Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – teikti kokybiškas medicinos paslaugas, apimančias ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą ir ambulatorinę reabilitaciją.

> 80000
pacientų
> 3600
kasdienių paslaugų
> 150
kvalifikuotų gydytojų
> 360
medicininių tyrimų
Naujienos
APIE IZOLIACIJĄ INFORMUOS SMS ŽINUTĖMIS
Spalio 29 , 2020
Fiksuojant svarų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų augimą, kartu auga ir kontaktavusių su užsikrėtusiaisiais asmenų skaičius.
POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS LAPKRIČIO 2 D.
Spalio 29 , 2020
Lapkričio 2 d., per Vėlines, Šeškinės poliklinika nedirbs. Atsiprašome pacientų dėl nepatogumų.
KARANTINAS VILNIUJE – NUO RYTOJAUS
Spalio 27 , 2020
Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. Vilniuje skelbiamas karantinas, taip pat įvedami papildomi ribojimai.
Uždaryti
PACIENTŲ DĖMESIUI!

NET JEI NEPRISISKAMBINOTE, ŽINOKITE – SKAMBUTIS UŽREGISTRUOTAS IR PAGAL GALIMYBES JUMS ATSKAMBINSIME ARTIMIAUSIU LAIKU.