Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

SKIEPAI – VIENINTELĖ EFEKTYVI APSAUGOS NUO ERKINIO ENCEFALITO PRIEMONĖ

Šeškinės poliklinikoje nuo erkinio encefalito skiepijami vaikai nuo 1 m. ir suaugusieji. Pasiskiepyti ypač rekomenduojame žmonėms, kurie gyvena prie miško, parko ar mėgsta laiką leisti gamtoje. O vasarą aktyvų laisvalaikį gamtoje pasirenkame ne vienas.

Siūlome labai palankią vakcinacijos kainą: pasiskiepyti viena vakcinos „TicoVac“ doze suaugusiesiems ir vaikams nuo 16 metų kainuoja 21,90 euro, vaikams – 21,10 euro.

Kad susidarytų ilgalaikis imunitetas, reikalingos 3 vakcinos dozės, skiepijamos su 1–3 ir 5–12 mėnesių pertraukomis. Vėliau būtinos tik palaikomosios dozės kas 3 ar 5 metai.

Norėdami pasiskiepyti registruokitės internetu

Išsamiau apie erkinį encefalitą ir skiepus: erkes-jau-aktyvios-metas-skiepytis

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą ir gerinti teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, siekiant sumažinti sergamumą ir mirtingumą.

> 84000
pacientų
> 8400
kasdienių paslaugų
> 200
kvalifikuotų gydytojų
> 700
medicininių tyrimų
Naujienos
MENINGOKOKINĖ INFEKCIJA: NEATSPARI APLINKOS POVEIKUI, BET LABAI PAVOJINGA
Birželio 11 , 2024
Meningokokinė infekcija – itin pavojinga bakterinė infekcija, kurios sunkiausios klinikinės formos – žaibinis sepsis (kraujo užkrėtimas) ar pūlingas meningitas (galvos ir nugaros smegenų dangalų uždegimas). Dažniausiai ja serga vaikai iki 5 metų, nereti atvejai ir tarp paauglių bei jaunų žmonių...
NUO TYMŲ, EPIDEMINIO PAROTITO IR RAUDONUKĖS – MMR VAKCINA
Birželio 03 , 2024
Pasiskiepijus didžiajai visuomenės daliai, susidaro kolektyvinis imunitetas, ir taip visuomenė apsaugoma nuo sunkių ligų. Ilgalaikiais tyrimais patvirtinta, kad pagal įtaką sveikatos apsaugai ir infekcijų plitimo mažinimui skiepai (vakcinos) pasaulyje užima antrą vietą po geriamojo vandens...
ŽMOGAUS PAPILOMOS VIRUSAS LYTIES NESIRENKA: SKIEPAI SVARBŪS VISIEMS VAIKAMS
Gegužės 27 , 2024
Vakcinos leidžia užkirsti kelią ligai, užuot gydžius jau susirgusį žmogų, tačiau pastaraisiais dešimtmečiais vakcinacijos apimtys mažėja. Viena iš priežasčių – apie daugelį skiepais valdomų ligų žmonės yra girdėję, bet praktiškai nesusidūrę. Tuomet atrodo, kad ir saugotis nėra nuo ko. Kita...
BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.