DĖL INTERNETINĖS REGISTRACIJOS PAS GYDYTOJUS

2022 02 28

Dar kartą primename, kad Šeškinės poliklinikoje diegiama nauja informavimo sistema. Dėl to laikinai nėra galimybės vizitui pas gydytoją užsiregistruoti internetu.

Apgailestaujame dėl laikinų nepatogumų ir prašome Jūsų supratingumo. Per šią savaitę sistemą stengsimės pilnutinai pritaikyti pacientų poreikiams. Tikimės, kad įdiegtos sistemos funkcionalumą netrukus galės pajusti ne tik mūsų darbuotojai.

Apie atnaujintą internetinės registracijos galimybę iškart informuosime pacientus – prašome sekti mūsų viešąją informaciją.

Šiuo metu registracija į gydytojų konsultacijas vykdoma bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000.