Naujienos

APIE RACIONALŲ VAISTŲ VARTOJIMĄ

2022 10 12

Lietuvoje kiekvienais metais vartojama vis daugiau vaistų. Bet ar žinome, kaip tai daryti atsakingai ir saugiai? Jau šį mėnesį visi besidomintieji racionaliu vaistų vartojimu ar norintieji sužinoti daugiau apie vaistus kviečiami į susitikimus su šios srities ekspertais.  

Spalį Klaipėdoje, Kaune ir Panevėžyje vykstančių seminarų metu lektorės gydytoja Giedrė Baršauskienė ir VU Medicinos fakulteto docentė, medicinos mokslų daktarė Jūratė Pečeliūnienė papasakos apie racionalaus vaistų vartojimo principus, naudą sveikatai bei poveikį finansams. Seminarų metu bus aptarta neracionalaus vaistų vartojimo rizika ir žala. 

Besidomintys konkrečiais vaistais – tokiais kaip antibiotikai, benzodiazepinai, vaistai nuo skausmo, širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto – išgirs naudingos informacijos. Seminaruose taip pat bus galima sužinoti apie gydymo režimo laikymąsi, savigydos principus ir ką daryti, pasireiškus įtariamoms nepageidaujamoms reakcijoms.

Registruotis į seminarus galima spaudžiant nuorodą https://galimybiupletra.lt/kvieciame-dalyvauti-seminare-apie-racionalu-vaistu-vartojima/, el. paštu mokymai@galimybiupletra.lt arba telefonu +370 616 51900.

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.