠEIMOS MEDICINOS PASLAUGOS PAKARTOTINAI AKREDITUOTOS
Spalio 07 , 2021
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos pakartotinai akreditavo Šeškinės polikliniką šeimos medicinos paslaugoms teikti.
NVSC PRIMENA, KAIP SKAIČIUOJAMA IZOLIACIJA KARTU GYVENANTIEMS TĖVAMS IR VAIKAMS
Spalio 06 , 2021
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), reaguodamas į gaunamas užklausas, paaiškina, kaip skaičiuojamas izoliacijos terminas, taikomas koronavirusine infekcija (COVID-19 liga) užsikrėtusius vaikus slaugantiems tėvams, ir tais atvejais, kai užsikrečia tėvai, o su jais kartu gyvena...
MIELIEJI MOKYTOJAI, SU JŪSŲ ŠVENTE!
Spalio 05 , 2021
Šiandien minime Tarptautinę mokytojų dieną ir atsigręžiame į žmones, kurių darbščios rankos ir atsakingos širdys išugdė jau ne vieną mūsų jaunuomenės kartą. Tariame ačiū Jums už talentą, pasiaukojamą darbą, už tai, kad atiduodate mums, ką geriausia turite savyje.
KAM IR KUR PRIVALOMA DĖVĖTI APSAUGINES VEIDO KAUKES
Spalio 04 , 2021
Primename, kad nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse.
DAR VIENA PASLAUGA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTAMS
Spalio 01 , 2021
Šiuo metu, kai sparčiai auga sergamumas ne tik COVID-19 liga, bet ir gripu bei kitomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, Šeškinės poliklinika pristato naują paslaugą – greituosius gripo testus.
MUMS DĖKOJA: UŽ PROFESIONALUMĄ, RŪPESTĮ, ŠILUMĄ
Spalio 01 , 2021
Darbo savaitė džiugina pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE NUO GRIPO PASISKIEPYTI JAU GALIMA IR MOKAMA VAKCINA
Rugsėjo 30 , 2021
Pacientais besirūpinantys poliklinikos gydytojai ragina nedelsti nuo gripo pasiskiepyti ir rizikos grupėms nepriklausančius žmones. Vakcinos nuo gripo kaina – 12,80 euro.
TEGUL ŠIRDIS SUJUNGIA!
Rugsėjo 29 , 2021
Pasaulinės širdies federacijos iniciatyva rugsėjo 29-ąją minima Pasaulinė širdies diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, ir visuomenėje skatinti sveiką gyvenseną.
KAD GIMDYMO LAUKTI BŪTŲ RAMIAU
Rugsėjo 28 , 2021
Šeškinės poliklinikos organizuojamos nuotolinės paskaitos apie pasiruošimą gimdymui kaskart sulaukia didelio pacienčių susidomėjimo. Todėl spalio 15 d. 14 val. nėščiąsias vėl kviečiame pasisemti žinių šia tema.
SVARBU NORINTIEMS PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS
Rugsėjo 28 , 2021
Šį penktadienį, spalio 1 d., Šeškinės poliklinika kviečia pasiskiepyti „Janssen“ vakcina (gamintojas „Johnson & Johnson“).
PGR TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – PATOGU IR NEBRANGU
Rugsėjo 24 , 2021
Mokamiems COVID-19 tyrimams Šeškinės poliklinikoje jau galima užsiregistruoti ir internetu https://e.poliklinika.lt/.
SULAUKĖME GRAŽIOS PADĖKOS
Rugsėjo 24 , 2021
Pacientė Stanislava Linkelienė savo gražius žodžius skiria fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vaidai Bartusevičienei: „Puiki gydytoja, labai atsakinga. Visada maloniai bendrauja, išklauso, gilinasi į problemą, daug pataria, išaiškina, išmano savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau...
RETOS IŠIMTYS, KAI SKIEPYTIS NEREKOMENDUOJAMA
Rugsėjo 22 , 2021
Greičiausiai nesuklysime sakydami, jog didžiausia pastarųjų mėnesių aktualija – skiepai nuo COVID-19. Nėra nė dienos, kad ši tema nebūtų gvildenama žiniasklaidoje, nuo skiepų šalininkų ir priešininkų diskusijų kaista socialiniai tinklai.
VILNIUJE PASISKIEPYTI NUO COVID-19 GALIMA VISOSE SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE
Rugsėjo 21 , 2021
Nuo šiandien, rugsėjo 21 d., visi norintieji pasiskiepyti nuo koronaviruso tai gali padaryti ir asmens sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių yra prisiregistravę. Tęsiamas skiepijimas vaistinėse (sąrašą rasite čia: https://vakcina.vilnius.lt) bei „Litexpo“ vakcinacijos centre.
DĖL SKIEPŲ NUO COVID-19
Rugsėjo 20 , 2021
Nepaliaujamai prastėjant epidemiologinei situacijai, Šeškinės poliklinikos medikai dar kartą primena apie skiepų nuo klastingos COVID-19 infekcijos svarbą visuomenės imunitetui ir mūsų visų siekiui sugrįžti į normalų gyvenimą.
PACIENTAI SAKO AČIŪ UŽ RŪPESTĮ IR DĖMESINGUMĄ
Rugsėjo 17 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas vėl buvo pamalonintas nuoširdžiomis pacientų padėkomis.
RUDUO – PUIKUS METAS PASIRŪPINTI SAVO SVEIKATA
Rugsėjo 15 , 2021
Prasidėjus šaltajam metų sezonui Šeškinės poliklinikos Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyrius kviečia pastiprinti savo organizmą siūlomais sveikatinimo komplektais.
VYRAI, NEPAMIRŠKITE LAIKU PASITIKRINTI SVEIKATOS!
Rugsėjo 15 , 2021
Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyva rugsėjo 15-oji paskelbta Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Taip pasaulio bendruomenė skatinama atkreipti dėmesį ne tik į padažnėjusius vyrų prostatos ligų atvejus, bet ir į tai, jog ši liga vis jaunėja.
UŽKIRSKIME KELIĄ „NESKIEPYTŲ ŽMONIŲ PANDEMIJAI“
Rugsėjo 14 , 2021
Epidemiologinė situacija Lietuvoje pastebimai prastėja: kasdien fiksuojamas vis didesnis užsikrėtusiųjų COVID-19 liga skaičius, ligoninėse beveik visiškai užpildytos koronavirusu sergantiems pacientams skirtos lovos.
NUO SPALIO 1-OSIOS – VIENAS SKUBIOSIOS PAGALBOS TELEFONO NUMERIS
Rugsėjo 13 , 2021
Nuo 2021 m. spalio 1 d. visiems pagalbos prašymams, kai reikia išsikviesti policiją, priešgaisrines gelbėjimo pajėgas ir greitosios medicinos pagalbos tarnybą, Lietuvoje liks tik vienas skubiosios pagalbos telefono numeris – 112.
ĮSIGALIOJO NAUJI RIBOJIMAI NETURINTIESIEMS GALIMYBIŲ PASŲ
Rugsėjo 13 , 2021
Nuo šiandien, rugsėjo 13 d., galimybių paso neturintys žmonės nebegalės gauti kai kurių nebūtinų paslaugų, bus apribotos jų galimybės lankytis prekybos ir viešojo maitinimo vietose.
MUMS DĖKOJA
Rugsėjo 10 , 2021
Dalijamės šios savaitės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
UŽSIENYJE PASKIEPYTI ARBA PERSIRGĘ LIETUVOS GYVENTOJAI GAUS ES SKAITMENINĮ COVID PAŽYMĖJIMĄ
Rugsėjo 09 , 2021
Užsienio šalyse nuo COVID-19 ligos paskiepytų arba šia liga persirgusių Lietuvos gyventojų duomenys jau gali būti įvesti į e. sveikatos sistemą, tereikia tai įrodančių dokumentų originalus pateikti vakcinacijos centre arba kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje.
VĖL ORGANIZUOJAME NUOTOLINĘ PASKAITĄ NĖŠČIOSIOMS
Rugsėjo 08 , 2021
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks rugsėjo 21 d. 14 val.
KVIEČIAME SKIEPYTIS NUO GRIPO
Rugsėjo 08 , 2021
Šeškinės poliklinika jau turi nemokamos keturvalentės gripo vakcinos, skirtos skiepyti prie poliklinikos prisiregistravusiems rizikos grupių pacientams.
KAS TREČIĄJA VAKCINOS NUO COVID-19 DOZE GALI PASISKIEPYTI JAU DABAR
Rugsėjo 08 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo šiandien stiprinamąja (trečia) vakcinos doze gali skiepytis dar daugiau visuomenės grupių, tarp jų – sveikatos sistemos, globos įstaigų, socialinės sistemos darbuotojai ir vyresni nei 65 metų asmenys.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS LABORATORIJA KVIEČIA IŠSITIRTI DĖL COVID-19
Rugsėjo 08 , 2021
Primename pacientams, kad Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami mokami PGR tyrimai. Šis tyrimas leidžia sužinoti, ar žmogus serga COVID-19 liga. Neigiamas šio testo rezultatas reikalingas norint gauti galimybių pasą ir galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo.
KADA ĮSIGALIOJA GALIMYBIŲ PASAS
Rugsėjo 08 , 2021
Iki rugsėjo 13 d., kai Vyriausybės sprendimu griežtėja apribojimai galimybių paso neturintiems asmenims, liko mažiau nei savaitė. Dar kartą primename aktualią informaciją dėl galimybių paso gavimo ir galiojimo.
DĖL SKAMBUČIŲ ŠEIMOS GYDYTOJAMS
Rugsėjo 03 , 2021
Dar kartą primename, kad Šeškinės poliklinikoje į skambučius šeimos gydytojams atsako Skambučių centras.
GERAS ŽODIS MOTYVUOJA: IR MEDIKUS, IR JŲ PACIENTUS
Rugsėjo 03 , 2021
Ši savaitė džiugina padėkų Šeškinės poliklinikos kolektyvui gausa.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PAMINĖTA MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA
Rugsėjo 01 , 2021
Jau tampa gražia tradicija Rugsėjo 1-ąją paminėti ir Šeškinės poliklinikoje. Šįkart darniai dirbančių medikų bendruomenė į savo tarpą priėmė 6 šeimos gydytojus rezidentus. Patirties ir praktinių žinių šie jaunieji gydytojai poliklinikoje pradės semtis jau rugsėjį.
MOKAMI PGR TYRIMAI – JAU IR ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Rugsėjo 01 , 2021
Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami mokami PGR tyrimai. Tyrimo rezultatas per 24 val. pateikiamas sveikatos portale www.esveikata.lt.
PRIMENAME: GALIOJA TIK ELEKTRONINĖ ODONTOLOGO IŠDUOTA VAIKO SVEIKATOS PAŽYMA
Rugpjūčio 31 , 2021
Pastarosiomis savaitėmis sulaukiame klausimų, kodėl pasitikrinę dantukus privačiame odontologijos kabinete ir gavę popierinę pažymą Šeškinės poliklinikos mažieji pacientai dėl vaiko sveikatos pažymos dar turi apsilankyti pas poliklinikos odontologus.
GAUTI GALIMYBIŲ PASĄ BUS PAPRASČIAU
Rugpjūčio 30 , 2021
Gyventojams atsiveria daugiau galimybių patogiai ir nemokamai atsiimti galimybių pasą – netrukus tai bus galima padaryti „Sodros“ padaliniuose, Lietuvos pašto skyriuose ir vaistinėse, kurios savanoriškai nuspręs teikti šią paslaugą, bei valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose.
DĖL SKAMBUČIŲ BENDRUOJU POLIKLINIKOS TELEFONO NUMERIU
Rugpjūčio 30 , 2021
Pastaruoju metu susiduriame su pagausėjusiu skambučių srautu Šeškinės poliklinikos telefono numeriu 8 5 250 2000.
PACIENTAI MUMS SKIRIA 10 BALŲ
Rugpjūčio 27 , 2021
Turime progą pasidalyti viltingai ir džiugiai nuteikiančia padėka Šeškinės poliklinikos bendruomenei.
AKTUALU: KUR IEŠKOTI VAIKO SVEIKATOS PAŽYMOS
Rugpjūčio 26 , 2021
Artėjant rugsėjui, Šeškinės polikliniką užplūdo vaikai ir jų tėveliai, susirūpinę profilaktine sveikatos patikra ir pažymomis, kurias reikia pateikti ugdymo įstaigoms. Sulaukiame ir ne vieno klausimo, kur tas pažymas rasti ir kaip išsispausdinti.
DĖL LABORATORINIŲ TYRIMŲ REZULTATŲ
Rugpjūčio 25 , 2021
Dar kartą primename, kad Šeškinės poliklinikos pacientai su laboratorinių tyrimų (kraujo, šlapimo etc.) rezultatais gali susipažinti savo paskyrose poliklinikos interneto svetainėje www.poliklinika.lt (MANO SVEIKATOS ISTORIJA / TYRIMAI), o ne sveikatos portale www.esveikata.lt.
PASITIKĖKIME VAKCINOMIS IR MOKSLU!
Rugpjūčio 25 , 2021
JAV maisto ir vaistų administracija (U.S. Food and Drug Administration, FDA) galutinai patvirtino „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakciną nuo COVID-19.
SKAIDRIAI KARTU
Rugpjūčio 23 , 2021
Dalijamės NDNT „Skaidrumo akademijos“ projekto informacija.
MUMS DĖKOJA UŽ DĖMESĮ IR GERANORIŠKUMĄ
Rugpjūčio 20 , 2021
Šią darbo savaitę vėl sulaukėme pacientų padėkų Šeškinės poliklinikos medikams.
GALIMYBIŲ PASAS IR KITI GALIOJANTYS DOKUMENTAI
Rugpjūčio 19 , 2021
Dar kartą primename, kad galimybių pasą išduoda tik Registrų centras arba pats žmogus jį gali parsisiųsti iš https://gp.esveikata.lt į telefoną, kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį ir naudoti skaitmeniniu formatu arba išspausdintą.
GALIMYBIŲ PASAS IŠDUODAMAS IR TURINTIESIEMS PAKANKAMAI ANTIKŪNŲ
Rugpjūčio 17 , 2021
Galimybių pasas jau prieinamas ir žmonėms, atlikusiems serologinį antikūnų tyrimą ir turintiems pakankamai antikūnų, taigi, ir tiems, kurie persirgo COVID-19 liga, tačiau persirgimo faktas nebuvo fiksuotas e.sveikatos sistemoje.
PGR TYRIMAI GALIMYBIŲ PASUI GAUTI TAPO MOKAMI
Rugpjūčio 16 , 2021
Vyriausybės sprendimu nuo šiandien, rugpjūčio 16 d., koronaviruso testai galimybių pasui gauti tapo mokami. Išimtys taikomos tik dėl medicininių priežasčių negalintiems skiepytis žmonėms ir nėščiosioms.
PACIENTAI DŽIAUGIASI, KAD YRA TOKIŲ PUIKIŲ GYDYTOJŲ
Rugpjūčio 13 , 2021
Dalijamės gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos medikų darbą.
UŽSIKRĖTUSIESIEMS COVID-19 SKIRTA ANKETA: PATYS ŽMONĖS RAGINAMI PRISIDĖTI PRIE VIRUSO SUVALDYMO
Rugpjūčio 11 , 2021
Greičiau nutraukti viruso plitimą ir išsaugoti daugiau gyvybių – prie šio tikslo gali prisidėti kiekvienas, kuriam patvirtinta koronavirusinė infekcija (COVID-19), savarankiškai užpildęs anketą ir pateikęs išsamius duomenis, kaip ir kur užsikrėtė, su kuo turėjo didelės rizikos kontaktą.
ANTRAI VAKCINOS DOZEI JAU GALIMA RINKTIS KITO GAMINTOJO VAKCINĄ
Rugpjūčio 10 , 2021
Nuo šiol Karštosios linijos 1808 operatoriai gali visus norinčiuosius registruoti antros vakcinos dozei, kai pasirenkama kito gamintojo vakcina nei prieš tai skiepijant pirma doze.
PACIENTAI DĖKOJA UŽ PROFESIONALUMĄ, NUOŠIRDUMĄ IR RŪPESTĮ
Rugpjūčio 09 , 2021
Dalijamės Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis mūsų bendruomenei.
„SPIKEVAX“ VAKCINA JAU GALI BŪTI SKIEPIJAMI VAIKAI NUO 12 METŲ
Rugpjūčio 03 , 2021
Atsižvelgdama į Europos vaistų agentūros (EMA) rekomendaciją, Europos Komisija pakeitė COVID-19 vakcinos „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) registracijos sąlygas ir leido ja skiepyti vaikus nuo 12 metų.
KEIČIASI TVARKA: NUO ŠIOL VISUS SKAMBUČIUS Į ŠEIMOS GYDYTOJO KABINETĄ ATSAKYS SKAMBUČIŲ CENTRAS
Rugpjūčio 02 , 2021
Informuojame, kad siekiant teikti kokybiškas paslaugas visi skambučiai į šeimos gydytojo kabinetą bus peradresuojami į skambučių centrą.
VĖL TEIKIAME MOKAMAS LAŠINIŲ INFUZIJŲ PASLAUGAS
Liepos 31 , 2021
Šeškinės poliklinikoje atnaujinome ne vienam pacientui taip reikalingas mokamas lašinių infuzijų paslaugas.
MUMS DĖKOJA UŽ BEGALINĮ NORĄ PADĖTI
Liepos 31 , 2021
Dalijamės Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis mūsų bendruomenei.
„LITEXPO“ VAKCINACIJOS CENTRAS UŽDAROMAS NEBUS
Liepos 29 , 2021
Vilniaus savivaldybė, atsižvelgdama į pastarąją savaitę išaugusį vakcinavimo pirmąja COVID-19 vakcinos doze asmenų skaičių, priėmė sprendimą nuo rugpjūčio neuždaryti „Litexpo“ vakcinacijos centro.
BŪSIMĄSIAS MAMYTES VĖL KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Liepos 29 , 2021
Šeškinės poliklinikos organizuojamos nuotolinės paskaitos apie pasiruošimą gimdymui kaskart sulaukia didelio pacienčių susidomėjimo. Todėl rugpjūčio 10 d. 13 val. nėščiąsias vėl kviečiame pasisemti žinių šia tema.
SKIEPAI NUO TYMŲ – GALIMYBĖ IŠVENGTI SUNKIOS LIGOS IR JOS KOMPLIKACIJŲ
Liepos 27 , 2021
Tymai – ūmi ir itin užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oru. Infekcija taip pat gali būti perduodama ir per rankas ar kitus aplinkos daiktus, užterštus sergančio asmens kvėpavimo takų išskyromis.
KUR IR KADA SKIEPIJASI VILNIEČIAI ŠIĄ SAVAITĘ
Liepos 27 , 2021
Skiepijimas arčiau namų suaktyvino dar nepasiskiepijusius vilniečius – praėjusią savaitę po sostinę keliaujančiuose skiepobusuose tokia galimybe pasinaudojo 3052 gyventojai.
TESTAVIMO PUNKTE VILNIEČIAI GALĖS IR PASISKIEPYTI
Liepos 23 , 2021
Šį savaitgalį, liepos 24 ir 25 dienomis, skiepobusas atvyks ten, kur daugiau nei metus atliekamas aktyvus gyventojų testavimas nuo koronaviruso.
MUMS SAKO AČIŪ
Liepos 23 , 2021
Šią savaitę vėl galime pasidžiaugti pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
VAKCINOS ATVAŽIUOJA ARČIAU VILNIEČIŲ NAMŲ
Liepos 22 , 2021
Po miestą jau važinėja raudoni skiepobusai ir laukia visų, norinčių pasiskiepyti. Skiepijimas juose vyksta be išankstinės registracijos.
Į PAGALBĄ RADIOLOGAMS – DIRBTINIS INTELEKTAS
Liepos 21 , 2021
Siekdami užtikrinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, Šeškinės poliklinikos medikai pasitelkia ir dirbtinį intelektą. Viena iš neseniai įgyvendintų naujovių – krūtinės ląstos rentgenogramoms analizuoti naudojama novatoriška „ChestEye“ programa.
KORONAVIRUSU PERSIRGĘ GYVENTOJAI GALĖS BŪTI SKIEPIJAMI DVIEM VAKCINOS DOZĖMIS
Liepos 20 , 2021
Persirgus COVID-19 liga, imunitetui palaikyti pakanka vienos vakcinos dozės, tačiau žmogui pageidaujant yra sudaryta galimybė pasiskiepyti dviem „Comirnaty“, „Spikevax“ arba „Vaxzevria“ vakcinos dozėmis.
ŠLAPIMO PŪSLĖS UŽDEGIMUS GYDOME PAŽANGIAIS METODAIS
Liepos 19 , 2021
Šlapimo pūslės uždegimas yra dažniausiai pasitaikanti šlapimo takų infekcija. Ši liga kamuoja įvairaus amžiaus vyrus ir moteris, dažnai atsinaujina, neretai tampa lėtine. Tiesa, moterims šie uždegimai yra kur kas dažnesni, bet vyrai paprastai serga sunkiau.
MUMS DĖKOJA
Liepos 16 , 2021
Šią savaitę vėl sulaukėme gražių atsiliepimų iš Šeškinės poliklinikos pacientų.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA – SAUGI ZONA PACIENTAMS IR DARBUOTOJAMS
Liepos 15 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija susistemino duomenis, kiek žmonių įmonėse ir įstaigose, turinčiose bent 100 darbuotojų, jau pasiskiepijo nuo koronaviruso. Ir čia Šeškinės poliklinika – tarp lyderių.
LAIKU ATLIKTA PROFILAKTINĖ VAIKO SVEIKATOS PATIKRA – MAŽIAU STRESO IR SKUBĖJIMO PRIEŠ MOKSLO METUS
Liepos 15 , 2021
Šeškinės poliklinika kviečia tėvelius pasirūpinti kasmetine profilaktine vaikų sveikatos patikra. Užsiregistravus į šeimos (vaikų ligų) gydytojo ir gydytojo odontologo konsultaciją iš anksto, tai galima atlikti be streso ir išvengiant grūsčių poliklinikoje.
PERSIRGUSIEMS COVID-19 LIGA – NAUJA VAKCINACIJOS TVARKA
Liepos 13 , 2021
Persirgusieji COVID-19 liga, kuri buvo patvirtinta PGR tyrimu, nuo šiol bus vakcinuojami viena „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“ vakcinos doze.
PACIENTAS DĖKOJA UŽ KOMPETENCIJĄ, KULTŪRĄ IR DĖMESĮ
Liepos 12 , 2021
Pasidžiaukime praeitos savaitės paciento padėka Šeškinės poliklinikos medikui
LIEPOS 6 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Liepos 05 , 2021
Antradienį, liepos 6 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI IR PACIENTAI GERAI SUVOKIA PREVENCINIŲ PROGRAMŲ SVARBĄ
Liepos 05 , 2021
Valstybinės ligonių kasos duomenimis, pagal 2021 m. pirmąjį ketvirtį suteiktų prevencinių paslaugų skaičių Šeškinės poliklinika yra viena iš pirmaujančių Vilniaus m. sveikatos priežiūros įstaigų.
PACIENTAI SAKO: KOL BŪSIME GYVI, JUS VISADA PRISIMINSIME
Liepos 05 , 2021
Dalijamės Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis mūsų bendruomenei.
AKTUALU NĖŠČIOSIOMS: VĖL KVIEČIAME Į PASKAITĄ
Liepos 01 , 2021
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika vėl kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“. Paskaita vyks liepos 23 d. 14 val.
KARANTINAS BAIGĖSI. KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI
Liepos 01 , 2021
Šiandien Lietuvoje baigėsi beveik aštuonis mėnesius trukęs karantinas ir liko galioti ekstremalioji situacija. Dar kartą primename apie svarbiausius pasikeitimus atšaukus karantiną.
POLIKLINIKOS DARBUOTOJAMS – VILNIAUS MERO PADĖKA
Liepos 01 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos bendruomenė sulaukė malonios žinios ir gražaus Vilniaus savivaldybės dėmesio.
VIS DAUGIAU VILNIEČIŲ PIRMĄJĮ SKIEPĄ NUO KORONAVIRUSO GALI GAUTI IR BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS
Birželio 30 , 2021
Šią savaitę Vilniuje tęsiama vakcinacija pirmaisiais skiepais nuo koronaviruso be registracijos. Pasiskiepyti galima „Litexpo“ (Laisvės pr. 5), rinktis – vakciną „Pfizer-BioNTech“ arba „Moderna“.
NUO LIEPOS GYVENSIME BE KARANTINO, BET RIBOJIMŲ LIKS
Birželio 29 , 2021
Vyriausybė nusprendė nuo 2021 m. liepos 1 d. palikti galioti tik paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės.
PACIENTAI DĖKOJA UŽ KARTU NUEITĄ SVEIKIMO KELIĄ
Birželio 25 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas iš pacientų vėl sulaukė daug gražių įvertinimų ir atsiliepimų.
IR VĖL ŠVĘSIME JONINES
Birželio 23 , 2021
Birželis jau ritasi į pabaigą. Kur tik pažvelgsi – gamtos ir gyvybės šėlsmas. Nosį kutena akacijų kvapas, pievos ir laukai nusėti ryškiaspalvių žiedų margumynu. Visas tas grožis traukia akį, nusmelkia širdį. Supranti: tai taip tikra, bet labai trapu.
BIRŽELIO 24 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Birželio 22 , 2021
BIRŽELIO 24 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
ATPAŽINKIME INSULTO IR INFARKTO POŽYMIUS
Birželio 22 , 2021
Širdies ir kraujagyslių ligos yra labiausiai paplitusios Lietuvoje. 2020 m. jos sudarė net 53 proc. mirties priežasčių, iš kurių dažniausios buvo insultas ir miokardo infarktas.
KAIP IŠGYVENTI KARŠČIUS: GERKITE DAUGIAU VANDENS IR VENKITE PER DIDELIO FIZINIO AKTYVUMO
Birželio 21 , 2021
Pastarosiomis dienomis termometro stulpeliai neretai perkopia 30 laipsnių ribą. Tokios karščio bangos ne vienam sukelia ir sveikatos problemų, padaugėja saulės ar šilumos smūgio ištiktų arba tiesiog nekaip besijaučiančių žmonių.
KVIEČIAME REGISTRUOTIS VAIKŲ KRŪMINIŲ DANTŲ DENGIMO SILANTAIS PROGRAMAI!
Birželio 16 , 2021
Dantų silantai – tai dantų ėduonies profilaktikai skirtos hermetizavimo medžiagos. Silantavimo procedūros metu uždengiamos dantų vagelės ir įdubos, tuomet į jas nepakliūna bakterijos ir angliavandeniai, nes sudaromas mechaninis barjeras tarp danties emalio ir burnoje susidarančių rūgščių. Be to,...
PASISKIEPYTI NUO KORONAVIRUSO JAU GALI IR VAIKAI NUO 12 METŲ AMŽIAUS
Birželio 14 , 2021
Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.
POLIKLINIKA PRAŠO ATNAUJINTI VALIOS PAREIŠKIMĄ DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMO
Birželio 11 , 2021
Šeškinės poliklinika parengė naują Paciento valios pareiškimo dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo formą.
MES IR PAGYDOME, IR NURAMINAME
Birželio 11 , 2021
Šią darbo savaitę vėl turėjome progą pasidžiaugti nuoširdžiomis pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos darbuotojams. Dalijamės savo džiaugsmu ir gražiais žmonių atsiliepimais.
NUO ANTRADIENIO IKI PENKTADIENIO „PFIZER-BIONTECH“ VAKCINA VILNIUJE SKIEPYS BE REGISTRACIJOS
Birželio 10 , 2021
Vilniuje vakcinacija tampa dar laisvesnė ir visi norintieji pasiskiepyti pirmąja „Pfizer-BioNTech“ vakcina tai padaryti galės be registracijos kiekvienos savaitės antradienį–penktadienį nuo 12 iki 16 val.
JAU GALIMA IŠSIIMTI ES SKAITMENINĮ COVID PAŽYMĖJIMĄ
Birželio 07 , 2021
Nuo šiandien Lietuvos gyventojai gali išsiimti ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.
DĖL PACIENTŲ APTARNAVIMO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS NE DARBO METU
Birželio 07 , 2021
Pranešame, kad nuo birželio 7 d. Šeškinės poliklinikos pacientais poliklinikos ne darbo metu vėl rūpinsis Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57, tel. (8 5) 234 44 87).
MIELIEJI TĖČIAI IR SENELIAI, SVEIKINAME SU JŪSŲ ŠVENTE!
Birželio 04 , 2021
Dėkojame už rūpestį ir meilę, už tvirtybę ir vaikams dovanotą saugumo jausmą. Esame laimingi Jus turėdami – dar laimingesni būdami kartu. Tik Jūsų dėka galime augti ir auginti savo vaikus. Tik iš Jūsų mokomės ryžto, atsakomybės ir drąsos.
KAI MEDIKŲ ŽODŽIAI IRGI GYDO
Birželio 04 , 2021
Pasidžiaukime nuoširdžia Šeškinės poliklinikos pacientės padėka.
KAIP UŽTIKRINTI, KAD VAIKAI VASAROS STOVYKLOSE BŪTŲ SAUGŪS?
Birželio 03 , 2021
Prasidėjo vasara – pramogų lauke ir vaikų stovyklų metas. Tačiau tėvams kyla klausimų, ar šiuo metu saugu leisti vaikus į stovyklas, ar bus pasirūpinta jų sveikata. Pateikiame svarbiausius stovyklų rengėjams keliamus reikalavimus.
PRASIDEDA MASINĖ VAKCINACIJA NUO COVID-19 LIGOS
Gegužės 31 , 2021
Lietuvoje prasidėjo masinė gyventojų vakcinacija nuo koronaviruso. Nuo šiandien registruotis skiepui kviečiami visi asmenys, sulaukę 16 metų.
VISAPUSIŠKAI ATSINAUJINUSIAME ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS ODONTOLOGIJOS SKYRIUJE PACIENTUS PASITINKAME SU ŠYPSENA
Gegužės 28 , 2021
Šį penktadienį, gegužės 28 d., Šeškinės poliklinikoje vyko graži šventė. Poliklinikos darbuotojams ir svečiams buvo pristatytas atsinaujinęs Odontologijos skyrius.
PACIENTAI RAGINA: „SAUGOKIT TOKIUS MEDIKUS!“
Gegužės 28 , 2021
Ši darbo savaitė Šeškinės poliklinikos kolektyvą vėl lepino dėkingų pacientų dėmesiu.
ABITURIENTAI KVIEČIAMI PASISKIEPYTI DAR IKI EGZAMINŲ PRADŽIOS
Gegužės 28 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybė ragina sostinės abiturientus pasinaudoti galimybe pasiskiepyti antrąja „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) doze dar iki egzaminų sesijos pradžios.
IZOLIACIJOS IŠIMTYS NUO COVID-19 PASISKIEPIJUSIEMS AR ŠIA LIGA PERSIRGUSIEMS ŽMONĖMS
Gegužės 27 , 2021
Įsigaliojus galimybių pasui, nuo COVID-19 pasiskiepijusiems ir šia liga persirgusiems žmonėms iškyla nemažai klausimų dėl izoliacijos.
AKTUALU NORINTIESIEMS PAANKSTINTI ANTRĄ „VAXZEVRIA“ SKIEPĄ
Gegužės 26 , 2021
Atsižvelgdami į pacientų pageidavimus, supažindiname su svarbia informacija norintiems paankstinti antrą vakcinos „Vaxzevria“ skiepą rekomenduojamu 4–12 savaičių intervalu.
JAU GALIMA ATSISIŲSTI GALIMYBIŲ PASĄ
Gegužės 26 , 2021
Nuo pirmadienio, gegužės 24 dienos, Lietuvoje pradėjo veikti Galimybių pasas, kurį turintiems asmenims taikomos švelnesnės karantino sąlygos. Jau savaitgalį paskiepyti, persirgę ar neigiamą COVID-19 testo rezultatą turintys asmenys internetinėje svetainėje gpasas.lt galėjo gauti savo Galimybių...
ŽMONĖS SAKO: „RETAI SUTIKSI TOKIŲ GYDYTOJŲ“
Gegužės 21 , 2021
Džiaugiamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos medikams.
ĮTARUS COVID-19, ŽMONĖS BUS KVIEČIAMI PAKARTOTI PGR TYRIMĄ
Gegužės 19 , 2021
Nuo šiol žmonės bus kviečiami pakartotinai atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos, jeigu ankstesnio tyrimo PGR metodu rezultatas leido įtarti, tačiau nepatvirtino ligos atvejo.
JAU VEIKIA VISUOTINĖ REGISTRAVIMO SKIEPAMS NUO KORONAVIRUSO SISTEMA
Gegužės 17 , 2021
Šiandien pradėjo veikti visuotinė gyventojų registravimo pasiskiepyti nuo COVID-19 sistema. Patogiausia registruotis interneto svetainėje http://www.koronastop.lt/, čia taip pat galima užregistruoti kitą asmenį.
ATSAKINGAI BESIRUOŠIANČIOMS GIMDYMUI PACIENTĖMS – DAR VIENA PASKAITA
Gegužės 17 , 2021
Šeškinės poliklinikos akušerės Paulinos Januškaitės nuotoliniai susitikimai su nėščiosioms sulaukia vis didesnio dėmesio. Praėjusį kartą paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“ klausėsi net 40 svarbiam gyvenimo pokyčiui besiruošiančių Šeškinės poliklinikos pacienčių.
DĖL ANTRO SKIEPO NUO COVID-19 LIGOS
Gegužės 14 , 2021
„Vaxzevria“ („AstraZeneca“) paskiepyti poliklinikos pacientai sulaukė trumpųjų žinučių, kuriose nurodoma į LITEXPO dėl antro skiepo atvykti gegužės 15 d., nors pasiskiepijus pirmu skiepu buvo numatyta vėlesnė revakcinacijos data.
PACIENTAI JAUČIASI MUMS DĖKINGI UŽ DALYKIŠKUMĄ, VERTINGUS PATARIMUS, VIDINĘ ŠILUMĄ
Gegužės 14 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos darbuotojai vėl sulaukė nuoširdžių pacientų padėkų.
GALIMYBIŲ PASĄ BUS GALIMA GAUTI SPECIALIAME INTERNETO PUSLAPYJE
Gegužės 13 , 2021
Galimybių pasą bus galima gauti apsilankius specialiai sukurtame interneto puslapyje ir atlikus vos du veiksmus – suvedus asmens autentifikavimo duomenis ir išsisaugojus gautą QR kodą telefone ar kompiuteryje.
DĖL ANTRO SKIEPO NUO COVID-19 LIGOS DATOS
Gegužės 13 , 2021
Poliklinika sulaukė ne vieno paciento klausimo dėl gautų trumpųjų žinučių, kuriose nurodoma kitokia nei buvo planuota skiepijimo „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) data.
SU JŪSŲ ŠVENTE, MIELIEJI KOLEGOS!
Gegužės 12 , 2021
Šiandien minime Tarptautinę slaugytojų dieną. Ir atsigręžiame į medikus, kurių indėlis teikiant pagalbą pacientams be galo svarbus ir reikalingas, nors kartais lieka tarsi „už kadro“.
GREITASIS SARS-COV-2 ANTIGENŲ TESTAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – PATOGU IR NEBRANGU
Gegužės 11 , 2021
Jeigu norite įsitikinti, kad nesergate koronavirusu, atvykite į Šeškinės polikliniką ir atlikite greitąjį SARS-COV-2 antigenų testą.
PAILGINTAS LAIKAS UŽSIREGISTRUOTI Į GYDYTOJO SPECIALISTO KONSULTACIJĄ
Gegužės 10 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad dvigubai pailgintas laikas užsiregistruoti į gydytojo specialisto konsultaciją. Nuo šiol pacientas, gavęs siuntimą, tam turi 60 dienų.
SKIEPYTIS NUO COVID-19 GALI REGISTRUOTIS IR 35 METŲ VILNIEČIAI
Gegužės 07 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad registracija skiepytis nuo koronaviruso šiandien atverta ir 35–44 metų gyventojams.
PACIENTAI MUMS SAKO PADĖKAS
Gegužės 07 , 2021
Ši darbo savaitė Šeškinės poliklinikos medikus lepina pacientų padėkomis: už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, laiku suteiktą pagalbą.
DĖL ANTRO SKIEPO LAIKO PAKEITIMO
Gegužės 06 , 2021
Vilniaus savivaldybė informuoja, kad žadėtos galimybės pasikeisti antro skiepo datą kol kas nėra.
Į VAKCINACIJOS CENTRĄ „LITEXPO“ – NAUJI AUTOBUSŲ MARŠRUTAI
Gegužės 05 , 2021
Miestiečių patogumui į vakcinacijos centrą galima nuvažiuoti specialiais autobusų maršrutais: 100 maršruto autobusas važiuoja Laisvės pr.–Fabijoniškės, o 200 maršruto – Savanorių pr.–Antakalnis.
PACIENTŲ, PIRMUOJU SKIEPU NUO KORONAVIRUSO PASKIEPYTŲ ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE, DĖMESIUI
Gegužės 04 , 2021
Primename, kad Vilniaus savivaldybės sprendimu vakcinacija ir revakcinacija (2 skiepas) „Pfizer“ (COMIRNATY) vakcina nuo šiol vykdoma tik parodų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius).
SKIEPAI NUO COVID-19: REGISTRUOTIS JAU KVIEČIAMI IR 45 METŲ VILNIEČIAI
Gegužės 03 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad registracija skiepytis nuo koronaviruso atverta ir 45–54 metų gyventojams.
SVEIKINAME SU ARTĖJANČIA MOTINOS DIENA
Balandžio 30 , 2021
Mielosios mamos ir močiutės,
MUMS VĖL DĖKOJA
Balandžio 30 , 2021
Dalijamės gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos medikų darbą.
GEGUŽĖS 1 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Balandžio 29 , 2021
Gegužės 1-ąją, Tarptautinę darbo dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
KUR GAUTI PAŽYMĄ APIE SKIEPUS NUO COVID-19, NEIGIAMĄ TYRIMO DĖL ŠIOS LIGOS REZULTATĄ AR PAŽYMĄ PERSIRGUS KORONAVIRUSU
Balandžio 28 , 2021
Laisvėjant karantino apribojimams ir Vyriausybės sprendimu daugiau teisių suteikus imunitetą nuo COVID-19 ligos turintiems žmonėms, primename, kad e.sveikatos sistemoje galima rasti pažymą dėl skiepų nuo COVID-19 arba neigiamą laboratorinio tyrimo dėl šios ligos atsakymą.
PERSPĖTI. APSAUGOTI. VAKCINUOTI
Balandžio 27 , 2021
Š. m. balandžio 26 d.–gegužės 2 d. minima Europos imunizacijos savaitė, kurios tikslas – gerinti visuomenės supratimą apie skiepų teikiamą naudą ir svarbą, užkertant kelią vakcinomis valdomoms ligoms ir jų sukeliamoms komplikacijoms plisti.
SVEIKINAME SU PROFESINE ŠVENTE!
Balandžio 27 , 2021
Mielieji, balandžio 27-oji – ypatinga diena visiems medicinos darbuotojams.
MUMS DĖKOJA
Balandžio 23 , 2021
Vėl turime progą pasidžiaugti pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.
PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS JAU GALI IR 55-MEČIAI VILNIEČIAI
Balandžio 23 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad registracija skiepytis nuo koronaviruso atverta dar vienai prioritetinei grupei – 55–64 metų gyventojams.
KARANTINAS LAISVĖJA: DAUGIAU TEISIŲ TURINTIEMS IMUNITETĄ NUO COVID-19 LIGOS
Balandžio 22 , 2021
Nuo šiandien Vyriausybės sprendimu įgyvendintas ilgai lauktas pokytis – žmonėms, turintiems imunitetą nuo koronaviruso, laisvėjančio karantino sąlygomis suteikiama daugiau teisių.
AKTUALU: DĖL ANTROJO SKIEPO NUO COVID-19 LIGOS
Balandžio 21 , 2021
Pastaruoju metu Šeškinės poliklinika sulaukia viena vakcinos nuo koronaviruso doze pasiskiepijusių žmonių klausimų dėl galimybės keisti antrojo skiepo datą.
SKIEPYTIS NUO KORONAVIRUSO KVIES DAUGIAU PRIORITETINIŲ GRUPIŲ
Balandžio 20 , 2021
Vilniaus savivaldybė planuoja šiandien nuo 12 val. leisti registruotis vakcinacijai nuo COVID-19 ligos dar vienai prioritetinei grupei (1.20):
KADA NETAIKOMA IZOLIACIJA PASKIEPYTIEMS AR PERSIRGUSIEMS KORONAVIRUSU
Balandžio 19 , 2021
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai primena, kad žmonėms, kurie yra persirgę COVID-19 liga, taip pat tiems, kurie jau yra paskiepyti pagal nustatytą vakcinacijos schemą, net ir turėjus didelės rizikos sąlytį su užsikrėtusiuoju tam tikrą laiką izoliuotis nereikia.
PACIENTAI PASTEBI: „TAIP ŽENKLIAI PASIKEITĖTE Į GERĄ PUSĘ“
Balandžio 16 , 2021
Vėl dalijamės gražiais Šeškinės poliklinikos pacientų atsiliepimais apie mūsų darbuotojus ir teikiamas paslaugas.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS VAIKŲ PULMONOLOGĖ DANGUOLĖ JUSIENĖ PATARIA
Balandžio 13 , 2021
Į Lietuvą pamažu eina pavasaris, o su juo padažnėja ir vaikus kamuojančios kvėpavimo takų ligos. Ūmus bronchitas – pati dažniausia šio amžiaus tarpsnio pacientų kvėpavimo takų liga pavasario sezonu.
VAKCINACIJOS PRIORITETAI: DĖL 55–64 M. AMŽIAUS GRUPĖS ĮTRAUKIMO
Balandžio 13 , 2021
Vilniaus miesto savivaldybė, atsižvelgdama į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, nusprendė mažiausiai keliomis dienomis pavėlinti vakcinacijos atvėrimą 55–64 m. amžiaus grupei.
APIE GIMDYMĄ – IŠSAMIAI IR PROFESIONALIAI
Balandžio 12 , 2021
Turime progą pasidžiaugti puikiai pavykusia nuotoline paskaita nėščiosioms „Pasiruošimas gimdymui“.
SKIEPYTIS KVIES VYRESNIUS NEI 55 METŲ VILNIEČIUS
Balandžio 12 , 2021
Įsibėgėjusios vakcinacijos nuo COVID-19 apimčių sostinė nemažina ir toliau.
PACIENTAI SAKO: PAS JUS VISUOMET MALONU SUGRĮŽTI
Balandžio 09 , 2021
Pasidžiaukime gražiais žmonių atsiliepimais apie mūsų personalo darbą.
SKIEPIJIMAS „PFIZER“ VAKCINA VILNIUJE ĮGAUNA PAGREITĮ
Balandžio 08 , 2021
Savivaldybė kviečia registruotis prioritetines grupes nuo koronaviruso pasiskiepyti „Pfizer“ vakcina RYTOJUI:
SENJORŲ DIENA SU „PFIZER“ VAKCINA!
Balandžio 08 , 2021
Vilniaus savivaldybė šiandien kviečia nuo koronaviruso skiepytis 65 metų ir vyresnius senjorus.
PERSIRGOTE KORONAVIRUSU IR VIS DAR PRASTAI JAUČIATĖS? KREIPKITĖS DĖL MEDICININĖS REABILITACIJOS
Balandžio 07 , 2021
Primename, kad pacientai, persirgę COVID-19 liga, gydytojo siuntimu gali gauti stacionarinės arba ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas. Reabilitacija suteikiama ne vėliau nei praėjus 3 mėnesiams po aktyvaus gydymo stacionare.
SVARBU NORINTIEMS PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS VILNIEČIAMS
Balandžio 06 , 2021
Pasikeitė registracijos skiepytis nuo koronaviruso tvarka: Šeškinės poliklinika šių pacientų vakcinacijai neberegistruoja.
VILTINGŲ IR DŽIUGIŲ ŠV. VELYKŲ!
Balandžio 02 , 2021
Sekmadienį į mūsų namus ir širdis pasibels šv. Velykos – tikėjimo, gamtos atgimimo ir vilties šventė.
BALANDŽIO 4 IR 5 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Balandžio 02 , 2021
Per šv. Velykas, balandžio 4 ir 5 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
MUMS SAKO: DIRBATE PROFESIONALIAI, BENDRAUJATE MANDAGIAI IR GERANORIŠKAI
Balandžio 02 , 2021
Šią savaitę padėkų ir gerų žodžių daugiausia sulaukėme iš Šeškinės poliklinikoje nuo koronaviruso paskiepytų žmonių.
VELYKŲ SAVAITGALIUI VILNIUS ŽADA VAKCINŲ ŠTURMĄ – KVIEČIA REGISTRUOTIS NORINČIUOSIUS
Balandžio 01 , 2021
Vilnius Velykas šturmuos vakcinomis nuo COVID-19 – sostinės savivaldybė per artėjantį savaitgalį ir dvi dienas po jo siekia vakcinuoti 17 tūkst. vilniečių, priklausančių kelioms prioritetinėms grupėms.
RUOŠIAMĖS VELYKOMS: KAUŠINIAMS MARGINTI RINKIMĖS NATŪRALIUS DAŽUS
Balandžio 01 , 2021
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai primena, kad kiaušiniams marginti geriau rinktis natūralias medžiagas.
SKIRKITE 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Kovo 30 , 2021
Mielieji, dėkojame už supratimą ir parodytą dėmesį skiriant Šeškinės poliklinikai 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.
KELIAUJANTIEMS COVID-19 PANDEMIJOS METU – NAUJOS PAŽYMOS
Kovo 29 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama mažinti COVID-19 pandemijos plitimo grėsmes ir palengvinti saugų judėjimą keliaujantiems, praneša, kad portale e.sveikata yra parengta asmenų, pasiskiepijusių nuo koronaviruso, pažyma.
LĖTINĖMIS LIGOMIS SERGANČIŲ PACIENTŲ, NORINČIŲ PASISKIEPYTI „ASTRAZENACA“ VAKCINA, DĖMESIUI
Kovo 28 , 2021
Įsigaliojus sveikatos apsaugos ministro papildytam prioritetinių gyventojų grupių sąrašui, Šeškinės poliklinika kviečia lėtinėmis ligomis sergančius žmones pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.
DARBO SAVAITĖ VĖL LEPINA PACIENTŲ PADĖKOMIS
Kovo 26 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai sulaukė daug gerų žodžių: už profesionalumą, kantrybę, atidumą pacientams ir visokeriopą pagalbą pandemijos metu bei iki jos.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE NUO KORONAVIRUSO PASKIEPYTA JAU PER 10 000 PACIENTŲ
Kovo 25 , 2021
Turime progą pasidžiaugti savo pacientų sąmoningumu ir puikiu personalo darbu. Nuo vakcinacijos pradžios darėme viską, kad žmonės patogiai ir saugiai galėtų pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, ir mūsų pastangos davė reikšmingų rezultatų.
JEIGU ESATE VYRESNI NEI 65 METŲ IR NORITE PASISKIEPYTI NUO KORONAVIRUSO „ASTRAZENECA“ VAKCINA
Kovo 23 , 2021
Šeškinės poliklinikoje nuosekliai vykdoma prioritetinių gyventojų grupių vakcinacija nuo COVID-19 ligos.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PRADĖJO DIRBTI NAUJA LOGOTERAPEUTĖ
Kovo 23 , 2021
Šeškinės poliklinikos kolektyvą papildė nauja logoterapeutė Aiva Vaičiulytė.
ATNAUJINAMOS PASKAITOS NĖŠČIOSIOMS
Kovo 22 , 2021
Būsimąsias mamytes Šeškinės poliklinika kviečia nuotoliniu būdu pasiklausyti paskaitos „Pasiruošimas gimdymui“.
PACIENTŲ, KURIE KOVO 18 D. TURĖJO SKIEPYTIS NUO COVID-19 LIGOS, DĖMESIUI
Kovo 19 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija, atsižvelgdama į Europos vaistų agentūros išaiškinimą ir gavusi naujas Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos rekomendacijas, nuo šiandien atnaujino gyventojų skiepijimą „AstraZeneca“ vakcina.
MUMS DĖKOJA: UŽ PROFESIONALUMĄ, ATIDUMĄ, ĮSIGILINIMĄ Į LIGĄ
Kovo 19 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai vėl sulaukė pacientų padėkų.
ANKSTYVA STOROSIOS ŽARNOS VĖŽIO DIAGNOSTIKA GALI IŠGELBĖTI GYVYBĘ
Kovo 17 , 2021
Kovas – storosios žarnos vėžio prevencijai skirtas mėnuo. Šeškinės poliklinikos gydytojai ragina pacientus nepamiršti pasirūpinti savo sveikata ir šios sunkios ligos prevencija.
SKIEPIJIMAS „ASTRAZENECA“ VAKCINA LAIKINAI SUSTABDYTAS
Kovo 17 , 2021
Gavusi Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos rekomendacijas, nuo šiandien Sveikatos apsaugos ministerija laikinai stabdo skiepijimą „AstraZeneca“ vakcina.
KARANTINAS LAISVĖJA: KO TIKĖTIS?
Kovo 15 , 2021
Nuo šiandien Lietuvoje Vyriausybės sprendimu mažėja karantino ribojimai. Į mokyklas galės sugrįžti pradinukai, duris atveria daugiau parduotuvių, vėl galėsime lankytis muziejuose ir kultūros įstaigose.
TURITE KLAUSIMŲ DĖL VAKCINOS? ATSAKYS VAKCINOS LINIJA
Kovo 15 , 2021
Mokslas sukūrė vakcinas. Vakcinos padėjo suvaldyti virusus ankstesniais laikais, suvaldys ir šiandien. Petys už laisvę – kelias į mums įprastą gyvenimą!
LIETUVA LAIKOSI EVA IR VVKT REKOMENDACIJŲ: VAKCINA „ASTRAZENECA“ SKIEPIJAMA IR TOLIAU
Kovo 12 , 2021
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad vakcinacija „AstraZeneca“ vakcina Lietuvoje vyksta toliau, atsižvelgiant į Europos vaistų agentūros (EVA) ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) rekomendacijas ir ekspertų vertinimą, jog nėra pagrindo abejoti „AstraZeneca“ vakcinų efektyvumu...
MUMS DĖKOJA IR SVEIKINA SU PAVASARIU
Kovo 12 , 2021
Ir šią savaitę sulaukėme nuoširdžios padėkos.
RYTOJ – NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS GIMTADIENIS
Kovo 10 , 2021
Kovo 11-ąją jau 31 kartą švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Minėsime dieną, atvertusią naują mūsų valstybės istorijos puslapį, atvėrusią tautai duris į laisvę ir nepriklausomybę.
RAUDONASIS KRYŽIUS KVIEČIA SAVANORIAUTI VYKDANT VAKCINACIJĄ NUO KORONAVIRUSO
Kovo 09 , 2021
Norime pasidžiaugti sklandžiu vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesu Šeškinės poliklinikoje. Pirmosios iš prioritetinių gyventojų grupių jau paskiepytos abiem vakcinos dozėmis, sklandžiai baigiamas pačių vyriausiųjų (per 80 metų), vykdomas 75–79 metų senjorų skiepijimas.
KOVO 11 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Kovo 09 , 2021
Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
GRAŽIOS PAVASARIŠKOS ŠVENTĖS
Kovo 08 , 2021
Mielosios, sveikiname su Tarptautine moters diena. Būkite sveikos, laimingos, mylimos ir mylinčios. Šviesos ir ramybės Jūsų akyse ir širdyse!
MUMS DĖKOJA: UŽ LIGŲ PREVENCIJĄ, GYDYMĄ IR LABAI MALONŲ BENDRAVIMĄ
Kovo 05 , 2021
Dalijamės pacientų gražiais atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos kolektyvą.
APIE VAKCINŲ NUO KORONAVIRUSO ŠALUTINĮ POVEIKĮ
Kovo 05 , 2021
Dalijamės Sveikatos apsaugos ministerijos parengta informacine medžiaga apie Lietuvos gyventojams skiepyti naudojamas vakcinas nuo COVID-19 infekcijos ir galimą jų šalutinį poveikį.
EISIU SKIEPYTIS NUO COVID-19 LIGOS. AR GALIU PASIRINKTI VAKCINĄ?
Kovo 03 , 2021
Vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesas Šeškinės poliklinikoje vyksta sklandžiai, sulaukiame daug patenkintų pacientų atsiliepimų. Daug žmonių dėkoja už mūsų personalo malonų bendravimą, aiškiai pateikiamą informaciją, rūpestingą ir gerą proceso organizavimą.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS MAŽŲJŲ PACIENTŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI
Kovo 02 , 2021
Pristatome aktualią ir daugelio tėvų lauktą registracijos naujovę: galimybę registruotis internetu į budinčios vaikų ligų gydytojos Julijos Urbonavičienės tiesioginę konsultaciją.
SAVAITĖ DOSNI ŽMONIŲ PADĖKŲ
Vasario 26 , 2021
Šią darbo savaitę iš pacientų sulaukėme daug gražių žodžių: už tai, kad mūsų gydytojams tikrai svarbi žmonių sveikata, kad bendrauja maloniai ir rodydami rūpestį. Mums dėkoja ir už suteiktą viltį bei išsaugotą palaikantį humoro jausmą – net ir ne pačiose maloniausiose pacientui situacijose.
VILNIUS PRADEDA VAKCINACIJOS INFORMACINĘ KAMPANIJĄ „PASIRAITOKIME RANKOVES“
Vasario 23 , 2021
Reklama mieste, plakatai ir skrajutės prekybos centruose, vaistinėse, vaizdo klipai viešajame transporte, informacija internete – tokiomis priemonėmis Vilniaus miesto savivaldybė sieks atsakyti miestiečiams į kylančius klausimus dėl vakcinų ir paskatinti skiepytis kuo daugiau žmonių.
KRŪTIES VĖŽYS – VIENA IŠ DAŽNIAUSIŲ MOTERŲ ONKOLOGINIŲ LIGŲ LIETUVOJE
Vasario 22 , 2021
Teigiama, kad laiku aptikus vėžinius darinius daugumą pacienčių galima išgydyti. Deja, ne kiekviena moteris, kuriai priklauso krūties vėžio prevencinė patikros programa, pasitikrina laiku. Medikai pastebi ir tai, jog moterys, kurios krūtyse atranda keistų pokyčių, vengia gydytojo specialisto...
MUMS DĖKOJA IR UŽ PAGALBĄ VALDANT ŠALYJE SUDĖTINGĄ PANDEMINĘ SITUACIJĄ
Vasario 19 , 2021
Ši darbo savaitė gausi padėkų Šeškinės poliklinikos darbuotojams.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE NUO KORONAVIRUSO PASISKIEPIJA VIS DAUGIAU ŽMONIŲ
Vasario 18 , 2021
Šeškinės poliklinikoje skiepijimas nuo COVID-19 ligos vyksta sklandžiai. Įsibėgėjo prioritetinių gyventojų grupių revakcinacija – dalis pacientų jau sulaukė antrojo skiepo, didėja poliklinikoje paskiepytų sostinės mokyklų ir darželių pedagogų gretos. Kitą savaitę pasiskiepyti nuo koronaviruso jau...
DĖL PACIENTŲ APTARNAVIMO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS NE DARBO METU
Vasario 18 , 2021
Pranešame, kad nuo vasario 19 d. Šeškinės poliklinikos pacientais poliklinikos ne darbo metu vėl rūpinsis Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57, tel. (8 5) 234 44 87).
PREVENCINĖS PROGRAMOS – GALIMYBĖ LAIKU UŽKIRSTI KELIĄ SUNKIOMS LIGOMS
Vasario 17 , 2021
Primename, kad visą vasario mėnesį Šeškinės poliklinikoje galima nemokamai pasitikrinti dėl burnos vėžio.
VASARIO 16-OJI – LAISVOS LIETUVOS GIMTADIENIS
Vasario 15 , 2021
Rytoj švęsime Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną.
KARANTINAS LAISVĖJA. KAS KEIČIASI?
Vasario 15 , 2021
Vyriausybės sprendimu nuo šiandien, vasario 15 d., mažėja karantino ribojimai.
VASARIO 16 D. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA NEDIRBS
Vasario 15 , 2021
Vasario 16 d., Valstybės atkūrimo dieną, Šeškinės poliklinika nedirbs.
MUMS DĖKOJA IR APKABINA MALDA
Vasario 12 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos darbuotojus vėl džiugina nuoširdus pacientų dėmesys.
ONKOLOGINIUS LIGONIUS NUO COVID-19 LIGOS SKIEPYS NACIONALINIS VĖŽIO INSTITUTAS
Vasario 10 , 2021
Šią savaitę Nacionaliniame vėžio institute (NVI) pradėtas prioritetinės gyventojų grupės – onkologine liga sergančių pacientų skiepijimas nuo COVID-19 ligos.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE VAKCINACIJA NUO KORONAVIRUSO VIS LABIAU ĮSIBĖGĖJA
Vasario 09 , 2021
Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradėta dar vienos prioritetinės gyventojų grupės – švietimo sistemos darbuotojų vakcinacija nuo COVID-19 ligos. Suplanuota paskiepyti apie 2000 mokyklų ir darželių pedagogų. Pacientų patogumui į kai kurias švietimo įstaigas skiepyti darbuotojų nuvyks Šeškinės...
TEGUL PASAULIS ŠYPSOSI PLAČIAU
Vasario 09 , 2021
Vasario 9-ąją, per šv. Apolonijos varduves, tradiciškai minima Tarptautinė odontologų diena.
PASISKIEPIJOTE NUO COVID-19 IR NORITE TURĖTI DOKUMENTĄ?
Vasario 08 , 2021
Pradėjus vakcinaciją nuo COVID-19 ligos, poliklinika sulaukia pacientų klausimų apie dokumentus, kuriuos pateikus galima būtų įrodyti, kad žmogus yra paskiepytas nuo šios infekcijos. Tokio dokumento gali prireikti keliaujant į kai kurias šalis, kai karantino sąlygos pašvelnės ir turizmo sektorius...
PACIENTAI MUMS VĖL SAKO GERUS ŽODŽIUS
Vasario 05 , 2021
Ši darbo savaitė dosni žmonių padėkų Šeškinės poliklinikos medikams.
KADA SKIEPO NUO COVID-19 LIGOS GALI TIKĖTIS VILNIUJE GYVENANTYS SENJORAI
Vasario 05 , 2021
Lietuvą pasiekiant vis daugiau COVID-19 vakcinų, Vilnius ruošiasi tolesnei prioritetinių grupių vakcinacijai. Artimiausioje eilėje nuo vasario 9-osios – švietimo sektoriaus darbuotojai, vėliau bus skiepijami senjorai, pradedant nuo pačių vyriausiųjų.
AŠ ESU IR AŠ BŪSIU. KARTU MES GALIME ĮVEIKTI VĖŽĮ
Vasario 04 , 2021
Kiekvienų metų vasario 4-ąją minima Pasaulinė kovos su vėžiu diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, į ligų prevenciją, fizinio aktyvumo ir sveiko gyvenimo būdo įtaką, užkertant kelią pavojų žmogaus gyvybei keliančioms onkologinėms ligoms. Ne...
NORINČIŲ PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS GYVENTOJŲ DĖMESIUI
Vasario 03 , 2021
Vakcinacija ir kolektyvinis imunitetas – vienintelė galimybė pasauliui kaip galima greičiau įveikti pandemijos iššūkius.
VASARIS – BURNOS VĖŽIO PREVENCIJOS MĖNUO
Vasario 02 , 2021
Jau ne pirmi metai vasaris Lietuvoje skelbiamas Burnos vėžio prevencijos mėnesiu. Akcijos tikslas – skatinti žmones kuo daugiau žinoti apie burnos vėžį, reguliariai tikrintis, anksti kreiptis pagalbos, nes, tik laiku aptikus ligą, žmogus gali pasveikti.
Į PAGALBĄ TĖVAMS, NORINTIEMS SAUGIAI AUGINTI VAIKUS
Vasario 01 , 2021
Praktinių žinių tėvams, kaip padėti išvengti vaikų traumų ir kitų sužalojimų, suteiks nauja interneto svetainė http://www.saugauvaika.lt/.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE PACIENTAIS RŪPINSIS NAUJA KINEZITERAPEUTĖ
Vasario 01 , 2021
Prie gražaus būrio Šeškinės poliklinikos medikų prisidėjo kineziterapeutė Eglė Vikertaitė. Naujoji komandos narė yra sukaupusi 6 metų darbo patirtį, kaip pati sako, jau mačiusi daug ir įvairių pacientų, daug kam yra padėjusi įveikti sveikatos problemas.
PATIKĖDAMI MUMS RŪPINTIS SAVO SVEIKATA ŽMONĖS JAUČIASI SAUGŪS
Sausio 29 , 2021
Pacientai vėl dosnūs gražių žodžių Šeškinės poliklinikos medikams.
KUO SKIRIASI KORONAVIRUSO TESTAVIMO BŪDAI
Sausio 27 , 2021
Koronaviruso diagnostikai Lietuvoje pasitelkiami molekuliniai ir serologiniai testavimo metodai. Jais nustatomi skirtingi koronaviruso infekcijos rodikliai. Supažindiname, kam šie tyrimai skirti ir kada turėtų būti atliekami.
PRADĖJOME SKIEPYTI NUO COVID-19
Sausio 26 , 2021
Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradėta vakcinacija nuo COVID-19 ligos.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS KOMANDOJE – PROFESIONALUS DIETOLOGAS
Sausio 25 , 2021
Skubame pasidžiaugti nauju Šeškinės poliklinikos kolektyvo nariu: vasario 1 d. pradeda dirbti gydytojas dietologas Edvardas Grišinas.
MŪSŲ DARBAS PACIENTUS NUTEIKIA POZITYVIAI
Sausio 22 , 2021
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas vėl sulaukė gražių atsiliepimų.
NELEISKIME SUNKUMAMS MŪSŲ UŽVALDYTI. PASIKALBĖKIME
Sausio 21 , 2021
Nuo sausio Lietuvoje pradėjo veikti Valgymo sutrikimų linija, skirta emocinei pagalbai valgymo sutrikimų turintiems asmenis bei jų artimiesiems suteikti ir informuoti apie gydymosi galimybes.
GIMDOS KAKLELIO VĖŽIUI GALI BŪTI UŽKIRSTAS KELIAS
Sausio 20 , 2021
Sausio trečioji savaitė Europoje skirta gimdos kaklelio vėžio prevencijai. Jos metu siekiama atkreipti dėmesį į šią sunkią ligą, į ją sukeliantį žmogaus papilomos virusą (ŽPV), taip pat į būdus, kaip nuo šios ligos apsisaugoti.
PRIMENAME: IZOLIACIJOS TAISYKLIŲ LAIKYTIS BŪTINA
Sausio 19 , 2021
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) primena, kad dėl sąlyčio su COVID-19 užsikrėtusiuoju izoliuoti asmenys privalo laikytis nustatytų izoliavimosi taisyklių. Tai būtina, kad būtų užkirstas kelias infekcijai plisti visuomenėje.
ODONTOLOGIJOS SKYRIAUS REMONTO DARBAI BEVEIK BAIGTI
Sausio 18 , 2021
Norime pasidžiaugti, kad Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje remonto darbai jau beveik baigti.
PASIDŽIAUKIME GRAŽIOMIS PADĖKOMIS
Sausio 15 , 2021
Šią savaitę ne vienas Šeškinės poliklinikos medikas už rūpestingą ir gerą darbą sulaukė nuoširdžios pacientų padėkos.
NUO KORONAVIRUSO PASKIEPYTI PIRMIEJI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBUOTOJAI
Sausio 13 , 2021
Vakar nuo COVID-19 ligos buvo paskiepyti pirmieji Šeškinės poliklinikos medikai.
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA
Sausio 13 , 2021
Šiandien – Laisvės gynėjų diena. Prieš 30 metų mūsų tauta pakluso svajonei gyventi laisvėje ir tą savo svajonę ryžtingai apgynė.
KODĖL SVARBU SKIEPYTIS NUO COVID-19 LIGOS
Sausio 12 , 2021
Siekiant kuo greičiau suvaldyti pasaulį jau beveik metus sukausčiusią koronaviruso sukeltą pandemiją, labai svarbu skiepytis nuo COVID-19 ligos. Pasaulio sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, jog vakcinos jau daugiau nei du šimtus metų laikomos patikimiausia apsauga nuo gyvybei pavojingų...
NEDARBINGUMO IŠDAVIMO KARANTINO METU ATMINTINĖ
Sausio 11 , 2021
Pandemijos metu COVID-19 sergantiems asmenims, sąlytį su sergančiais turėjusiems, grįžusiems iš paveiktų šalių (taip pat ir iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės (JK), kuriems privaloma izoliacija, taip pat sergančius ar nesergančius vaikus karantino metu prižiūrintiems...
MUS MYLI IR LINKI SVEIKATOS
Sausio 08 , 2021
Pirmoji naujų metų savaitė Šeškinės poliklinikos kolektyvą pradžiugino nuoširdžiomis pacientų padėkomis.
AKTUALU: JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL VAIKŲ IZOLIACIJOS
Sausio 07 , 2021
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) atsako į dažniausius dėl vaikų izoliacijos užduodamus klausimus.
KAIP LIETUVOJE BUS VYKDOMA VAKCINACIJA NUO COVID-19
Sausio 06 , 2021
Pradėjus Lietuvos žmonių vakcinaciją nuo COVID-19 ligos, ne vienam kyla klausimas, kada galima tikėtis būti paskiepytam nuo šios infekcijos. Supažindiname su Vyriausybės patvirtintu vakcinacijos planu.
NEDARBINGUMAS: KĄ SVARBU ŽINOTI 2021 METAIS
Sausio 05 , 2021
Prasidėjus naujiems metams, pandemija tęsiasi ir karantino sąlygos nešvelnėja. Primename, kokiais atvejais išduodamas nedarbingumo pažymėjimas nesergančio vaiko priežiūrai.
UŽSIKRĖTUSIEJI COVID-19 PATYS GALĖS PATEIKTI EPIDEMIOLOGINĘ INFORMACIJĄ
Sausio 04 , 2021
Nuo šiol žmonės, kurie atliks testą koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti ir gaus teigiamą atsakymą, iš karto specialistams galės pateikti epidemiologinius duomenis apie save, nelaukdami Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistų ar savanorių skambučio.
GERŲ IR RAMIŲ, SVAJONES IŠPILDANČIŲ!
Gruodžio 31 , 2020
Mielus Šeškinės poliklinikos žmones – ir pacientus, ir savo bendradarbius – sveikiname su Naujaisiais metais! Būkime sveiki, būkime drąsūs, būkime laimingi. Juk nėra kitų rankų nei širdies stebuklams sukurti – tik mūsų. Svajokime ir tegul pildosi mūsų svajonės!
MUMS DĖKOJA: UŽ PROFESIONALUMĄ, UŽ DRĄSĄ, UŽ DARBĄ
Gruodžio 31 , 2020
Šiuos ypatingus metus baigiame itin gražiomis pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos medikams.
AKTUALU: NAUJA DANTŲ PROTEZAVIMO TVARKA
Gruodžio 29 , 2020
2021 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja dantų protezavimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) tvarka. Supažindiname su svarbiausiais pokyčiais.
MUS SVEIKINA SENELIS KALĖDA
Gruodžio 25 , 2020
Kalėdų rytą kalėdiniai stebuklai nesibaigia – Šeškinės poliklinkos bendruomenę su šventėmis sveikina Lietuvos Vyriausiasis Senelis Kalėda.
ADVENTO KALENDORIUS PRIMINĖ – ŠIANDIEN KŪČIOS
Gruodžio 24 , 2020
Šį rytą poliklinikoje atvertėme paskutinį pacientų mums padovanoto advento kalendoriaus lapelį. Vakarop dauguma iš mūsų susės prie Kūčių stalo, dalysis kalėdaičiu ir buvimo su artimaisiais gerumu.
PAS MUS JAU KVEPIA KALĖDOMIS
Gruodžio 18 , 2020
Advento kalendoriuje, kurį mums dovanoja Šeškinės poliklinikos pacientai, liko tušti vos keli lapeliai. Kitus jau užpildė nuoširdūs sveikinimai bei palinkėjimai mūsų kolektyvui.
PACIENTAI DĖKOJA UŽ NEPRIEKAIŠTINGĄ DARBĄ PAGAL SAVO JĖGAS IR SĄŽINĘ
Gruodžio 18 , 2020
Ši darbo savaitė ir vėl dosni pacientų padėkų Šeškinės poliklinikos medikams.
KOKIU ATVEJU SKIRIAMA LIGOS IŠMOKA NESERGANČIAM VAIKUI PRIŽIŪRĖTI
Gruodžio 16 , 2020
Pandemijai nesiliaujant ir visai šaliai grįžtant prie griežtesnių karantino apribojimų, nuo gruodžio 16 d. iki sausio 31 d. švietimo įstaigose ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.
NAUJAS KARANTINO ETAPAS: KAIP RŪPINSIMĖS PACIENTAIS
Gruodžio 15 , 2020
Lietuvos Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas, mažinti planinių sveikatos priežiūros paslaugų apimties Šeškinės poliklinika nesirengia. Tai reiškia, kad gydytojai, kaip ir anksčiau, konsultuos ne tik telefonu, bet ir tiesioginio vizito poliklinikoje metu.
SUGRIEŽTINTAS KARANTINAS: KĄ SVARBU ŽINOTI
Gruodžio 15 , 2020
Rytoj, gruodžio 16 d., įsigalioja nauji karantino ribojimai. Supažindiname su svarbiausiais iš jų.
ADVENTAS BEVEIK ĮPUSĖJO – KALENDORIUS PILNĖJA
Gruodžio 11 , 2020
Praėjusią savaitę Šeškinės poliklinikos pacientai savo gražiais sveikinimais ir palinkėjimais pradėjo pildyti advento kalendorių. Sveikinimų sulaukėme įvairių: solidžių, šmaikščių, bet labai šiltų ir nuoširdžių. Džiaugiamės jais visais.
AČIŪ UŽ PROFESIONALUMĄ
Gruodžio 11 , 2020
Vėl dalijamės gražiais Šeškinės pacientų įvertinimais, skirtais mūsų medikams.
DĖL SKIEPŲ NUO COVID-19 LIGOS
Gruodžio 11 , 2020
Atsižvelgdama į nerimą keliančią epideminę situaciją ir suvokdama vakcinacijos svarbą, mūsų valstybė planuoja įsigyti vakcinos nuo COVID-19 ligos, kai tik tokia galimybė atsiras. Labiausiai tikėtina, kad skiepijimas nuo šios infekcijos prasidės kitų metų vasarį ar kovą.
KAIP SKAIČIUOJAMAS IZOLIACIJOS TERMINAS KARTU GYVENANTIEMS VAIKAMS IR TĖVAMS
Gruodžio 10 , 2020
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), reaguodamas į gaunamas užklausas, paaiškina, kaip skaičiuojamas izoliacijos terminas, kai tėvai slaugo koronavirusine infekcija užsikrėtusius vaikus ir kai užsikrečia tėvai, o su jais kartu gyvena mažamečiai vaikai, negalintys būti atskirai nuo...
NAUJAS NUMERIS 113 – MEDICINOS KONSULTACIJOMS
Gruodžio 09 , 2020
Lietuvoje jau veikia trumpasis telefono numeris 113, skirtas neskubiai medicinos informacijai ar konsultacijai gauti.
PAPILDOMAI GAVOME NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Gruodžio 09 , 2020
Šeškinės poliklinika gavo papildomą 2020–2021 m. sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti, siuntą.
APIE MUS – LIETUVOS ŽINIASKLAIDOJE
Gruodžio 08 , 2020
Prieš kelis mėnesius Šeškinės poliklinikoje pradėjo veikti naujas skaitmeninis mamografas. Nepaisant pandemijos sąlygotų apribojimų, šia taip reikalinga paslauga jau pasinaudojo nemažas būrys pacienčių.
KARANTINAS SUGRIEŽTINTAS IR PRATĘSTAS IKI GRUODŽIO 31 D.
Gruodžio 08 , 2020
Įvertinus prastėjančią epidemiologinę padėtį, nuo rytojaus, gruodžio 9 d., griežtėja karantino sąlygos. Karantinas pratęsiamas iki gruodžio 31 d. 24 val.
JEI SUSIRGAU: KUR KREIPTIS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS NE DARBO METU
Gruodžio 07 , 2020
Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57 ir Antakalnio g. 124, išskyrus Akušerijos ir ginekologijos, Vaikų ligų klinikas ir polikliniką) laikinai teikia tik stacionarias paslaugas COVID-19 liga sergantiems ligoniams.
PACIENTAI MUMS DOVANOJA ADVENTO KALENDORIŲ
Gruodžio 04 , 2020
Prasidėjęs adventas tarsi savaime užpildė krikščioniško pasaulio širdis ir gyvenimus.
MUMS DĖKOJA IR UŽ KIBERNETINĮ SAUGUMĄ
Gruodžio 04 , 2020
Nacionalinio kibernetinio saugumo centras prie LR krašto apsaugos ministerijos dėkoja Šeškinės poliklinikos IT skyriaus darbuotojui Irmantui Gibavičiui už pagalbą organizuojant ir vykdant kibernetinio saugumo pratybas „Kibernetinis skydas 2020“.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI PATARIA
Gruodžio 03 , 2020
Gyvename tokiu metu, kai itin svarbu rūpintis savo sveikata ir stiprinti imunitetą. Informacijos, kaip tai daryti, pilna viešoji erdvė, apie tai diskutuojame ir patys su šeimos nariais bei bičiuliais. Tik ar visada toji informacija teisinga?
PERSIRGAU COVID-19 IR ESU SVEIKAS. KADA DARBDAVYS GALI PRAŠYTI ĮRODYMŲ?
Gruodžio 02 , 2020
Informacijos, jog darbuotojas yra persirgęs COVID-19 liga ir pasveikęs, o tai reiškia – ir neužkrečiamas, gali būti prašoma dviem atvejais: sugrįžus į darbą po ligos, kai darbdavys nori įrodymų, kad grįžęs kolega yra sveikas ir neužkrečiamas, taip pat – pakartotinai turėjus didelės rizikos...
KVIEČIAME RAŠYTI LAIŠKUS DĖL PREVENCINIŲ PROGRAMŲ
Gruodžio 02 , 2020
Kyla klausimų dėl nemokamų prevencinių sveikatos patikros programų? Kviečiame rašyti elektroninius laiškus adresu prevencines@poliklinika.lt. Prevencinių programų koordinatorė į jums rūpimus klausimus atsakys per kelias darbo dienas.
KAD INFORMACIJA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTUS PASIEKTŲ LAIKU
Gruodžio 01 , 2020
Poliklinikoje dedame daug pastangų, kad pacientus laiku pasiektų visa aktuali informacija: pranešimai apie vizitus pas gydytojus, tyrimus, prevencines programas, kitos svarbios naujienos. Deja, mūsų geri norai neduos laukiamų rezultatų, jei žmonės nepadarys savo „namų darbų“.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS 22-OSIOS APYLINKĖS PACIENTŲ DĖMESIUI
Lapkričio 30 , 2020
Pranešame, kad šeimos gydytoja Aušra Vitkauskienė nebedirba Šeškinės poliklinikoje. Artimiausiu metu informuosime apie naują šios apylinkės šeimos gydytoją, o iki tol jos buvusiais pacientais rūpinsis pavaduojantys šeimos gydytojai.
APIE VITAMINŲ NAUDĄ IR ITIN SVARBŲ VITAMINĄ C
Lapkričio 27 , 2020
Vitaminų žmogui reikia labai nedaug, tačiau organizmo ląstelėse jie nesintetinami. Apie atskirų vitaminų naudą ir pagrindinį jų šaltinį – maisto produktus savo žiniomis dalijasi Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoja Marija Vainilaitienė.
PACIENTAI LINKI IŠTVERMĖS IR DĖKOJA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS MEDIKAMS UŽ PAGARBŲ, ATSAKINGĄ DARBĄ
Lapkričio 27 , 2020
Ši savaitė itin gausi pacientų padėkų: nuoširdžių, jausmingų, net poetiškų.
PORTALAS MAŽIESIEMS: KAD DIENOS BĖGTŲ LINKSMIAU
Lapkričio 26 , 2020
Karantino metu ilgas valandas leidžiant namuose gali pasidaryti nuobodu – ypač mažiesiems šeimos nariams. Po truputį tai perauga į nerimą dėl nematomo priešo, liūdesio dėl atskirties nuo senelių ir draugų, nutrūkusios mėgstamos veiklos.
BELAUKIANT KALĖDŲ: ŠVENTINIŲ SVEIKINIMŲ KONKURSAS
Lapkričio 25 , 2020
Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Šiemet jos bus kitokios, gal ne tokios šurmulingos, su mažiau pramogų ir linksmybių, tačiau vis tiek jaukios, šiltos, namiškos. Ir vėl namai kvepės pyragais, spindės eglutė, o vaikai ir suaugusieji lauks dovanų. Ir vėl...
VIS DAR GALIMA NEMOKAMAI ATSIIMTI KALIO JODIDO TABLETES
Lapkričio 24 , 2020
Vilniaus savivaldybė pratęsė terminą, iki kurio vilniečiai gali atsiimti prevenciniais tikslais dalijamo kalio jodido tabletes.
NORITE BŪTI IŠMANIU PACIENTU – PRISIJUNKITE PRIE ATSINAUJINUSIOS ASMENINĖS PASKYROS
Lapkričio 23 , 2020
Kviečiame Šeškinės poliklinikos pacientus naudotis atsinaujinusia https://e.poliklinika.lt/
IŠSITIRKIME IMUNITETĄ KORONAVIRUSO ANTIKŪNŲ GREITAISIAIS TESTAIS
Lapkričio 23 , 2020
Šeškinės poliklinika pristato aktualią naujieną – greituosius serologinius testus koronaviruso antikūnams nustatyti.
PACIENTAI SAKO: „AČIŪ, KAD ESATE. JŪS NEREALŪS!“
Lapkričio 20 , 2020
Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai ir vėl sulaukė gražių žodžių iš savų pacientų.
NAUJA PASLAUGA SERGANTIESIEMS COVID-19 LIGA
Lapkričio 20 , 2020
Koronavirusu sergantiems Šeškinės poliklinikos pacientams pristatome svarbią naujovę – galimybę naudotis asmeniniu sveikatos būklės dienynu.
IŠSAUGOKIME ANTIBIOTIKŲ EFEKTYVUMĄ ATEITIES KARTOMS
Lapkričio 18 , 2020
Šiandien, lapkričio 18 d., Europoje tryliktus metus iš eilės minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, o pasaulyje šeštą kartą – Pasaulio supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė (lapkričio 18–24 d.).
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS GYDYTOJAI KOLEGIŠKI IR VERTI PASITIKĖJIMO
Lapkričio 13 , 2020
Darbo savaitės pabaigoje pasidžiaukime gražia Šeškinės poliklinikos pacientės padėka savo gydytojai.
KARANTINAS: KAS PASIKEITĖ ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Lapkričio 12 , 2020
Suprasdama pacientų lūkesčius gauti visapusišką medicinos pagalbą, net ir prasidėjus karantinui, Šeškinės poliklinikos administracija priėmė sprendimą drastiškų apribojimų neįvesti, o kol kas išsaugoti vasarą ir rudenį teiktų planinių paslaugų skaičių.
GYDYTOJAS GALI ANKSČIAU NUTRAUKTI KORONAVIRUSU SERGANČIO PACIENTO IZOLIACIJĄ
Lapkričio 11 , 2020
Keičiasi izoliacijos nutraukimo tvarka: izoliacija gali būti nutraukta anksčiausiai po 10 dienų, o norint nustatyti, ar žmogus, kuris sirgo koronavirusu (COVID-19), jau yra pasveikęs, nebereikia atlikti papildomo nosiaryklės ir ryklės tepinėlio ištyrimo PGR metodu.
VĖL TURIME NEMOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Lapkričio 11 , 2020
Šeškinės polikliniką jau pasiekė antra dalis 2020–2021 m. sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti.
STABDYTI VIRUSO PLITIMĄ LIETUVOJE PADĖS „KORONA STOP LT“!
Lapkričio 09 , 2020
Mobiliosios programėlės tikslas – informuoti žmones apie tai, kad jie buvo arti koronavirusu užsikrėtusiųjų, ir sudaryti galimybę nutraukti plitimo grandinę.
MUMS DĖKOJA
Lapkričio 06 , 2020
Šaunusis poliklinikos Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyrius ir šią savaitę sulaukė padėkų.
SVARBU: NEDARBINGUMAS IR LIGOS IŠMOKOS
Lapkričio 05 , 2020
Pandemijai nesiliaujant ir visai šaliai grįžtant prie griežtesnių apribojimų, dirbantiems gyventojms gali tekti dažniau kreiptis į asmens sveikatos įstaigą dėl laikino nedarbingumo suteikimo ir ligos išmokos mokėjimo.
UŽSIENIO ŠALIŲ GEROJI PATIRTIS – EMOCINEI SVEIKATAI GERINTI
Lapkričio 05 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į socialinės atskirties ir saviizoliacijos poveikį psichologinei, emocinei gerovei ir sveikatai, informuoja, jog į lietuvių kalbą yra išverstas ir adaptuotas gidas „Pirmoji pagalba: kultūra“.
ŠALYJE TRIMS SAVAITĖMS SKELBIAMAS KARANTINAS
Lapkričio 04 , 2020
Vyriausybės sprendimu lapkričio 7 d. 00 val. Lietuvoje įsigalios karantinas ir truks mažiausiai tris savaites – iki lapkričio 29 d. 24 val.
SAVAITĖ LEPINA PACIENTŲ PADĖKOMIS
Spalio 30 , 2020
Šią darbo savaitę Šeškinės poliklinikos medikai sulaukė itin daug pacientų padėkų ir gražių palinkėjimų. Kaip medus sielai skamba ilgametės pacientės žodžiai: kartą sutikus tokį specialistą, daugiau niekada nekils minčių kreiptis kur kitur.
SKIEPAI NUO GRIPO: AKTUALU PRIKLAUSANTIEMS RIZIKOS GRUPĖMS ASMENIMS
Spalio 30 , 2020
Valstybinė ligonių kasa informavo, kad Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis įsigyta sezoninė gripo vakcina, skirta rizikos grupėms priklausantiems asmenims skiepyti, dalimis nuo lapkričio vidurio iki gruodžio vidurio pasieks asmens sveikatos priežiūros įstaigas.
APIE IZOLIACIJĄ INFORMUOS SMS ŽINUTĖMIS
Spalio 29 , 2020
Fiksuojant svarų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų augimą, kartu auga ir kontaktavusių su užsikrėtusiaisiais asmenų skaičius.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LAPKRIČIO 2 D.
Spalio 29 , 2020
Lapkričio 2 d., per Vėlines, Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
KARANTINAS VILNIUJE – NUO RYTOJAUS
Spalio 27 , 2020
Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. Vilniuje skelbiamas karantinas, taip pat įvedami papildomi ribojimai.
KADA TĖVAMS SKIRIAMA LIGOS IŠMOKA VAIKUI PRIŽIŪRĖTI
Spalio 27 , 2020
Primename, kokiais atvejais, be vaiko ligos, tėvams išduodamas nedarbingumo pažymėjimas ir mokama ligos išmoka vaiko priežiūrai.
ANKSTYVA DIAGNOSTIKA – EFEKTYVIAUSIA PREVENCINĖ PRIEMONĖ
Spalio 26 , 2020
Krūties vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Sėkmingas šios ligos gydymas tiesiogiai susijęs su ankstyva diagnostika. Ir čia labai svarbus kiekvienos moters dėmesys savo sveikatai.
PAGALBA ŽMONĖMS SU NEGALIA PRIIMANT SPRENDIMUS
Spalio 26 , 2020
Visiems mums nuolat reikia priimti sprendimus. Ir dėl paprasčiausių kasdienių reikalų, ir dėl esminių gyvenimiškų. Ir tai, kas vieniems atrodo labai paprasta, kitiems reikalauja milžiniškų pastangų, kartais ir pagalbos iš šalies.
APSIRGUS COVID-19: SVARBUS KIEKVIENO IŠ MŪSŲ INDĖLIS
Spalio 23 , 2020
Atsižvelgiant į prastėjančią epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir siekiant suvaldyti viruso plitimą, reikšmingas tampa kiekvieno iš mūsų indėlis.
NEGALIOS NUSTATYMAS: PAGRINDINIAI ŽINGSNIAI
Spalio 23 , 2020
Negalia žmogų paprastai užklumpa nepasiruošusį, nieko nežinantį apie jo laukiančius gyvenimo iššūkius. Lietuvoje yra sukurta paramos neįgaliesiems sistema, tačiau pirmą kartą su šia situacija susidūrę žmonės dažniausiai nežino, kur kreiptis dėl vienokios ar kitokios pagalbos.
ESAME DĖMESINGI IR PROFESIONALŪS
Spalio 23 , 2020
Poliklinikos pacientė Pojana Miškinytė dėkoja visam Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyriui „už rūpestį, dėmesingumą, profesionalumą, malonų bendravimą ir išsamią informaciją, kaip rūpintis savo sveikata toliau. Ačiū!“
JEI TURITE IZOLIUOTIS IR REIKALINGAS NEDARBINGUMAS
Spalio 22 , 2020
Jeigu turite izoliuotis dėl COVID-19 ligos arba artimo sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju ir reikalingas nedarbingumas, prašome pirmiausia užpildyti anketą ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Užpildžius anketą, reikia laukti NVSC darbuotojo skambučio.
LIETUVOS GYDYTOJAI KREIPIASI Į VISUOMENĘ, PRAŠYDAMI VIRUSUI PLINTANT PAGYVENTI RAMIAU
Spalio 22 , 2020
Mieli Lietuvos žmonės, Mes, Lietuvos gydytojai, epidemiologai ir visi sveikatos priežiūros specialistai, kreipiamės į Jus prašydami visų Jūsų pagalbos: kviečiame susitelkti, susivienyti bendram tikslui būti atsakingiems ir padėti sustabdyti COVID-19 plitimą.
IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS SISTEMA – PATOGI IR INFORMATYVI
Spalio 20 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai, be savo asmeninių paskyrų poliklinikos interneto svetainėje teikiamų galimybių, gali naudotis ir Išankstinės pacientų registracijos informacine sistema (IPR IS).
VILNIEČIAMS PREVENCIŠKAI JAU DALIJAMOS KALIO JODIDO TABLETĖS
Spalio 20 , 2020
Nuo šiandien žmonės, deklaravę gyvenamąją vietą Vilniuje, su e. receptais didžiosiose vaistinėse jau gali nemokamai pasiimti kalio jodido tablečių, skirtų apsaugoti skydliaukei nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio.
SKIEPAI NUO ROTAVIRUSO – PATIKIMA APSAUGA
Spalio 19 , 2020
Primename, kad nuo 2018 m. rugsėjo mėnesio į vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių buvo įtraukti skiepai nuo rotavirusinės infekcijos. Kad tai davė naudos, akivaizdu: net 24 proc. sumažėjo kasmet dėl šios infekcijos į ligoninę guldomų ligonių skaičius.
METAS PASIRŪPINTI SAVO ŠIRDIMI
Spalio 19 , 2020
„Vilnius sveikiau“, Geros savijautos biuras, kviečia dalyvauti NEMOKAMOJE sveikatos stiprinimo programoje, skirtoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai „Mano širdis – mano gyvenimas“.
KADA SKAMBINAME 1808
Spalio 16 , 2020
Karštajai linijai 1808 sulaukiant vis didesnio skambučių skaičiaus, primename, kada į šią liniją gyventojai skambinti turėtų, o kada – informacijos reikėtų ieškoti kitais būdais.
PACIENTAI MUMS VĖL SKIRIA GRAŽIŲ ŽODŽIŲ
Spalio 16 , 2020
Dalijamės šią savaitę mus pasiekusiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos darbuotojus.
NAUJA INFORMACIJA DĖL KALIO JODIDO TABLEČIŲ
Spalio 15 , 2020
Vilniaus m. savivaldybės sprendimu visiems sostinės gyventojams naujus e. receptus kalio jodido tabletėms įsigyti išrašys Centro poliklinika.
REZIDENTĖS SAKO: JAUČIAMĖS KAIP NAMIE
Spalio 14 , 2020
Jau daugiau kaip mėnesį 8 būsimosios šeimos gydytojos rezidentės praktinės patirties semiasi Šeškinės poliklinikoje. Vakar savo darbinio gyvenimo įspūdžiais jos pasidalijo su poliklinikos administracija ir kolegomis.
SAUGOKIME PSICHIKOS SVEIKATĄ – LAIKAS INVESTUOTI
Spalio 09 , 2020
Rytoj, spalio 10-ąją, minėsime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Tikriausiai daug kam kyla klausimas, kodėl ji apskritai minima? Tam, kad prisimintume, pagalvotume apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo bei puoselėjimo svarbą.
JEIGU GULATĖS Į LIGONINĘ
Spalio 09 , 2020
Primename, kad visiems į ligonines guldomiems pacientams prieš stacionaro paslaugas turi būti atliktas tyrimas koronavirusinei infekcijai nustatyti PGR metodu, t. y. imant tepinėlį iš nosiaryklės.
AČIŪ ŠAUNUOLĖMS REGISTRATŪROS DARBUOTOJOMS
Spalio 09 , 2020
Šią savaitę mus pasiekė dar viena nuoširdi padėka.
SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA ATNAUJINO REKOMENDACIJAS RINKIMAMS
Spalio 08 , 2020
Siekiant užtikrinti sklandų ir saugų rinkimų į Seimą procesą, atnaujintos rekomendacijos komisijų nariams, stebėtojams ir rinkėjams, taip pat nurodyta, kaip turėtų būti tinkamai paruošta rinkimų erdvė.
KEIČIAMAS KORONAVIRUSO PAVEIKTŲ ŠALIŲ RODIKLIS
Spalio 07 , 2020
Nuo šiol koronaviruso paveiktoms šalims priskiriamų valstybių sąrašas bus susiejamas su Lietuvoje susiklosčiusia sergamumo situacija: į jį bus įtraukiamos šalys, kuriose 14 dienų sergamumo rodiklis 10 proc. ir daugiau viršija Lietuvos sergamumo rodiklį.
SKIEPAI – EFEKTYVIAUSIA GRIPO PROFILAKTIKOS PRIEMONĖ
Spalio 06 , 2020
Kasmet 20 proc. vaikų ir 5 proc. suaugusiųjų perserga gripu. Ši liga rimta – gali sukelti sunkių komplikacijų ar net mirtį.
KORONAVIRUSO PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS DAR PAILGĖJO
Spalio 05 , 2020
Koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą papildė viena valstybė – Kirgizija. Joje ir dar 95-iose pasaulio šalyse sergamumo rodiklis per pastarąsias 14 dienų viršija 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų.
VĖL PASIDŽIAUKIME PADĖKOMIS
Spalio 02 , 2020
Šią darbo savaitę vėl sulaukėme pacientų gražių atsiliepimų apie Šeškinės poliklinikos medikus.
JEI NORITE APLANKYTI LIGONĮ
Spalio 01 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija parengė visoms ligoninėms bendrą ligonių lankymo pandemijos metu tvarką.
POLIKLINIKOJE PRADEDA DIRBTI IŠMANIOJI SLAUGYTOJA
Spalio 01 , 2020
Šiandien Šeškinės poliklinikoje pradeda darbą išplėstinės praktikos slaugytoja Ivona Muchlia.
PRADEDAME SKIEPYTI NEMOKAMA GRIPO VAKCINA
Rugsėjo 30 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientai spalio 5 d., pirmadienį, bus pradėti skiepyti nuo sezoninio gripo nemokama vakcina. Pirmieji iš jų jau sulaukė skambučio – kvietimo atvykti skiepytis.
ATNAUJINTAS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS, ESAMA IZOLIACIJOS IŠIMČIŲ
Rugsėjo 29 , 2020
Labiausiai koronaviruso paveiktų šalių sąrašą papildė Estija, Lenkija, Vokietija, Islandija ir San Marinas. Iš paveiktų šalių atvykusiems ar per jas keliavusiems žmonėms yra privaloma izoliuotis, tačiau Lenkijai ir Estijai numatytos išimtys.
ŠI SAVAITĖ GAUSI PADĖKŲ
Rugsėjo 25 , 2020
Norime pasidžiaugti gražiais pacientų atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos medikus.
SLOGA – NE KLIŪTIS MOKINIAMS IR STUDENTAMS LANKYTI ŠVIETIMO ĮSTAIGĄ
Rugsėjo 24 , 2020
Atsižvelgdama į švietimo darbuotojų pastebėjimus, Sveikatos apsaugos ministerija patikslino, kada vaikams ar jaunuoliams nėra leidžiama dalyvauti švietimo įstaigų veikloje.
MES LAUKIAME JŪSŲ IR PARUOŠĖM JUMS DOVANŲ
Rugsėjo 21 , 2020
Raginame vilniečius tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis medicinos paslaugomis. Savo sveikatą mums patikėjo jau per 80 000 žmonių. Tapkite ir Jūs mūsų bendruomenės dalimi!
MUMS DĖKOJA: UŽ KVALIFIKUOTĄ PAGALBĄ, GERAS EMOCIJAS IR... SVEIKĄ HUMORĄ
Rugsėjo 18 , 2020
Pacientė Aldona Mikalauskienė jaučiasi dėkinga ergoterapeutui Jurijui Čeredničenko: „Šiais metais reabilitacijoje teko lankytis du kartus ir gydytis pas Jurijų Čeredničenko, todėl atsakingai galiu pasakyti, kad tai specialistas, tiesiog turintis mediko pašaukimą ir pasišventimą tokiam darbui....
DARŽELIŲ PEDAGOGUS KVIEČIAME NEMOKAMAI PASISKIEPYTI NUO ERKINIO ENCEFALITO
Rugsėjo 16 , 2020
Skiepai nuo erkinio encefalito yra vienintelė patikima erkių platinamų ligų prevencijos priemonė. Tad Vilniaus miesto savivaldybė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams sudarė sąlygas nemokamai pasiskiepyti nuo erkinio encefalito.
ŠIANDIEN PASAULINĖ KOVOS SU PROSTATOS VĖŽIU DIENA
Rugsėjo 15 , 2020
Prostatos ligomis serga kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras, deja, 1 iš 3 vyrų vis dar mano, kad kreiptis į gydytoją gėdinga. O Lietuvoje prostatos vėžys yra viena iš dažniausių vyrų onkologinių ligų.
GAL IR JŪS TIKITE ŠIAIS MITAIS APIE SKIEPUS NUO GRIPO?
Rugsėjo 14 , 2020
Skiepai rekomenduojami suaugusiųjų ir vaikų nuo 6 mėn. gripo profilaktikai prieš kiekvieną sezoną. Pasiskiepijus nuo šios infekcijos imunitetas susidaro po 2 savaičių, o didžiausias antikūnų kiekis – 4–6 savaitę po skiepijimo.
TRUMPĖJA PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS
Rugsėjo 14 , 2020
Nuo šiandien asmenims, atvykusiems iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino, izoliuotis nebereikės. Atvykus iš Latvijos ir Estijos izoliacija taip pat neprivaloma.
MUMS SAKO: AČIŪ UŽ RŪPESTĮ
Rugsėjo 11 , 2020
Poliklinikos pacientė Olga Žemaitienė dėkoja slaugytojai Aidai Zabukienei ir biomedicinos technologei Laimutei Banienei už rūpestį, dėmesį, jautrumą ir profesionalumą, už norą padėti. Ačiū tariame mieloms kolegėms ir mes.
SĄLYTĮ TURĖJUSIEJI DUOMENIS GALI PATEIKTI INTERNETU
Rugsėjo 10 , 2020
Nuo šiol asmenys, kurie turėjo sąlytį su sergančiaisiais koronavirusine infekcija (COVID-19), arba lankėsi susirgusiųjų nurodytose buvimo vietose, savo duomenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams galės pateikti elektroniniu būdu.
PACIENČIŲ PASLAUGOMS – SKAITMENINIS MAMOGRAFAS
Rugsėjo 10 , 2020
Pradėkime šią dieną gera žinia: Šeškinės poliklinikoje pradėjo veikti naujas skaitmeninis mamografas. Pacientėms atsirado viltis, kad šis svarbus tyrimas bus atliktas greičiau ir tiksliau, o diagnostika – ne tokia skausminga.
GRIAUNAME MITUS
Rugsėjo 09 , 2020
Kasmet rugsėjo 9-ąją visame pasaulyje minima Vaisiaus alkoholinio sindromo diena.
JAU TURIME MOKAMOS GRIPO VAKCINOS
Rugsėjo 09 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinika jau įsigijo mokamos gripo vakcinos 2020–2021 metų sezonui. Raginame pacientus pasirūpinti savo imunitetu ir skiepytis nuo šios sezoninės ligos. Skiepysime vakcina „Vaxigrip Tetra“, skiepo kaina – 14,9 euro.
RUGSĖJO 8-OJI – PASAULINĖ KINEZITERAPEUTO DIENA
Rugsėjo 08 , 2020
1951 m. rugsėjo 8 d. buvo įkurta Pasaulinė kineziterapeutų organizacija. Ir nuo to laiko pasaulyje šią dieną švenčiama profesinė kineziterapeutų šventė.
KAI MEDIKŲ ŠYPSENŲ NET KAUKĖS NEPASLEPIA
Rugsėjo 04 , 2020
Dalijamės nuoširdžiomis Šeškinės poliklinikos pacientų padėkomis, kurių mūsų darbuotojai sulaukė šią darbo savaitę.
VAIKAMS SUSIRGUS, JŲ NIEKAS NEATSKIRTŲ NUO TĖVŲ
Rugsėjo 03 , 2020
Viešojoje erdvėje vis pasirodant žinutėms dėl vaikų, pajutusių galimus koronaviruso (COVID-19) simptomus, neva priverstinio izoliavimo nesuderinus su tėvais, Sveikatos apsaugos ministerija ragina šia dezinformacija netikėti.
VĖL KVIEČIAME Į NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARĄ
Rugsėjo 02 , 2020
Akušerijos ir ginekologijos skyrius kviečia visas nėščiąsias 2020.09.08 15val. į nėščiųjų seminarą, 285 mokymų salėje.
POLIKLINIKOJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KABINETAS
Rugsėjo 01 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikoje veikia karščiavimo kabinetas. Tačiau ir toliau siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 plitimo, prašome karščiuojančių pacientų pasilikti namuose ir į savo šeimos gydytoją kreiptis nuotoliniu būdu skambinant telefonu (8 5) 250 2000.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS KOLEKTYVĄ PAPILDĖ DAR DVI MEDIKĖS
Rugsėjo 01 , 2020
Informuojame, kad nuo šiandien 18-oje apylinkėje darbą pradeda nauja šeimos gydytoja Ineta Zeringytė.
RUGSĖJO 1-OJI NEPAMIRŠTA IR ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Rugsėjo 01 , 2020
Šeškinės poliklinikoje prasmingai paminėta Mokslo ir žinių diena. Medikų bendruomenė į savo tarpą svetingai priėmė 8 šeimos gydytojus rezidentus, nuo šiandien poliklinikoje pradedančius semtis patirties ir praktinių žinių.
POLIKLINIKOJE PRADEDA DIRBTI NAUJA VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJA
Rugpjūčio 31 , 2020
Džiaugiamės galėdami pristatyti naują Šeškinės poliklinikos gydytojų komandos narę – vaikų ligų gydytoją Mariją Školnik.
VAKCINA NUO KORONAVIRUSO: KADA JI PASIEKS LIETUVĄ?
Rugpjūčio 25 , 2020
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, šiuo metu pasaulyje tiriamos per 169 skirtingos vakcinos nuo koronavirusinės infekcijos ir yra pasiektos skirtingos vakcinų tyrimų fazės, o daugumos jų – beveik 140 – dar atliekami tik ikiklinikiniai tyrimai.
AKTYVUS GYVENIMO BŪDAS UŽKERTA KELIĄ LIGOMS
Rugpjūčio 24 , 2020
Nuo rugsėjo 7 d. kviečiame į nemokamus fizinio aktyvumo (fizinių pratimų ir linijinių šokių) užsiėmimus Šeškinės poliklinikoje.
VISUOSE RENGINIUOSE, LAISVALAIKIO, PREKYBOS IR PASLAUGŲ VIETOSE – TIK SU KAUKE
Rugpjūčio 21 , 2020
Nuo šiandien šalyje dar labiau griežtinamos koronaviruso kontrolės priemonės.
NORITE RUDENS DARGANAS PASITIKTI SUSTIPRĖJĘ? PADĖKITE SAU!
Rugpjūčio 21 , 2020
Nenumaldomai artėjant rudeniui, Šeškinės poliklinikos gydytojai primena, kaip svarbu pasirūpinti imunitetu, ir siūlo rinktis poliklinikoje teikiamas sveikatinimo paslaugas.
ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA – TARP LYDERIŲ
Rugpjūčio 21 , 2020
Valstybinės ligonių kasos duomenimis, liepos mėnesį Lietuvos gydymo įstaigose didėjo pacientams teikiamų tiesioginių konsultacijų skaičius.
PACIENTAI RENKASI PATYS
Rugpjūčio 20 , 2020
Šeškinės poliklinika, atsižvelgdama į šalies aktualijas ir pacientų lūkesčius gyvai lankytis gydymo įstaigoje ir tiesiogiai bendrauti su medikais, ženkliai padidino tiesioginių gydytojų konsultacijų skaičių.
NETRUKUS BUS PRADEDAMOS DALYTI KALIO JODIDO TABLETĖS
Rugpjūčio 19 , 2020
Dėl artimiausiu metu Baltarusijoje veikti pradedančios Astravo atominės elektrinės gyventojams kaip prevencinė priemonė bus dalijamos kalio jodido tabletės. Jos skirtos apsaugoti skydliaukę nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio.
METAS PASIRŪPINTI IMUNITETU NUO TYMŲ
Rugpjūčio 19 , 2020
Tymai – tai ūmi ir labai užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oru. Infekcja taip pat gali plisti ir per rankas ar kitus aplinkos daiktus, užterštus sergančio asmens kvėpavimo takų išskyromis.
ATNAUJINTAS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS, GRIEŽTĖJA ATVYKUSIŲJŲ KONTROLĖ
Rugpjūčio 18 , 2020
Vyriausybė paskelbė atnaujintą labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalioja nuo rugpjūčio 18 dienos. Paveiktomis laikomos šalys, kuriose sergamumo rodiklis per pastarąsias 14 dienų viršija 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS RUGPJŪČIO 15 D.
Rugpjūčio 12 , 2020
Rugpjūčio 15d. (Šeštadienį), per Žolines, Šeškinės poliklinika dirbs įprastu laiku nuo 08.00 iki 16.00 val.
NETRUKUS BUS PRADEDAMOS DALINTI KALIO JODIDO TABLETĖS
Rugpjūčio 12 , 2020
Kaip prevencinė priemonė dėl artimiausiu metu veikti pradedančios Astravo atominės elektrinės (AE) Baltarusijoje gyventojams bus dalijamos kalio jodido tabletės. Jos skirtos apsaugoti skydliaukę nuo žalingo radioaktyviojo jodo poveikio.
NORIME PASIDŽIAUGTI VAKAR (RUGPJŪČIO 11 D.) ĮVYKUSIU NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARU GRYNAME ORE
Rugpjūčio 12 , 2020
Nėštumo laikotarpis – labai atsakingas metas moters gyvenime, o motinystė nėra savaime suprantama – jos reikia mokytis, kad būsimieji tėvai įgautų žinių ir pasitikėjimo ramiai laukti į šį pasaulį ateinančio vaikučio.
VILNIAUS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS NUO RUGSĖJO MĖNESIO KVIEČIA DALYVAUTI ATNAUJINTOJE ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPIŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOJE!
Rugpjūčio 11 , 2020
Programos tikslas – supažindinti su širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto ligų rizikos veiksniais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, išmokti sveikiau maitintis, suprasti fizinio aktyvumo naudą bei svarbą.
ATNAUJINTA INFORMACIJA GRĮŽUSIEMS IŠ UŽSIENIO
Rugpjūčio 11 , 2020
Informuojame, kad visiems, atvykusiems (ir tranzitu) iš paveiktų šalių bet kokiu transportu, užsieniečiams, atvykusiems iš trečiųjų šalių (ne ES/EEE) bet kokiu transportu bei visiems, atvykusiems iš užsienio oro ir jūrų transportu, privaloma užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos...
DŽIAUGIAMĖS IŠAUGUSIU KOLEKTYVU
Rugpjūčio 10 , 2020
Informuojame, kad 39 apylinkėje pradėjo dirbti šeimos gydytoja Karolina Stankevič.
BŪTINOSIOS PROCEDŪROS GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO
Rugpjūčio 05 , 2020
Informuojame, kad Lietuvos gyventojai, grįžtantys iš šalių, paveiktų koronaviruso, privalo izoliuotis 14 dienų ir per 48 val. užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos , užpildant elektroninę anketą NVSC puslapyje
DĖL KASMETINIO PROFILAKTINIO MOKSLEIVIŲ SVEIKATOS TIKRINIMO
Rugpjūčio 04 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiemet nuspręsta pratęsti Vaiko sveikatos pažymėjimo galiojimo terminą iki šių metų pabaigos.
STUDENTE, NAUDOKIS GALIMYBE PRISIREGISTRUOTI PRIE ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS!
Liepos 31 , 2020
Kviečiame studentus tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis paslaugomis.
DIDINAME PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ IR TIESIOGINIŲ KONSULTACIJŲ SKAIČIŲ
Liepos 29 , 2020
Informuojame, kad, atsižvelgdami į pacientų lūkesčius ir siekdami pagerinti paslaugų prieinamumą, didiname šeimos (vaikų ligų) gydytojų tiesioginių konsultacijų skaičių.
E.SVEIKATOS VEIKLA ATKURTA
Liepos 28 , 2020
Registrų centras informuoja, kad sutrikusias e.sveikatos funkcijas pavyko atkurti ir ji veikia sklandžiai.
SAUGUS MAISTAS KIEKVIENO NAMUOSE
Liepos 28 , 2020
Kasmet Lietuvoje vidutiniškai užregistruojama apie 20 tūkst. per maistą ir vandenį išplitusių žarnyno infekcijų. O pastaruoju metu sergamumas šiomis infekcinėmis ligomis ir Lietuvoje, ir Vilniaus mieste didėja.
KELIAUJANTIEMS ATOSTOGAUTI Į KORONAVIRUSO PAVEIKTAS ŠALIS NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAI IZOLIACIJAI NEBUS IŠDUODAMI
Liepos 24 , 2020
Kai Lietuvos gyventojai grįžta iš šalių, paveiktų koronaviruso, arba turi sąlytį su sergančiuoju, būtina izoliuotis 14 dienų.
SVEIKATOS DRAUDIMO KORTELĖ PAŠTU – PATOGU IR SAUGU
Liepos 24 , 2020
Susiklosčiusi epideminė situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje apribojo mūsų galimybes keliauti, tačiau net ir vykstant darbo reikalais į artimąjį užsienį, pravartu pasirūpinti medicininiu sveikatos draudimu. Pateikiame aktualią Valstybinės ligonių kasos informaciją.
GIMDOS KAKLELIO VĖŽYS: NUOLAT TIKRINTIS SVARBU
Liepos 24 , 2020
Reguliarus gimdos kaklelio citologinis tyrimas padeda išvengti gimdos kaklelio vėžio arba aptikti ankstyvos stadijos ligą, kol dar moteris nejaučia jokių simptomų.
VIS DAR NEVEIKIA E.SVEIKATA
Liepos 22 , 2020
Nuo pirmadienio vakaro neveikia Registrų centro administruojama ESPBI informacinė sistema (e.sveikata).
DĖL SUTRIKUSIOS E.SVEIKATOS VEIKLOS TRUMPAM GRĮŽTAMA PRIE POPIERINIŲ RECEPTŲ
Liepos 21 , 2020
Po pirmadienio vakaro liūties sukeltų padarinių dauguma Registrų centro tvarkomų registrų ir informacinių sistemų šiandien jau veikia, tačiau vis dar stringa e. sveikatos sistemos veikla.
MIESTAS KVIEČIA: PRALEISKIME VASARĄ SVEIKIAU
Liepos 21 , 2020
Įpusėjus vasarai, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus gyventojus kviečia būti fiziškai aktyvius ir vasarą praleisti sveikiau!
VISUOMENĖ – TAI MES
Liepos 09 , 2020
Šeškinės poliklinika atsiliepė į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento kvietimą prisidėti prie projekto „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ viešinimo.
ESAME PASTEBĖTI IR PAGERBTI
Liepos 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos bendruomenę pasiekė džiugi žinia. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu poliklinikos Konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Renatai Miglinienei skirtas apdovanojimas už reikšmingą indėlį rūpinantis Lietuvos žmonių sveikata ekstremaliosios...
ERKĖS LABAI AKTYVIOS – BŪKIME BUDRŪS
Liepos 07 , 2020
Norime priminti Šeškinės poliklinikos bendruomenei, kad šiemet erkės labai aktyvios ir gyvybingos gali išlikti iki pat lapkričio mėnesio.
SVEIKINAME ARTĖJANČIOS VALSTYBINGUMO ŠVENTĖS PROGA
Liepos 03 , 2020
Liepos 6-oji – Valstybės diena, kai švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valdovo kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi sukaktį.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LIEPOS 6 D.
Liepos 03 , 2020
Pirmadienį, liepos 6 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
DĖL ODONTOLOGIJOS PASLAUGŲ JAU GALIMA REGISTRUOTIS IR INTERNETU
Liepos 03 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinika atnaujino internetinę registraciją pas gydytojus odontologus.
KVIEČIAME VYRUS PROFILAKTIŠKAI TIKRINTIS DĖL PROSTATOS VĖŽIO
Liepos 01 , 2020
Prostatos vėžys – tai liga, kuri dažnai diagnozuojama vyrams nelauktai ir jau pažengusios stadijos. Kviečiame pacientus tikrintis dėl prostatos (priešinės liaukos) vėžio.
KAI KURIEMS GYVENTOJAMS UŽ KOMPENSUOJAMUOSIUS VAISTUS PRIMOKĖTI NEREIKĖS
Birželio 30 , 2020
Nuo liepos 1 d. mažas pajamas gaunantys, sunkiai besiverčiantys senjorai ir turintieji negalią kompensuojamuosius vaistus ir jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones galės įsigyti nemokėdami priemokų. Ir tai nepriklauso nuo vaisto kainos.
REKOMENDUOJAM 1000 PROC.!
Birželio 25 , 2020
Kai už lango įsišėlusi šilta vasara ir ne vienas iš mūsų kraunasi atostogų lagaminus, Šeškinės poliklinika nepaliauja rūpintis savo teikiamų paslaugų kokybe ir prieinamumu.
KVIEČIAME SKIRTI 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Birželio 23 , 2020
Mes dedame pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.
DĖL NEĮGALUMO AR SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ NUSTATYMO
Birželio 23 , 2020
Pasibaigus karantinui, keičiasi asmenų aptarnavimo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (NDNT) tvarka.
RYTOJ JONINĖS
Birželio 23 , 2020
„Pavasario darbai jau užbaigti, pats laukų žydėjimas, brandos laukimas. Dienos dar ilgėja, nors saulė jau pavargus, tuoj persiris per dangaus aukštumas, – ir užbaigs trumputes vasaros atostogas žemdirbys.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS BIRŽELIO 24 D.
Birželio 23 , 2020
Birželio 24 d., per Jonines, Šeškinės poliklinika nedirbs.
JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL LIGOS IŠMOKŲ PASIBAIGUS KARANTINUI
Birželio 18 , 2020
Skelbiame aktualią „Sodros“ pateikiamą informaciją apie ligos išmokas pasibaigus karantinui.
KARANTINAS BAIGĖSI, RIBOJIMŲ LIKO
Birželio 17 , 2020
Tris mėnesius trukęs karantinas baigėsi, tačiau vis dar galioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas.
TEIKIAME DAUGIAU PASLAUGŲ, BET PRIORITETAI NEGRĮŽTAMAI PAKITO
Birželio 16 , 2020
Pasibaigus karantinui, Šeškinės poliklinika pasirengusi dar labiau didinti teikiamų planinių paslaugų skaičių ir apimtis.
ERKIŲ PLATINAMOMIS LIGOMIS SIRGTI PRADEDAMA ANKSČIAU, SERGANČIŲJŲ DAUGIAU
Birželio 15 , 2020
Lietuvoje erkių platinamomis ligomis – erkiniu encefalitu ir Laimo liga – kasmet suserga apie 3 tūkstančius žmonių. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai ir Šeškinės poliklinikos gydytojai pataria, kaip šią vasarą leisti laiką Lietuvoje, kad išvengtume erkių platinamų ligų.
JEIGU REIKALINGAS NEDARBINGUMAS
Birželio 12 , 2020
Birželio 17 d. Lietuvoje nutraukiamas karantinas. Tiksliname nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarką.
BŪK SAUGUS VANDENYJE!
Birželio 11 , 2020
Įpusėjus birželiui, atgužėjo vasaros linksmybės, karšti orai ir maudymosi sezonas. Paprastai šis sezonas – tai iššūkis ne tik gelbėtojams, visuomenės sveikatos specialistams, bet ir medikams. Primename, kaip reikėtų elgtis, kad nelaimės vandenyje būtų išvengta.
HEPATITAS A – KELIONĖJE TYKANTI LIGA
Birželio 09 , 2020
Vis labiau švelninant karantino sąlygas, kelionių išsiilgę žmonės planuoja atostogas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šeškinės poliklinika primena, kad prieš kelionę svarbu pasitarti su savo šeimos gydytoju apie skiepus ir kitas infekcinių ligų profilaktikos priemones.
SVEIKINAME SU TĖVO DIENA
Birželio 05 , 2020
Sekmadienį – Tėvo diena. Mielus Tėčius ir Senelius sveikiname šios gražios šventės proga. Tegul Jūsų nepalieka ištvermė, optimizmas ir gera nuotaika. Būkite sveiki ir stiprūs. Ir visada atminkit: mes Jus mylim!
ISO SERTIFIKATAS – PASLAUGŲ KOKYBĖS GARANTAS ESAMIEMS IR BŪSIMIEMS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTAMS
Birželio 03 , 2020
Šeškinės poliklinikoje įdiegta kokybės vadybos sistema šiemet vėl sėkmingai sertifikuota.
PLANINES PASLAUGAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA ATNAUJINA SĖKMINGAI
Birželio 02 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės poliklinikoje sėkmingai atnaujinamos planinės sveikatos priežiūros paslaugos.
ODONTOLOGIJOS SKYRIAUS REMONTAS JAU ĮPUSĖJO
Birželio 01 , 2020
Norime pasidžiaugti, kad Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje remonto darbai jau įpusėjo. Visą pavasarį šio skyriaus patalpose plušėjo statybininkai, įrangos pirkimu rūpinosi mūsų specialistai.
VASARA PRASIDĖJO. PRISIMINKIME SAUGAUS BUVIMO SAULĖJE TAISYKLES
Birželio 01 , 2020
Šiandien – kalendorinės vasaros pradžia. Tikėtina, kad dauguma iš mūsų vis daugiau laiko bus gamtoje – kaip ir įprasta šiltuoju metų laiku.
GEGUŽĖS 28-OJI – MOTERŲ SVEIKATOS GERINIMO DIENA
Gegužės 28 , 2020
Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną norime priminti apie gimdos kaklelio vėžį.
AKTUALU NORINTIEMS ATLIKTI MOKAMUS TYRIMUS
Gegužės 28 , 2020
Poliklinikoje vėl atliekami mokami laboratoriniai tyrimai. Registruotis galite tel. 8 5 250 2089.
ŠIANDIEN – IŠSĖTINĖS SKLEROZĖS DIENA
Gegužės 27 , 2020
Paskutinį gegužės trečiadienį visame pasaulyje minima Išsėtinės sklerozės diena. Neretai žmonės išsėtinę sklerozę painioja su psichikos sutrikimais, nuotaikų kaita ar net paprasčiausiu nuovargiu.
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO SPECIALISTAI ATNAUJINA PASLAUGAS
Gegužės 25 , 2020
Psichikos sveikatos centre nuo gegužės 25 d. atnaujinamos tiesioginės psichikos sveikatos priežiūros specialistų paslaugos.
SPECIFINIŲ VAISTŲ, SKIRTŲ GYDYTI COVID-19, KOL KAS NĖRA
Gegužės 22 , 2020
Jau kurį laiką viešojoje erdvėje galima rasti informacijos apie vaistus, esą skirtus gydyti koronaviruso sukeltai infekcijai. Atkreipiame dėmesį, kad kol kas nėra įrodymų, jog kuris nors konkretus vaistas yra tinkamas COVID-19 ligai specifiškai gydyti.
KARANTINO METU IR 3 MĖNESIUS PO JO NEBUS REIKALAUJAMA TURĖTI GALIOJANTĮ MOKINIO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMĄ
Gegužės 18 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesius po jo nebus taikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį mokinio sveikatos pažymėjimą.
NELIKIME ABEJINGI SMURTUI ARTIMOJE APLINKOJE
Gegužės 15 , 2020
Šalyje paskelbtos karantino sąlygos padeda apsaugoti nuo viruso, deja, neretai tampa palankia terpe smurtui pasireikšti. Apriboti socialiniai kontaktai, darbas iš namų arba jo netekimas, buities rūpesčiai tampa tikru išbandymu santykiams.
DĖKOJAME PACIENTAMS UŽ PASITIKĖJIMĄ
Gegužės 13 , 2020
Šeškinės polikliniką pasiekė džiugios žinios iš Vilniaus teritorinės ligonių kasos. Nepaisant sudėtingos epideminės situacijos ir apribotų paslaugų, balandį padidėjo prie poliklinikos prisiregistravusių pacientų skaičius.
APIE MUS RAŠO
Gegužės 12 , 2020
Kaip keičiasi Šeškinės poliklinikos teikiamos paslaugos ir kokios priemonės pasitelktos siekiant užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą laisvėjančio karantino sąlygomis, pristato Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė.
GEGUŽĖS 12-OJI – TARPTAUTINĖ SLAUGYTOJŲ DIENA
Gegužės 12 , 2020
Tarptautinė slaugytojų diena švenčiama kiekvieną pavasarį Raudonojo Kryžiaus organizacijos sprendimu.
KVIEČIAME SKIRTI 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI
Gegužės 08 , 2020
Mes dedame pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.
NAUJAS KARANTINO ETAPAS: KAIP RŪPINSIMĖS PACIENTAIS
Gegužės 08 , 2020
Lietuvos Vyriausybei dar labiau sušvelninus karantino sąlygas, Šeškinės poliklinika vėl pradeda teikti planines sveikatos priežiūros paslaugas. Tai reiškia, kad gydytojai konsultuos ne tik telefonu, bet ir tiesioginio vizito poliklinikoje metu.
GYVENKIME GERAI, BET NE TOBULAI
Gegužės 06 , 2020
Jau beveik du mėnesius trunka karantinas ir daugelio mūsų gyvenimas pasikeitė iš esmės.
ŠIANDIEN MINIME TARPTAUTINĘ AKUŠERIŲ DIENĄ
Gegužės 05 , 2020
1987 metais Nyderlanduose vykusioje akušerių konferencijoje gegužės 5-oji buvo paskelbta Tarptautine akušerių diena.
GRAŽIOS ARTĖJANČIOS ŠVENTĖS
Balandžio 30 , 2020
Mielas Mamas ir Močiutes sveikiname su artėjančia Motinos diena. Būkite sveikos ir laimingos. Būkite su mumis!
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS GEGUŽĖS 1 D.
Balandžio 30 , 2020
Gegužės 1 d. Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
VILNIUS MYLI MEDIKUS
Balandžio 28 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Šeškinės polikliniką pasiekė graži ir prasminga Vilniaus miesto savivaldybės dovana ir asmeninis mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimas.
KARŠTOJI LINIJA 1808 DIRBS TRUMPIAU
Balandžio 28 , 2020
Mažėjant besikreipiančiųjų srautams, trumpinamas Karštosios linijos darbo laikas. Iki šiol visą parą budėjusi gydytojų ir savanorių komanda dirbs nuo 8 iki 23 val.
SVEIKINAME PROFESINĖS ŠVENTĖS PROGA
Balandžio 27 , 2020
Mielieji, šiandien švenčiame profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Tikriausiai pirmąsyk tokį ypatingą pavasarį.
APIE MUS LIETUVOS SPAUDOJE
Balandžio 24 , 2020
Savaitraštis „Lietuvos sveikata“ publikuoja straipsnį apie tai, kaip Šeškinės poliklinika susitvarkė su nelengvu epideminės situacijos iššūkiu.
ATVĖRUS PASLAUGŲ TEIKIMO VIETŲ DURIS, SENJORAMS IR TOLIAU REKOMENDUOJAMA LIKTI NAMUOSE
Balandžio 24 , 2020
Karantino sąlygos dar labiau švelnėja, tačiau prie rizikos grupės priskiriamiems žmonėms – vyresniems nei 60 metų ir sergantiems lėtinėmis ligomis – ir toliau reikėtų vengti lankytis prekybos bei paslaugų teikimo vietose.
IR KARANTINO METU NEPAMIRŠKIME PLANINIŲ SKIEPŲ
Balandžio 23 , 2020
Jau antrą mėnesį gyvename karantino sąlygomis ir kai kurios sveikatos priežiūros paslaugos laikinai neteikiamos, tačiau planiniams skiepams šis draudimas negalioja. Gyventojai raginami jokiu būdu neatsisakyti vakcinacijos, kuri ateityje leistų išvengti užkrečiamųjų ligų protrūkio.
CENTRO POLIKLINIKAI SAKOME NUOŠIRDŲ AČIŪ
Balandžio 20 , 2020
Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja kolegoms iš Centro poliklinikos už pagalbą teikiant medicinos paslaugas pacientams tokiu kebliu mūsų bendruomenei metu.
NEPASIDUOKITE VILIONĖMS ĮSIGYTI NEVA KORONAVIRUSO INFEKCIJĄ „GYDANČIŲ“ PRIETAISŲ
Balandžio 20 , 2020
Pastaruoju metu viešoje erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose, vis dažniau atsiranda informacijos apie biorezonansinius prietaisus, neva padedančius apsisaugoti ar pasveikti nuo koronaviruso infekcijos.
DAR KARTĄ PRIMENAME ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS DARBO TVARKĄ KARANTINO METU
Balandžio 20 , 2020
Kol Lietuvoje paskelbtas karantinas, Šeškinės poliklinikoje teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos (įskaitant būtinąją odontologinę pagalbą) ir nuotolinės gydytojų konsultacijos telefonu.
APIE MUS RAŠO
Balandžio 17 , 2020
„Šeškinės poliklinika atnaujins veiklą: ištyrė visus darbuotojus ir nustatė besimptomius nešiotojus"
KREIPIMASIS Į ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTUS
Balandžio 17 , 2020
Mielieji, su malonumu pranešame džiugią žinią.
ŠIANDIEN – PASAULINĖ HEMOFILIJOS DIENA
Balandžio 17 , 2020
Ši diena pasaulyje minima jau 30-ąjį kartą. Ja siekiama priminti visuomenei apie retą, bet labai klastingą negalią.
SVARBU ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS 5-OSIOS APYLINKĖS PACIENTAMS
Balandžio 17 , 2020
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad poliklinikos 5 apylinkėje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja Rasa Zurbaitė.
DĖMESIO: NEPASIDUOKITE SUKČIŲ APGAULĖMS!
Balandžio 16 , 2020
Šeškinės polikliniką pasiekė žinios apie socialiniuose tinkluose pasirodžiusias žinutes asmenų, kurie neva renka lėšas Šeškinės poliklinikai.
JEIGU PAJUTOTE PERŠALIMO SIMPTOMUS
Balandžio 16 , 2020
Sveikatos apsaugos ministerija dar kartą primena, kur kreiptis, jeigu staigiai pradėjote karščiuoti, kankina kosulys ar dūstate.
JEI NORITE PASISKIEPYTI
Balandžio 16 , 2020
Šeškinės poliklinikoje pacientams vėl atliekami skiepai.
NAUJAUSIA INFORMACIJA DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO IR PRATĘSIMO
Balandžio 10 , 2020
Dėl epideminės situacijos Lietuvoje karantinas truks mažiausiai iki balandžio 27 d. Dar kartą primename, kokiu būdu išduodamas arba pratęsiamas nedarbingumo pažymėjimas.
NUO RYTOJAUS VIEŠOSE VIETOSE – TIK SU KAUKE
Balandžio 09 , 2020
Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti dar dviem savaitėms, iki balandžio 27 dienos, sugriežtinta tvarka dėl apsauginių kaukių dėvėjimo. Nuo balandžio 10-osios visiems be išimties, einantiems į viešą erdvę, jas dėvėti tampa privaloma.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS ŠVENČIŲ DIENOMIS
Balandžio 09 , 2020
Per šv. Velykas, balandžio 12–13 d., Šeškinės poliklinika nedirbs.
PER KARANTINĄ POLIKLINIKOS GYDYTOJAI SPECIALISTAI KONSULTUOJA TELEFONU
Balandžio 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos gydytojai specialistai per karantiną teikia nuotolines konsultacijas telefonu.
PASIRŪPINKIME TINKAMA MITYBA KARANTINO METU
Balandžio 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos gydytojai ragina žmones, ypač sergančius lėtinėmis ligomis ir besiskundžiančius antsvoriu, per karantiną labiau pasirūpinti tinkama mityba. Einant į parduotuvę, patariama iš anksto susiplanuoti būsimus pirkinius ir atidžiai juos rinktis.
SVARBU NORINTIEMS PASISKIEPYTI
Balandžio 08 , 2020
Šeškinės poliklinikos pacientams planiniai skiepai atliekami kitose įstaigose. Artimiausiu metu vaikų tėveliai sulauks apylinkės gydytojo arba slaugytojo skambučio – bus pranešta tikslus skiepijimo laikas ir vieta.
Svarbi informacija dėl skiepų
Balandžio 06 , 2020
Šeškinės poliklinikoje jau parengta tvarka dėl planinių skiepų poliklinikos pacientams atlikimo kitose įstaigose. Artimiausiu metu vaikų tėveliai sulauks apylinkės gydytojo arba slaugytojo skambučio – bus pranešta tikslus skiepijimo laikas ir vieta.
Svarbu! Keičiasi paslaugų teikimo tvarka Šeškinės poliklinikoje
Balandžio 02 , 2020
Susiklosčius nepalankiai epidemiologinei situacijai Šeškinės poliklinikoje laikinai neteikiamos būtinosios odontologijos paslaugos, nevykdoma nėščiųjų priežiūra, neatliekami skiepai. Poliklinikos pacientams šios paslaugos bus teikiamos Centro poliklinikoje. Apie paslaugų teikimo Centro...
VILNIUJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KLINIKOS
Kovo 31 , 2020
Vilniaus mieste pradėjo veikti Lazdynų karščiavimo klinika (Lazdynų poliklinikoje) ir Naujosios Vilnios karščiavimo klinika (Naujosios Vilnios poliklinikoje).
DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO IR PRATĘSIMO KREIPKITĖS EL. PAŠTU
Kovo 27 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt. (laiško temoje prašome nurodyti – dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo arba pratęsimo).
Jaunųjų psichiatrų asociacija: į pagalbą medikams
Kovo 26 , 2020
Daugiau nei šimtas psichologų ir psichoterapeutų susivienijo po vienu stogu ir yra pasiruošę teikti nuotolinę nemokamą emocinę pagalbą medikams bei jų artimiesiems – dar niekada nebuvo taip svarbu pasirūpinti savimi!
Ačiū „Baltnetos komunikacijoms“ už pagalbą
Kovo 25 , 2020
Šeškinės poliklinika dėkoja UAB „Baltnetos komunikacijos“ už gerumą.
Dėkojame geriems žmonėms iš „Karinių pramogų Lietuvoje“
Kovo 24 , 2020
Šeškinės poliklinika nuoširdžiai dėkoja renginių organizatoriams „ Karinės pramogos Lietuvoje“.
Dėl Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo
Kovo 23 , 2020
Nuo 2020-03-23 keičiasi Psichikos sveikatos centro Procedūrų kabineto darbo laikas ir vieta.
Svarbi informacija dėl skiepų
Kovo 22 , 2020
Planiniai skiepai Šeškinės poliklinikoje atliekami vieną dieną per savaitę – trečiadienį. Vaikų, kurie kviečiami skiepytis, tėvai sulauks apylinkės gydytojo ar slaugytojo skambučio.
Aktualu nėščioms pacientėms
Kovo 19 , 2020
Poliklinika nėščiųjų priežiūrą atlieka ir karantino sąlygomis. Priėmimas vykdomas darbo dienomis 7.00–11.00 val.
Negalios terminą pratęsime automatiškai
Kovo 19 , 2020
Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas, į NDNT kreiptis nereikia.
Šeškinės poliklinika dirba ir medicinos paslaugas teikia
Kovo 19 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos veiksmai derinami su Vilniaus m. savivaldybe ir Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC). Darbe vadovaujamės galiojančiais teisės aktais: darbuotojai, turėję tiesioginį kontaktą su koronavirusu užsikrėtusiu darbuotoju, yra izoliuoti, jų sąrašai...
DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO KREIPKITĖS EL. PAŠTU
Kovo 17 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt (laiško temoje prašome nurodyti – dėl nedarbingumo).
Šeškinės pacientų dėmesiui
Kovo 17 , 2020
Mieli žmonės, prašome Jūsų supratingumo ir kantrybės. Puikiai žinome, kad pastarosiomis dienomis mums prisiskambinti tikrai nelengva. Vien vakar Skambučių centras sulaukė daugiau kaip 10 000 skambučių. Centro operatorės nesitraukia nuo telefonų, tačiau į visus skambučius iškart atsakyti...
SVARBU!
Kovo 16 , 2020
Visi skambučiai tel. 8 5 250 2000 yra fiksuojami, tačiau šiuo metu dėl jų gausos prisiskambinti gali būti sunku. Jeigu Jums nepavyko susisiekti su Skambučių centru, nerimauti neverta – su Jumis susisieks mūsų operatoriai.
Dėl Šeškinės poliklinikos darbo karantino metu
Kovo 16 , 2020
*Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną, Šeškinės poliklinikoje bus teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos.
Nedarbingumo pažymėjimai izoliavimuisi namuose ir toliau bus išduodami
Kovo 13 , 2020
Atkreipiame dėmesį, kad nedarbingumo pažymėjimai saviizoliacijai namuose 14-likos dienų laikotarpiui ir toliau bus išduodami žmonėms, grįžusiems iš paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu naujojo koronaviruso (COVID-19) atveju. Ši tvarka galios, kol nebus paskelbta kitaip.
Būsimųjų mamyčių ir vaikų tėvelių dėmesiui
Kovo 12 , 2020
Dėl koronaviruso grėsmės Šeškinės poliklinikoje laikinai nebevyks Motinystės mokyklos paskaitos.
Atnaujinta informacija dėl koronaviruso
Kovo 12 , 2020
Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovo sprendimu, reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje, pakeistas atvejo apibrėžimas.
Su gimtadieniu, Lietuva!
Kovo 10 , 2020
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Rytoj ją minėsime jau 30 kartą.
Šeškinės poliklinikos direktorė dr. Daiva Kanopienė – „Metų vadovė 2019“
Kovo 09 , 2020
Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ jau septynioliktą kartą surengti Metų vadovo rinkimai baigėsi. Nepaprastai džiaugiamės galėdami pranešti, kad šįkart sėkmė lydėjo Šeškinės poliklinikos direktorę dr. Daivą Kanopienę. Įveikusi visus konkurentus, D. Kanopienė paskelbta „Metų vadove 2019“.
Poliklinikos darbo laikas kovo 11 d.
Kovo 09 , 2020
Kovo 11 d. Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
Svarbi informacija keliaujantiems
Kovo 06 , 2020
Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją, Pietų Korėją, Šiaurės Italijos Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus, pietinėje Tenerifės salos (Ispanija) dalyje esantį Adechės (Adeje) miestą bei jo apylinkes.