AKTUALU ODONTOLOGŲ PACIENTAMS

2022 05 23

Nuo 2022 m. gegužės 23 d. pasikeitė Šeškinės poliklinikoje odontologinėms paslaugos teikti naudojamų priemonių įkainiai.

Pagal Sveikatos apsaugos ministro 1999-07-30 įsakymo Nr. 357 8 punktą Lietuvos nacionalinei sveikatos sistemai priklausančiose įstaigose teikiant odontologinės priežiūros paslaugas, apdraustieji (išskyrus vaikus ir asmenis, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, kol jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia reikiamą savivaldybės, kurios teritorijoje gyvena, socialinės paramos skyriaus pažymą) moka už vaistus, odontologines ir kitas medžiagas, taip pat vienkartines priemones, sunaudotas teikiant odontologines paslaugas, atsižvelgiant į šių medžiagų, priemonių kiekį ir jų įsigijimo kainas.

Atlikus vidaus auditą Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje, konstatuota būtinybė koreguoti esamą priemokų už odontologijos paslaugas sistemą ir sukurti naują, efektyvesnę tvarką, užtikrinančią itin tikslią odontologiniam gydymui sunaudotų priemonių ir medžiagų apskaitą.

Rengiant naują tvarką, atsižvelgta ir į tai, kad po kasmetinio viešojo pirkimo odontologijos paslaugoms teikti naudojame naujos kartos, taigi, brangesnes, priemones bei medžiagas, atitinkančios šiuolaikinius kokybės reikalavimus. Pirkimų vertėms, vadinasi, ir priemonių bei medžiagų savikainai įtakos taip pat turėjo ir užsidariusi Rusijos rinka bei visas gyvenimo sritis palietusi bendra infliacija.

Dėkojame už supratingumą ir primename, jog išsaugoti sveikus dantis labai padeda pačios paprasčiausios priemonės – dantų pasta ir šepetėlis.