APIE MUS RAŠO

2020 04 17

„Šeškinės poliklinika atnaujins veiklą: ištyrė visus darbuotojus ir nustatė besimptomius nešiotojus"

<…>Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė penktadienį BNS sakė, kad poliklinikos administracijos iniciatyva patikrinti visi darbuotojai ir nustatyta sergančių COVID-19 ir neturinčių ligos simptomų atvejų.

„Tai geras pavyzdys, kaip reikia tvarkytis šitoje situacijoje, ką reiškia asmeninė iniciatyva. Įsivaizduokite, kiek būtų išplitę po polikliniką ir jos pacientus, jeigu nebūtų surasti šitie besimptomiai asmenys“, – BNS sakė R. Lingienė. <…>“

Visą straipsnį skaitykite: https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/seskines-poliklinika-atnaujins-veikla-istyre-visus-darbuotojus-ir-nustate-besimptomius-nesiotojus.d?id=84069213