APIE MUS – LIETUVOS ŽINIASKLAIDOJE

2021 10 20

Šeškinės poliklinika rudenį pasitiko atsinaujinusi. Jaukiuose renovuoto ir modernia įranga aprūpinto Odontologijos skyriaus kabinetuose pacientus pasitinka kvalifikuotų gydytojų odontologų komanda, teikianti ne tik pirminės, bet ir antrinės sveikatos priežiūros paslaugas.

Apie pacientams taip reikalingą burnos sveikatos priežiūrą, įsigytos naujos įrangos teikiamas galimybes greičiau ir tiksliau nustatyti diagnozę, apie nuolatinės ir nuo mažumės vykdomos profilaktikos svarbą, taip pat ir apie puikias darbo sąlygas bei medikų motyvaciją darbuotis Šeškinės poliklinikoje – TV laidoje „Sveikas rytojus“.