Naujienos

AKTUALU: KUR IEŠKOTI VAIKO SVEIKATOS PAŽYMOS

2021 08 26

Artėjant rugsėjui, Šeškinės polikliniką užplūdo vaikai ir jų tėveliai, susirūpinę profilaktine sveikatos patikra ir pažymomis, kurias reikia pateikti ugdymo įstaigoms. Sulaukiame ir ne vieno klausimo, kur tas pažymas rasti ir kaip išsispausdinti.

Šeškinės poliklinika primena, kad atlikus profilaktinę patikrą, vaiko sveikatos duomenys sutvarkomi elektroniniu būdu ir vaikų tėvai pažymas gali rasti prisijungę prie savo paskyrų sveikatos portale www.esveikata.lt (ne poliklinikos svetainėje www.poliklinika.lt ). Dokumentui peržiūrėti ir atsisiųsti reikalinga sukurti jo peržiūros kodą.

Vaiko sveikatos pažymą sudaro dvi dalys: vieną išrašo šeimos arba vaikų ligų gydytojas, kitą – odontologas. Pažyma galioja vienus metus ir tik tuomet, kai abiejų gydytojų atliktos apžiūros duomenys yra suvesti į www.esveikata.lt.

Tačiau jei odontologinė apžiūra atliekama kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje ir išduodama tik popierinė pažyma, dar tenka apsilankyti pas mūsų poliklinikos odontologus, kad jie elektroniniu būdu užpildytų antrąją vaiko sveikatos pažymos dalį. Kol tai nebus atlikta, nei sukurti pažymos peržiūros kodo, nei parsisiųsti pažymos nepavyks.

Naudodamiesi sukurtu peržiūros kodu, tiek vaiko tėvai, tiek kitas asmuo, t. y. vaiko mokymo įstaigoje dirbantis visuomenės sveikatos specialistas, portale www.esveikata.lt suvedęs gautą peržiūros kodą ir vaiko gimimo datą, gali atsidaryti ir peržiūrėti šį elektroninį dokumentą. Tuomet tėveliams nereikia popierinės pažymos nešti į mokyklą.

Išsami informacija, kaip sugeneruoti pažymos peržiūros kodą ir pažymą parsisiųsti, – https://www.esveikata.lt/kodoGeneravimas

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.