DARŽELIŲ PEDAGOGUS KVIEČIAME NEMOKAMAI PASISKIEPYTI NUO ERKINIO ENCEFALITO

2020 09 16

Skiepai nuo erkinio encefalito yra vienintelė patikima erkių platinamų ligų prevencijos priemonė. Tad Vilniaus miesto savivaldybė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams sudarė sąlygas nemokamai pasiskiepyti nuo erkinio encefalito.

Šeškinės poliklinikoje darželių pedagogų ir jų padėjėjų vakcinacija (I skiepas) vyks rugsėjo 21–spalio 2 dienomis, revakcinacija (II skiepas) – spalio 26–lapkričio 6 d. Skiepysime pagal Vilniaus m. savivaldybės parengtą sąrašą, su pacientais susisieksime.

Paslauga gali pasinaudoti ir Šeškinės poliklinikos, ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų pacientai.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!