Brangūs pacientai,

2023 07 05

Brangūs pacientai,

Liepos 6 diena – ypatinga diena mums visiems. Mindaugo karūnavimo diena, kitaip dar vadinama Valstybės diena, yra viena iš svarbiausių Lietuvos istorijos ir kultūros simbolių, įamžinanti mūsų tautos ir valstybingumo pradžią.

Tai puiki proga džiaugtis savo tauta, kultūra ir bendruomenės jėga. Išreikškime mūsų tautos dvasinę vienybę ir pasididžiavimą savo šalimi 21 val. dainuodami Tautinę giesmę, atiduokime ja pagarbą ir prisiminkime Lietuvos istorinį palikimą, kartu džiaugdamiesi dabarties gerove.

Šeškinės poliklinika