Naujienos

COVID-19 ANTIKŪNŲ TYRIMAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE: PALANKI KAINA IR REGISTRACIJA INTERNETU

2021 11 15

Šeškinės poliklinikos laboratorija kviečia pacientus patogiai ir nebrangiai išsitirti dėl COVID-19 ligos.

Poliklinikos laboratorijoje atliekami COVID-19 antikūnų tyrimai. Jie parodo, ar žmogus yra persirgęs šia infekcija, ar turi susiformavusį imunitetą. Kiekybinio Anti SARS-CoV-2 IgG antikūnų tyrimo kaina – 13,29 euro. Šis tyrimas aktualus norint išsiimti galimybių pasą ir galioja 60 dienų.

Registruotis COVID-19 antikūnų tyrimui patogiausia internetu https://e.poliklinika.lt/, galima ir tel. 8 5 250 2000. Šie tyrimai atliekami ir šeštadienį.

PGR tyrimas leidžia sužinoti, ar žmogus serga COVID-19 liga. Tyrimo kaina – 42,28 euro.

Pacientams siūlome ir greituosius antigeno testus. Šis testas parodo, ar tiriamasis asmuo yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija, o didžiausias testo privalumas – kad jo rezultatas gaunamas per 15 min. Tyrimo kaina – 12,33 euro.

Neigiami PGR ir greitojo antigeno testo rezultatai reikalingi norint gauti galimybių pasą ir galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo.

Registracija šiems tyrimams taip pat vykdoma internetu https://e.poliklinika.lt/ ir bendruoju poliklinikos tel. 8 5 250 2000.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.