Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

AKCIJA „REKOMENDUOJU ŠEŠKINĖS POLIKLINIKĄ“

Vitamino D tyrimas tampa vis populiaresnis: mokslo duomenys patvirtina šio vitamino svarbą imuninės sistemos veikloje bei kovojant su virusais. Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią kaulų, raumenų būklę, atsakingas už gerą nuotaiką.

Rekomenduokite Šeškinės polikliniką ir gaukite vitamino D 25-OH ir jonizuoto kalcio (Ca++) koncentracijos tyrimus sau ir rekomenduojamam asmeniui NEMOKAMAI!

Daugiau informacijos apie akciją ir akcijos taisykles rasite čia.

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą ir gerinti teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, siekiant sumažinti sergamumą ir mirtingumą.

> 84000
pacientų
> 8400
kasdienių paslaugų
> 200
kvalifikuotų gydytojų
> 700
medicininių tyrimų
Naujienos
KAI IŠ POLIKLINIKOS IŠEINI LAIMINGAS
Kovo 01 , 2024
Kiekvieną vasario savaitę žmonės dėkojo Šeškinės poliklinikos kolektyvui: už profesionalumą, dėmesį, puikią komunikaciją.
POLIKLINIKOS ODONTOLOGAI MOKOSI NAUJŲ TECHNOLOGIJŲ
Vasario 29 , 2024
Inovatyvūs Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriaus darbuotojai turėjo galimybę dvi savaites išbandyti intraoralinį skaitytuvą. Taip jie rengėsi dirbti su naujomis technologijomis, kurios netolimoje ateityje neišvengiamai įžengs į skyrių.
SENJORAI, SKIRKITE LAIKO SAU!
Vasario 22 , 2024
Jeigu norite sužinoti, kaip, ką ir kiek valgyti, kad kuo ilgiau būtumėte sveiki ir laimingi, kviečiame į paskaitą „Mityba senyvame amžiuje“.
BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.