Judesio terapija

KĄ KALBA KŪNAS ČIA IR DABAR

Ar kada esi bandęs ne tik reflektuoti savo pergales ir sunkumus žodžiu, bet ir patyrinėti, kaip jie ataidi kūno pojūčiuose?

Ar yra tekę saugioje erdvėje – „čia ir dabar“ – eksperimentuoti, kaip skirtingai galima reaguoti į situacijas, ką tai sukelia tavyje ir kaip tai mato kiti?

O ar nutinka taip, kad jautiesi tarsi sustingęs savo kūne ir iš to sąstingio sunkiai randi išėjimą? Ar kada pajutai, kad tokia kūno būsena veikia ir tavo emocinę savijautą?

Žodis „šokis“ neturi skambėti bauginančiai. Dalyvauti šokio-judesio terapiniuose užsiėmimuose kviečiami jaunuoliai, net jei jie visai netrokšta išmokti šokio žingsnelių ir nenori savo kūno judinti taip, kaip, atrodytų, tas kūnas nenori ar nėra pasirengęs. Kiekvienas juda ir reflektuoja savo tempu.

INFORMACIJA VILNIAUS UGDYMO ĮSTAIGOMS

1. Šokio-judesio terapiniai užsiėmimai emocijų ir santykių temomis

Šokio-judesio terapijos metu per judesio improvizaciją ieškome sąsajų tarp to, kas vyksta kūne, ką kalba kūnas, ir to, kas vyksta kasdienybėje. Ugdome dalyvių reflektyvumą, aiškindamiesi, kaip šios kūniškos patirtys siejasi su gyvenimiškomis situacijomis, stengiamės stiprinti jų sąmoningumą, taip užkertant kelią perdegimui ar kitiems emociniams sunkumams.

2. Paskaitos

Per interaktyvias patyrimines paskaitas emocinis intelektas ugdomas pasitelkiant muzikos ir šokio-judesio terapiją.

INFORMACIJA POLIKLINIKOS PACIENTAMS

18–29 metų jaunuoliams nemokami šokio-judesio terapijos užsiėmimai rengiami Šeškinės poliklinikos 285 salėje. Ciklas trunka 8 savaites – dalyvių grupės renkamos visam terapiniam ciklui.

Šokio-judesio terapijos užsiėmimai vyks:

  • I grupei – rugsėjo–spalio antradieniais, 18–19 val. (8 užsiėmimai).
  • II grupei – lapkričio–gruodžio pirmadieniais, 17–18 val. (7 užsiėmimai).

Užsiėmimus veda:

diplomuota šokio-judesio terapeutė, psichologė ir jogos mokytoja Agnė Petkutė-Budrienė;

šokio-judesio terapeutė ir edukatorė Ugnė Sasnauskaitė.

Daugiau apie komandos narius

Registruotis prašome el. pm.lamanauskaite@poliklinika.lt arba tel. +370 623 98 607. REGISTRACIJA BŪTINA.

Užsiėmimų metu rekomenduojama vilkėti patogius drabužius, avėti kojinaitėmis, turėti vandens ir užrašų knygelę, jei norėsis savo patirtis nuguldyti popieriaus lape.

Fotografė UPĖ PATI TEKA

BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.