Jei reikalingas nedarbingumo pažymėjimas

Jei reikalingas nedarbingumo pažymėjimas

Šeškinės poliklinikos pacientai dėl ligos ir reikalingo nedarbingumo pažymėjimo išdavimo, taip pat ir sergančio vaiko priežiūrai, turi kreiptis į savo šeimos (vaikų ligų) gydytoją. Registracija vykdoma tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/.

Esant epideminei situacijai, kai nedarbingumo pažymėjimas reikalingas dėl saviizoliacijos (sąlytis su koronavirusu sergančiu asmeniu, sugrįžimas į Lietuvą iš paveiktos šalies), pirmiausia reikia užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) anketą ir izoliacijoje laukti NVSC specialistų skambučio. Šeimos gydytojas nedarbingumo pažymėjimą išduos tik gavęs NVSC pažymą (nedarbingumo pažymėjimas išduodamas ir atgaline data).

Jei ugdymo įstaigoje paskelbtas infekcijų plitimą ribojantis režimas

Ugdymo įstaigose paskelbus infekcijų plitimą ribojantį režimą (toliau – IPRR), visiems tos ugdymo įstaigos ar klasės priešmokyklinukų ir pradinukų mokinių tėvams priklauso nedarbingumas, nesvarbu, ar vaikai COVID-19 liga persirgę, ar ne.

Mažamečių Šeškinės poliklinikos pacientų tėvai, įtėviai ar globėjai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi prisijungti prie savo paskyros https://e.poliklinika.lt/ ir skyriuje PRAŠYMAI užpildyti prašymą dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo (vaiko priežiūra, mokykloje paskelbus IPRR). Apie nedarbingumo pažymėjimo išdavimą tėvai informuojami el. paštu ar telefono skambučiu.

SVARBU! Kiekvieną parą atsinaujinančius duomenis, kokiose įstaigose, kuriuo laikotarpiu ir kokia apimtimi buvo paskelbtas IPRR, galima pasitikslinti pagal nuorodą https://www.smm.lt/web/lt/veikla/valstybine-svietimo-prieziura.