Naujienos

APIE ASTMĄ IR JOS GYDYMĄ

2022 11 17

Bronchine astma pasaulyje serga apie 300 milijonų žmonių. Ir jų skaičius, deja, nemažėja.

Ši lėtinė uždegiminė kvėpavimo takų liga pasireiškia dusulio ar kosulio priepuoliais. Dažniausi dirgikliai, provokuojantys simptomus, – aplinkos dulkės, kvapai, žiedadulkės, gyvūnų plaukai, rūkalų kvapas, šilto ir šalto oro kaita, fizinis krūvis. Astmos paūmėjimus ypač dažnai provokuoja peršalimo ligos, o jų sezonas jau prasidėjo.

Yra keletas ligos stadijų, kurios skiriasi savo sunkumu ir priepuolių dažnumu – pagal tai ir skiriamas skirtingas gydymas.

Dalijamės gydytojų pulmonologės bei alergologės ir klinikinės imunologės įžvalgomis, kaip atpažinti sunkios formos astmą ir kaip ją gydyti taikant pažangią biologinę terapiją: https://az.box.com/s/gwbv1wpbpsz2kzapuf4lz2hovzqexcto


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.