Karjera

Sveikata – dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas (Sokratas).

Šeškinės poliklinika prie atsinaujinusio kolektyvo kviečia prisijungti savo srities profesionalus, kurie žiniomis, naujomis idėjomis ir iniciatyvomis nori prisidėti prie Šeškinės poliklinikos pacientų sveikatos ir gerovės. 

Kodėl verta prisijungti prie Šeškinės poliklinikos bendruomenės? 

  • Poliklinikos valdymas paremtas patirtimi, ilgalaike strategija, lygiavertiškumu ir orientacija į darbuotojus.
  • Tik aukščiausi kokybės standartai: kokybės vadybos sistema atitinka LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus, poliklinika akredituota šeimos medicinos paslaugai, yra gavusi Skaidrios sveikatos priežiūros įstaigos vardą, darbuotojai yra pelnę „Auksinės mediko širdies“, Nusipelniusio sveikatos apsaugos darbuotojo ir kitų profesinių apdovanojimų.
  • Nuolat vykdomas poliklinikos pastato modernizavimas (įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą šįmet atnaujinti ir moderniai įrengti Šeimos medicinos ir Odontologijos skyriai).
  • Galimybė tobulėti: apmokami kvalifikacijos kėlimo kursai, jų metu mokamas vidutinis atlyginimas, taip pat organizuojami kvalifikacijos kėlimo renginiai poliklinikoje.
  • Atsinaujinantis kolektyvas: mūsų bendruomenėje jau daugiau kaip 500 narių, ir jų skaičius nuolat auga.
  • Pacientų įvertinimas: nuo 2019 m. stabiliai didėja prie poliklinikos prisiregistravusių pacientų skaičius. 

Daugiau apie Šeškinės polikliniką rasite: čia.  

    Džiaugiamės, jei tarp mūsų darbo pasiūlymų atradote Jus dominančią poziciją ir nekantriai laukiame Jūsų CV. Gavę Jūsų CV, apie tolimesnę atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.Net jei tarp šiuo metu skelbiamų darbo pasiūlymų neradote Jums tinkamos pozicijos, tačiau Jus domina karjeros galimybės arba norite atlikti savanorišką praktiką Poliklinikoje, laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) el. paštu karjera@poliklinika.lt. Jūsų duomenys bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę ir su Jumis susisieksime ieškodami naujų darbuotojų. 

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.