Jūsų
sveikata –
mūsų
prioritetas

Apie mus

Šeškinės poliklinika yra viena didžiausių sveikatos priežiūros įstaigų Vilniaus mieste, teikianti kvalifikuotas ambulatorines pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.
Poliklinika duris atvėrė 1987 m. gruodį. Iš pradžių teikėme gydomąją ir konsultacinę pagalbą keliolikai tūkstančių Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojų. Šiuo metu aptarnaujame per 80 000 pacientų, gyvenančių visame Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Mūsų misija – patenkinti teisėtus pacientų poreikius ir lūkesčius, teikiant saugias, kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų vizija – tapti pirmaujančiu sveikatos priežiūros ir diagnostikos centru, atliekančiu paslaugas Vilniaus miesto ir apskrities gyventojams.

Mūsų veiklos tikslas – stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą ir gerinti teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, siekiant sumažinti sergamumą ir mirtingumą.

> 82500
pacientų
> 8100
kasdienių paslaugų
> 190
kvalifikuotų gydytojų
> 700
medicininių tyrimų
Naujienos
NEMOKAMI SKIEPAI NUO GRIPO – JAU ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE
Rugsėjo 28 , 2023
Vakar Šeškinės polikliniką pasiekė dvi lauktos nemokamos vakcinos: 2023-24 metų sezoninio gripo vakcina ir ataujinta COVID-19 vakcina.
IR DAR APIE PRALEISTAS DĖL LIGOS PAMOKAS
Rugsėjo 27 , 2023
Pirmajam naujų mokslo metų mėnesiui einant į pabaigą, vis dar kunkuliuoja aistros dėl pamokų, praleistų dėl ligos, pateisinimo.
DŽIAUGIAMĖS PACIENTŲ PADĖKOMIS
Rugsėjo 22 , 2023
Mums sako ačiū: už šypsenas, gydymą ir suteiktą pagalbą, kai jos labiausiai reikia.
BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.