Naujienos

DĖL GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKŲ

2022 04 06

Šeškinės poliklinikoje baigiama diegti nauja informavimo ir registracijos sistema. Tikimės, kad ji bus funkcionalesnė ir patogesnė tiek pacientams, tiek darbuotojams.

Vykdydami perėjimą iš vienos sistemos į kitą, susidūrėme su nenumatytais iššūkiais ir pertvarka užtruko ilgiau, nei buvo tikėtasi. Dėl to internete vis dar nėra skelbiami gydytojų darbo grafikai.

Visus darbus planuojame baigti iki gegužės 1 d. Tuomet gydytojų grafikus internete vėl skelbsime.

Šiuo metu apie gydytojų darbo laiką pasiteirauti galima bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000. Sužinoti laisvus vizitų pas gydytojus laikus ir užsiregistruoti į konsultacijas poliklinikos pacientai gali savo asmeninėse paskyrose https://e.poliklinika.lt/, skyrelyje REGISTRACIJA.

Kol kas nėra atnaujinta tik internetinė registracija pas odontologijos specialistus. Tai padarysime iki balandžio 11 d., o kol kas pas odontologus prašome registruotis tel. 8 5 250 2000.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.