D.U.K. KARANTINO METU!

KĄ DARYTI, JEIGU NEPAVYKSTA PRISISKAMBINTI Į REGISTRATŪRĄ?

Jeigu nepavyksta prisiskambinti tel. 8 5 250 2000, išlikite ramūs. Visi skambučiai šiuo numeriu fiksuojami – Jums bus atskambinta, vėliausiai – per parą. Prašome mumis pasitikėti ir neskambinti tuo pačiu klausimu keliskart. Taip greičiau sulauksite atsakymo ir pagalbos. Ir Jūs, ir kiti poliklinikos pacientai.

KAIP IŠDUODAMAS IR PRATĘSIAMAS NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAS KARANTINO METU?

Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi užpildyti prašymą prisijungę prie savo asmeninės paskyros https://e.poliklinika.lt/ (PRAŠYMAI / PRAŠYMAS IŠDUOTI AR PRATĘSTI NEDARBINGUMĄ).

Atkreipiame dėmesį, kad prašymas paskyroje pildomas TIK TUOMET, JEI NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAS REIKALINGAS:

*TĖVAMS, ĮTĖVIAMS, GLOBĖJAMS, KURIŲ VAIKAI YRA DARŽELINUKAI, IKIMOKYKLINUKAI AR PRADINUKAI, VAIKŲ PRIEŽIŪRAI KARANTINO METU.

*ASMENIMS, KURIE TURĖJO SĄLYTĮ SU PATVIRTINTU COVID-19 ATVEJU.

Apie nedarbingumo išdavimą arbą pratęsimą būsite informuoti el. paštu.

Svarbu! Jeigu nedarbingumas reikalingas po sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju, prieš kreipiantis į šeimos gydytoją, būtina užpildyti anketą, kurią rasite Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje http://nvsc.lrv.lt/covid-19

Jeigu sergate ir nedarbingumo pažymėjimas reikalingas dėl ligos, susisiekite su registratūra tel. 8 5 250 2000.

Taip pat primename, kad nedarbingumo pažymėjimas išduodamas ir atbuline data, bet ne vėliau kaip per 5 dienas nuo prašymo pateikimo.

KAIP ŽINOTI, AR NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAS IŠDUOTAS?

Jeigu per 2 darbo dienas negavote el. laiško dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo ar pratęsimo mažamečio vaiko priežiūrai karantino metu ar dėl sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju, labai nerimauti neverta. Nedarbingumo pažymėjimas išduodamas ir atgaline data, bet ne vėliau kaip per 5 dienas nuo prašymo pateikimo.

Vis dėlto jeigu nurodytas laikas eina į pabaigą, o laiško nėra, verta pasitikslinti:

*jeigu nedarbingumo pažymėjimas turi būti išduotas (pratęstas) mažamečio vaiko priežiūrai karantino metu, rašykite užklausą adresu: laima.porvaneckiene@poliklinika.lt;

*jeigu nedarbingumo pažymėjimas turi būti išduotas (pratęstas) saviizoliacijai dėl sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju, rašykite užklausą adresu: rasa.tamasauskiene@poliklinika.lt.

Jeigu sergate ir norite pasitikslinti dėl išduoto (pratęsto) nedarbingumo pažymėjimo, skambinkite į Registratūrą (tel. 8 5 250 2000). Apie Jūsų skambutį bus pranešta nedarbingumo pažymėjimą išdavusiam gydytojui ir gydytojas su Jumis susisieks.

Informacijos, ar išduotas (pratęstas) nedarbingumo pažymėjimas, galite ieškoti ir SODROS interneto svetainėje - https://www.sodra.lt/lt/situacijos/informacija-gyventojams/sodros-informacijos-centras

KAIP ELGTIS, JEIGU NESULAUKĖTE ŽADĖTOS NUOTOLINĖS GYDYTOJO KONSULTACIJOS TELEFONU?

Jeigu esate užregistruotas nuotolinei gydytojo konsultacijai ir per parą nesulaukėte skambučio, pirmiausia pasitikslinkite, ar Jums galima prisiskambinti (ar neišjungtas telefono garsas, ar nėra praleistų skambučių). Tik tuomet dar kartą skambinkite į Registratūrą (tel. 8 5 250 2000) ir priminkite apie laukiamą konsultaciją.

BAIGIASI VAISTAI. KAIP GALI BŪTI IŠRAŠYTAS RECEPTAS?

Jeigu reikalingas receptas, prašome skambinti į Registratūrą (tel. 8 5 250 2000) ir užsiregistruoti nuotolinei sveikatos priežiūros paslaugai. Gydytojas su Jumis susisieks, aptarsite savijautą ir, jeigu nuspręs, kad vaistai Jums reikalingi, išrašys Jums el. receptą.

KAIP KARANTINO METU BUS PASIRŪPINTA NĖŠČIOMS POLIKLINIKOS PACIENTĖMS?

Siekiant maksimaliai apsaugoti Šeškinės poliklinikos nėščias pacientes, joms skirtos atskiros priėmimo valandos. Planinėms paslaugoms nėščiosios priimamos nuo 8 iki 11 val.

Vieno vizito metu joms bus atliekama ir apžiūra, ir visi tyrimai ar procedūros, o apie tyrimų rezultatus bus informuojama per nuotolinę konsultaciją.

Nuotolinei gydytojo akušerio ginekologo konsultacijai galima registruotis tel.  8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/.

REIKALINGI SKIEPAI. KADA GALIU TIKĖTIS ŠIOS PASLAUGOS?

Dėl skiepų prašome skambinti į Registratūrą tel. 8 5 250 2000. Būsite užregistruoti šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultacijai. Gydytojas su Jumis susisieks, įvertins skiepų reikalingumą ir nurodys tikslų skiepijimo laiką.

Už mokamus skiepus galima atsiskaityti FOXBOX terminale, esančiame II poliklinikos korpuso (Vaikų poliklinikos) pirmame aukšte, arba pavedimu į viešosios įstaigos Šeškinės poliklinikos atsiskaitomąją sąskaitą LT127300010002452970, SWEDBANK AB, mokėjimo pavedime nurodant paslaugos pavadinimą, pvz., už skiepus „TicoVac“ vakcina, kiekis – 2 vakcinos. Jei atsiskaitymas vykdomas ne iš paslaugos gavėjo sąskaitos, privaloma nurodyti paslaugos gavėją.

REIKIA PROFILAKTIŠKAI PASITIKRINTI SVEIKATĄ. KAIP ŠI PASLAUGA GALI BŪTI SUTEIKTA?

Dar labiau sušvelninus karantino sąlygas, poliklinikoje atnaujinti ir profilaktiniai sveikatos tikrinimai. Jeigu norite profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, prašome skambinti į Registratūrą tel. 8 5 250 2000 ir registruotis vizitui.

Tačiau nerimauti ir labai skubėti neverta. Karantino metu ir dar 3 mėnesius jam pasibaigus įsidarbinantiems ar dirbantiems asmenims netaikomas reikalavimas turėti galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą; mokiniams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, – turėti galiojantį mokinio sveikatos pažymėjimą.

Taip pat primename, kad vairuotojų pažymėjimų, kurių galiojimas pasibaigė per karantiną, galiojimo terminas pratęsiamas karantino laikotarpiui ir 30 dienų po jo. Negaliojantį pažymėjimą patartina vežiotis su savimi, kad būtų galima įrodyti, jog dokumento galiojimo terminas baigėsi būtent per karantiną.