Naujienos

ATVYKUSIEMS Į LIETUVĄ COVID-19 TESTAI NUO ŠIOL MOKAMI

2022 01 31

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad šią savaitę paveiktų šalių sąrašas lieka nepakitęs (visos šalys liko pilkoje arba raudonoje zonoje), tačiau iki šiol neskiepyti ir COVID-19 nepersirgę asmenys, atvykstantys į Lietuvą ne vežėjų transportu ar kitais nustatytais atvejais, ir neturintys neigiamo COVID-19 tyrimo atsakymo, per 24 val. nuo atvykimo privalomą testą turės atlikti savo lėšomis.

Tyrimui atlikti registruotis būtina į COVID-19 tyrimus atliekančią įstaigą, ne į mobilųjį punktą.

Nuo šiol savo lėšomis tyrimus turi atlikti ekipažų ir įgulų nariai, kurie vykdo keleivių gabenimą tarptautiniais maršrutais visų rūšių transportu, kai jų buvimo Lietuvoje laikas yra ilgesnis nei 24 val., taip pat užsieniečiai, atvykstantys į Lietuvą dėl ypatingų humanitarinių priežasčių. 

Savo lėšomis tyrimus taip pat turi atlikti pasienio darbuotojai ir asmenys, kasdien ar kiekvieną darbo dieną kertantys Lietuvos ir kitos Europos Ekonominės Erdvės valstybės sieną: vykstantys darbo reikalais, mokiniai ir juos į ugdymo įstaigą vežantys asmenys, studentai ir stažuotojai. 

Primename, kad visus su COVID-19 liga susijusius tyrimus greitai, patogiai ir palankiomis kainomis galima atlikti Šeškinės poliklinikoje.

PGR tyrimo kaina – 42,28 euro, greitojo COVID-19 antigeno tyrimo kaina – 14,63 euro, COVID-19 antikūnų tyrimo kaina – 16,14 euro.

Registracija tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.