Naujienos

DĖL KALIO JODIDO RECEPTŲ

2022 03 07

Atsižvelgiant į pasikeitusią geopolitinę situaciją ir į tai, kad vis dar liko vilniečių, iš vaistinių neatsiėmusių nemokamų kalio jodido preparatų, Vilniaus miesto gyventojams kalio jodido receptai bus išrašomi centralizuotai. Į šeimos gydytojus kreiptis nereikia.

Pagal išrašytą receptą (tikėtina, nuo kovo 15 d.) gyventojai galės atsiimti preparatą iš vaistinių, kuriose dalijamas kalio jodidas. Vaistinių sąrašas skebiamas svetainėje www.jodas.vilnius.lt.

Nauji Vilniaus gyventojai, kurie gyvenamąją vietą mieste deklaravo nuo 2021 metų, taip pat kūdikiai ir nuo karo Ukrainoje pradžios Vilniuje apsigyvenę ukrainiečiai kalio jodido tabletėmis bus aprūpinti, kai bus pristatytas papildomas Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymas. Apie tai savivaldybė informuos atskirai.

Kalio jodido tablečių bus galima įsigyti ir savo lėšomis.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.