COVID-19 tyrimai

Atlikti mokamus COVID-19 tyrimus Šeškinės poliklinikoje galite greitai ir patogiai. Tyrimų rezultatai per 24 val. pateikiami sveikatos portale www.esveikata.lt. 

PGR TYRIMAS

PGR tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės) leidžia nustatyti, ar žmogus šiuo metu neserga COVID-19 liga. PGR tyrimo kaina – 42,28 euro.

Užsiregistruoti PGR tyrimui galima internetu https://e.poliklinika.lt/ ir tel. 8 5 250 2000. 

PGR atlikimą ir rezultatą patvirtinantis ES sertifikatas automatiškai sugeneruojamas sveikatos portale www.esveikata.lt. Šis sertifikatas galioja norint gauti galimybių pasą. Jei pacientas pageidauja šio dokumento spausdinto varianto, jį galima atsiimti registratūroje, po tyrimo praėjus ne mažiau kaip 24 val. Kaina už spausdinimo paslaugas – 0,45 euro.

PGR tyrimas atliekamas 112A kab. Įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės

(nuo požeminės perėjos).  

COVID-19 GREITASIS ANTIGENO TYRIMAS

Greitasis antigeno tyrimas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 12,33 euro.

Atsakymo rezultato reikšmės

TEIGIAMAS rezultatas rodo, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs virusu.

NEIGIAMAS rezultatas parodo, kad mėginyje SARS-CoV-2 viruso antigenų neaptikta ir žmogus neužsikrėtęs virusu arba viruso antigenų kiekiai maži, todėl neaptinkami testo. Gavus neigiamą rezultatą, rekomenduojama atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu.

Užsiregistruoti greitajam antigeno tyrimui galima internetu https://e.poliklinika.lt/ ir

tel. 8 5 250 2000. 

Greitojo antigeno tyrimo atlikimą ir rezultatą patvirtinantis ES sertifikatas automatiškai sugeneruojamas sveikatos portale www.esveikata.lt. Šis sertifikatas galioja norint gauti galimybių pasą. Jei pacientas pageidauja šio dokumento spausdinto varianto, jį galima atsiimti registratūroje, po tyrimo praėjus ne mažiau kaip 4 val. Kaina už spausdinimo paslaugas – 0,45 euro.

Antigeno tyrimas atliekamas 112A kab. Įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės

(nuo požeminės perėjos). 

COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS

COVID-19 antikūnų tyrimas parodo, ar žmogus yra persirgęs šia infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą. Kiekybinio antikūnų tyrimo kaina – 13,29 euro.

Užsiregistruoti antikūnų tyrimui galima internetu https://e.poliklinika.lt/ ir tel. 8 5 250 2000. 

Antikūnų tyrimo protokolas automatiškai sugeneruojamas sveikatos portale www.esveikata.lt. Šis protokolas galioja norint gauti galimybių pasą. Jei pacientas pageidauja šio dokumento spausdinto varianto, jį galima atsiimti registratūroje, po tyrimo praėjus ne mažiau kaip 24 val. Kaina už spausdinimo paslaugas – 0,45 euro.

Antikūnų tyrimas atliekamas poliklinikos laboratorijoje (III aukšte, įėjimas per suaugusiųjų polikliniką).