AKTYVUS GYVENIMO BŪDAS UŽKERTA KELIĄ LIGOMS

2020 08 24

Nuo rugsėjo 7 d. kviečiame į nemokamus fizinio aktyvumo (fizinių pratimų ir linijinių šokių) užsiėmimus Šeškinės poliklinikoje.

Kartu su „Išmaniąja sveikatos akademija“ organizuojami užsiėmimai skirti asmenims, kuriems jau yra 55 metai, ir vyresniems. Jie vyks poliklinikos Mokymų salėje (Nr. 285) dukart per savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais 15.15–16.00 val. Užsiėmimų trukmė – 2 mėnesiai.

Šiuo metu renkama pirmoji 25 dalyvių, pasiryžusių derinti kineziterapiją su šokiu, grupė. Jeigu norinčiųjų smagiai praleisti laiką ir pajudėti rasis daugiau – bus sudaromos naujos grupės. Jų užsiėmimų grafiką skelbsime vėliau.

Registruotis prašome tel. 8 5 250 2089.