Išrašomos sąskaitos faktūros

Sąskaita faktūra yra dokumentas, kuris išrašomas konkrečiam pirkėjui už jam parduotą prekę ar paslaugą ir kuriame nurodomi pirkėjo rekvizitai (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002-05-28 nutarimu Nr. 780 patvirtintų Mokesčiams apskaičiuoti naudojamų apskaitos dokumentų išrašymo ir pripažinimo taisyklių 4 ir 5 p.).

Pageidaujant gauti sąskaitą faktūrą už mokamas paslaugas, prašome kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt. Sąskaita faktūra išrašoma ir atsiunčiama per 3 darbo dienas nurodytu el. pašto adresu.

Jei sąskaita faktūra išrašoma fizinio asmens vardu, būtina nurodyti to asmens vardą, pavardę, adresą ir kvito numerį (arba pridedamas nuskenuotas įmokų kvitas), taip pat kontaktinį telefono numerį.

Jei sąskaita faktūra išrašoma juridinio asmens vardu, reikia pateikti įmonės rekvizitus (įmonės pavadinimas, kodas, PVM mokėtojo kodas, adresas) ir pridėti nuskenuotą įmokų kvitą. Sąskaita faktūra viešojo sektoriaus juridinio asmens vardu išrašoma tuomet, jei pasirašyta sutartis su Šeškinės poliklinika.

Jei sąskaitą faktūrą norite gauti iškart, atlikę įmoką, kreipkitės į poliklinikos kasos darbuotoją (I poliklinikos korpuso registratūros fojė).

Sąskaita faktūra kiekvienam fiziniam asmeniui nėra išrašoma, o tik tuo atveju, kai to paprašo paslaugos pirkėjas.

SVARBU! Sąskaita faktūra išrašoma tą mėnesį, kai įvykdytas mokėjimas.