BELAUKIANT KALĖDŲ: ŠVENTINIŲ SVEIKINIMŲ KONKURSAS

2020 11 25

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Šiemet jos bus kitokios, gal ne tokios šurmulingos, su mažiau pramogų ir linksmybių, tačiau vis tiek jaukios, šiltos, namiškos. Ir vėl namai kvepės pyragais, spindės eglutė, o vaikai ir suaugusieji lauks dovanų. Ir vėl tikėsimės sveiki ir laimingi peržengti metų ribą ir toliau eiti gyvenimo keliu tik su patikimais ir rūpestingais bendrakeleiviais.

Kol kas to gražaus ir šviesaus meto dar reikia išlaukti. O kad laukti mūsų bendruomenei būtų smagiau, skelbiame gražiausio kalėdinio sveikinimo konkursą. Ir šiandien kreipiamės į jus, Šeškinės poliklinikos pacientai, prašydami skirti truputį laiko ir parašyti poliklinikos žmonėms šventinį palinkėjimą. Jei esame Jums reikalingi – mums labai svarbu tai žinoti, jei nors truputį padedame Jums būti sveikesniems ir saugesniems – pasakykite tai, o gal mes šiemet ir buvome Jums tais rūpestingais bendrakeleiviais – leiskite mums tai išgirsti.

Gražiausi mūsų pacientų parašyti šventiniai sveikinimai bus skelbiami poliklinikos feisbuko paskyroje ir vidiniame interneto tinkle. O po švenčių bus išrinktas pats šventiškiausias palinkėjimas ir jo autorius sulauks malonios staigmenos.

Tad beprasidedantį advento laiką išnaudokime atsikratyti baimių ir dažną iš mūsų pastaruoju metu apėmusio netikrumo, paieškokime šv. Kalėdų savo širdyje ir pasidalykime tuo stebuklu su kitais.

Palinkėjimų ir sveikinimų laukiame poliklinikos feisbuko svetainėje parašytų asmenine žinute arba el. paštu: atsiliepimai@poliklinika.lt