BŪSIMOS VASAROS MALONUMUS IŠNAUDOKIME POZITYVIAI

2023 03 14

Šeškinės poliklinikos šeimos (vaikų ligų) gydytojai ir gydytojai odontologai kviečia vaikų tėvelius pasirūpinti ramiomis ir smagiomis šeimos vasaros atostogomis jau dabar!

Kodėl apie tai vertėtų pamąstyti, jei už lango nė nekvepia vasara? Nes geros atostogos ir ramus vaikų sugrįžimas rudenį į darželius ir mokyklas priklauso ir nuo laiku atliktos profilaktinės sveikatos patikros.

KODĖL VERTA TIKRINTIS DABAR:

• šiuo metu poliklinikoje nėra eilių pas šeimos (vaikų ligų) gydytojus;
  • profilaktinės patikros pažyma galioja visus kalendorinius metus nuo jos išdavimo;
  • galiojančią pažymą sudaro dvi dalys. Vieną jų užpildo šeimos (vaikų ligų) gydytojas, kitą – gydytojas odontologas arba burnos higienistas. Užteks laiko užsiregistruoti ir ramiai apsilankyti ir poliklinikos Odontologijos skyriuje.
  • profilaktinės patikros metu įvertinama vaiko sveikatos būklė, taip pat ar veikla mokykloje arba darželyje turi būti ribojama. Turėsite laiko vasaros malonumus išnaudoti pozityviai!

Profilaktiniam sveikatos patikrinimui patogiausia registruotis internetu https://e.poliklinika.lt/ arba tel. +370 5 250 2000.

Pažymos elektroninės – jas ugdymo įstaigos gali matyti bendroje e.sveikatos sistemoje.