Aktualu nėščioms pacientėms

2020 03 19

Poliklinika nėščiųjų priežiūrą atlieka ir karantino sąlygomis. Priėmimas vykdomas darbo dienomis 7.00–11.00 val.

Vizito dienos išvakarėse su pacientėmis turi susisiekti gydytojai akušeriai ginekologai.

Jeigu dar turite ir paskirtų tyrimų, pasiskambinkite savo akušeriui ginekologui. Jis įtrauks Jus į sąrašą ir pagal galimybes suderins tyrimų laiką, kad juos galėtumėte atlikti vizito dieną ir nereikėtų dukart eiti į polikliniką.

Jeigu su savo ginekologu susisiekti nepavyksta, skambinkite skyriaus vedėjai Vilmai Vasjanovai (tel. 8 5 250 2001) arba vyr. slaugytojai Vilmai Grigaitienei (tel. 8 5 250 2010).

Taip pat labai prašome pacienčių sąmoningumo: į polikliniką vizito pas ginekologą eikite tik tuomet, jei esate sveika ir Jūsų aplinkoje nėra asmenų, kurie dar nebaigė saviizoliacijos. Kitu atveju pirmiausia paskambinkite savo akušeriui ginekologui. Jeigu dėl kitų priežasčių sunerimote dėl sveikatos ir reikalinga ginekologo pagalba, tačiau nejaučiate koronovirusinei infekcijai būdingų simptomų, ateikite į polikliniką – gydytojas akušeris ginekologas Jus apžiūrės.

Saugokite save ir kitus.