Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – teikti kokybiškas medicinos paslaugas, apimančias ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą ir ambulatorinę reabilitaciją.

> 80000
pacientų
> 3600
kasdienių paslaugų
> 150
kvalifikuotų gydytojų
> 360
medicininių tyrimų
Naujienos
Svarbi informacija dėl skiepų
Balandžio 06 , 2020
Šeškinės poliklinikoje jau parengta tvarka dėl planinių skiepų poliklinikos pacientams atlikimo kitose įstaigose. Artimiausiu metu vaikų tėveliai sulauks apylinkės gydytojo arba slaugytojo skambučio – bus pranešta tikslus skiepijimo laikas ir vieta.
VILNIUJE JAU VEIKIA KARŠČIAVIMO KLINIKOS
Kovo 31 , 2020
Vilniaus mieste pradėjo veikti Lazdynų karščiavimo klinika (Lazdynų poliklinikoje) ir Naujosios Vilnios karščiavimo klinika (Naujosios Vilnios poliklinikoje).
DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO IR PRATĘSIMO KREIPKITĖS EL. PAŠTU
Kovo 27 , 2020
Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt. (laiško temoje prašome nurodyti – dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo arba pratęsimo).
Uždaryti
Karantino metu ribojamas paslaugų teikimas Šeškinės poliklinikoje.
Visais atvejais skambinkite tel. 8 5 250 2000, su Jumis susisieks šeimos (vaikų ligų) gydytojas arba gydytojas specialistas. Prašome Jūsų į polikliniką nevykti.

Šeškinės poliklinikoje teikiamos visos nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos: šeimos, vaikų ligų gydytojai, gydytojai specialistai, psichikos sveikatos specialistai konsultuoja darbo dienomis nuo 7.00 iki 20.00 val., šeštadienį nuo 8.00 iki 16.00 val. – tik šeimos ir vaikų ligų gydytojai.
Jeigu bus reikalinga gydytojo specialisto apžiūra (tyrimų atlikimas, žaizdų priežiūra ir pan.), šeimos gydytojas nuotolinės konsultacijos metu įvertins Jūsų sveikatos būklę ir informuos dėl tolesnės sveikatos priežiūros.

Jeigu Jums staigiai prasidėjo karščiavimas (kūno temperatūra iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo yra 37,8 °C ir daugiau), kartu pajutote bent vieną iš šių simptomų: šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą – ir Jums 18–60 metų, po nuotolinės šeimos gydytojo konsultacijos paslaugos bus teikiamos KARŠČIAVIMO KLINIKOJE.

Nėščios pacientės, kurioms numatytas vizitas pas akušerį ginekologą, sulauks skambučio ir bus informuotos apie vizito vietą ir laiką.
Informacija dėl skiepų atlikimo bus paskelbta artimiausiu metu.


BŪTINOJI ODONTOLOGIJOS, BŪTINOJI CHIRURGIJOS (TRAUMATOLOGIJOS) PAGALBA DARBO DIENOMIS NUO 7.00 IKI 20.00 VAL. ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTAMS LAIKINAI TEIKIAMA CENTRO POLIKLINIKOJE.
Dėl šių paslaugų prašome susisiekti su Centro poliklinikos skambučių centru, tel. 8 5 244 2244, ir pasakyti, kad kreipiasi Šeškinės poliklinikos pacientas dėl būtinosios pagalbos.

Į Šeškinės polikliniką visais klausimais kreipkitės
tel. 8 5 250 2000, 8 5 252 5793, 8 5 252 5786,
net jei neprisiskambinote, žinokite – skambutis užregistruotas ir pagal galimybes Jums atskambinsime artimiausiu laiku.