Muzikos terapija

UŽ ŽODŽIŲ...

Muzikos terapija suteikia naują, kūrybinę išraišką tam, kam išsakyti kartais pritrūksta žodžių. Ką neretai sunku suvokti net pačiam. Prabilus instrumentui rankose – išgirsti, kas skamba tavo vidiniame pasaulyje.

Specialistų teigimu, taikant aktyvios muzikinės improvizacijos metodus, atsiranda erdvė ne tik įsisąmoninti ir reflektuoti vidinius procesus, bet tuo pat metu juos ir „perdirbti“, t. y. praktiškai įveikti tai, kas kasdienybėje reikalauja daug jėgų. Atrandama muzika kaip resursas, kaip būdas ne tik lengviau suvokti ir pažinti savo jausmus bei emocijas, bet ir rasti atspirtį kasdieniame gyvenime.

Muzikavimas intuityvus. Jokio muzikinio pasiruošimo, kaip ir mokėti groti muzikos instrumentu, nereikia.

INFORMACIJA VILNIAUS UGDYMO ĮSTAIGOMS

1. Muzikos terapiniai užsiėmimai emocijų ir santykių temomis

Projekto dalyviams organizuojamos emocijų pažinimo ir komunikacijos dirbtuvės, kuriose pasitelkiami įvairūs muzikos instrumentai, taikomi dainų kūrimo ir aktyvios instrumentinės muzikinės improvizacijos metodai.

2. Paskaitos

Interaktyviose patyriminėse paskaitose per muziką ugdomas emocinis intelektas.

INFORMACIJA POLIKLINIKOS PACIENTAMS

18–29 metų jaunuoliams nemokami užsiėmimai rengiami Šeškinės poliklinikos 285 salėje. Projekto dalyviai laukiami visam 8 savaičių terapiniam ciklui.

Muzikos terapijos užsiėmimai vyks:

  • I grupei – rugsėjo–spalio trečiadieniais, 17–18 val. (8 užsiėmimai).
  • II grupei – lapkričio–gruodžio trečiadieniais,17–18 val. (7 užsiėmimai).

Užsiėmimus veda diplomuota muzikos terapeutė Greta Arlauskė.

Daugiau apie komandos narius

Registruotis prašome el. p. m.lamanauskaite@poliklinika.lt arba tel. +370 623 98 607. REGISTRACIJA BŪTINA.

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.