APIE GIMDYMĄ – IŠSAMIAI IR PROFESIONALIAI

2021 04 12

Turime progą pasidžiaugti puikiai pavykusia nuotoline paskaita nėščiosioms „Pasiruošimas gimdymui“.

Praėjusį penktadienį net 13 svarbiam gyvenimo pokyčiui besiruošiančių Šeškinės poliklinikos pacienčių klausėsi aktualios informacijos, žiūrėjo estetiškai parengtas ir informatyvias skaidres, pateikė ir gavo atsakymus į įvairiausius klausimus. Paskaitą vedė akušerė Paulina Januškaitė.

Kviečiame būsimąsias mamytes nuotolinės paskaitos apie pasiruošimą gimdymui pasiklausyti ir balandžio 20 d. 16 val.

Norint užsiregistruoti, prašome parašyti laišką el. paštu paulina.januskaite@poliklinika.lt, nurodyti savo vardą, pavardę, telefono Nr. ir el. pašto adresą.

Surinkus nėščiųjų klausytojų grupę, visoms bus atsiųsta nuoroda, kada ir kaip prisijungti.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!