Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – teikti kokybiškas medicinos paslaugas, apimančias ligų prevenciją, diagnostiką, gydymą ir ambulatorinę reabilitaciją.

> 80000
pacientų
> 3600
kasdienių paslaugų
> 150
kvalifikuotų gydytojų
> 360
medicininių tyrimų
Naujienos
GEGUŽĖS 28-OJI – MOTERŲ SVEIKATOS GERINIMO DIENA
Gegužės 28 , 2020
Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną norime priminti apie gimdos kaklelio vėžį.
AKTUALU NORINTIEMS ATLIKTI MOKAMUS TYRIMUS
Gegužės 28 , 2020
Poliklinikoje vėl atliekami mokami laboratoriniai tyrimai. Registruotis galite tel. 8 5 250 2089.
ŠIANDIEN – IŠSĖTINĖS SKLEROZĖS DIENA
Gegužės 27 , 2020
Paskutinį gegužės trečiadienį visame pasaulyje minima Išsėtinės sklerozės diena. Neretai žmonės išsėtinę sklerozę painioja su psichikos sutrikimais, nuotaikų kaita ar net paprasčiausiu nuovargiu.
Uždaryti
Šeškinės poliklinikoje palaipsniui atnaujinamos planinės sveikatos priežiūros paslaugos.

Prioritetu išlieka pacientų ir darbuotojų saugumas, todėl kol kas daugiausia teiksime nuotolinių gydytojų konsultacijų.

Visais atvejais dėl sveikatos priežiūros paslaugų prašome skambinti į registratūrą tel. 8 5 250 2000 ir užsiregistruoti nuotolinei šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultacijai.
Šeimos (vaikų ligų) gydytojas su Jumis susisieks telefonu ir, įvertinęs sveikatos būklę, paskirs tyrimus, tiesioginę konsultaciją poliklinikoje arba užregistruos reikiamai nuotolinei gydytojo specialisto konsultacijai. Apie paskirto vizito poliklinikoje laiką ar nuotolinę paslaugą būsite informuoti trumpąja žinute.

Nuotolinei šeimos (vaikų ligų) gydytojo, gydytojo specialisto (jei išduotas elektroninis gydytojo siuntimas) konsultacijai pacientai gali registruotis ir internetu https://e.poliklinika.lt

Jei norite užsiregistruoti pas gydytoją psichiatrą, vaikų ir paauglių gydytoją psichiatrą, psichologą, prašome skambinti į Psichikos sveikatos centro registratūrą tel. 8 5 252 5788 arba registruotis internetu https://e.poliklinika.lt. Specialistas susisieks su Jumis telefonu, suteiks nuotolinę konsultaciją arba paskirs laiką tiesioginei konsultacijai Psichikos sveikatos centre.

Poliklinikoje teikiama būtinoji odontologijos pagalba, palaipsniui atnaujinamos ir planinės odontologinės paslaugos (išskyrus profesionalią burnos higieną). Registruotis vizitui pas gydytoją odontologą galima tel. 8 5 250 2000.

Pacientai į polikliniką įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko, prieš tai patikrinus registracijos duomenis arba parodžius iš poliklinikos gautą trumpąją žinutę apie numatytą vizitą. Prie įėjimo pacientams bus matuojama kūno temperatūra.

Atvykstant būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti apsauginę kaukę.

Į Šeškinės polikliniką visais klausimais kreipkitės
tel. 8 5 250 2000, 8 5 252 5793, 8 5 252 5786,
net jei neprisiskambinote, žinokite – skambutis užregistruotas ir pagal galimybes Jums atskambinsime artimiausiu laiku.