Naujienos

DAR VIENA PASLAUGA ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS PACIENTAMS

2021 10 01

Šiuo metu, kai sparčiai auga sergamumas ne tik COVID-19 liga, bet ir gripu bei kitomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, Šeškinės poliklinika pristato naują paslaugą – greituosius gripo testus.

Visų šių ligų simptomai gali būti panašūs, o užkrečiamumas, sunkių komplikacijų grėsmė ir gydymo būdai skiriasi. Todėl greitai nustatyta dignozė – tai greitesnis ir saugesnis gydymas, mažesnė tikimybė, kad liga užsitęs ir komplikuosis.

Greitojo gripo testo kaina – 6,82 euro. Registruotis patogiausia internetu https://e.poliklinika.lt/, galima ir tel. 8 5 250 2000. Tyrimo rezultatai per valandą įkeliami į asmenines pacientų paskyras poliklinikos svetainėje www.poliklinika.lt.

Testas atliekamas, t. y. tepinėlis iš nosiaryklės imamas, 112A kabinete. Įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės (nuo požeminės perėjos). Atvykstant su savimi būtina turėti asmens dokumentą ir dėvėti apsauginę veido kaukę.

AKTUALU: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija COVID-19 tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!