DĖL KASMETINIO PROFILAKTINIO MOKSLEIVIŲ SVEIKATOS TIKRINIMO

2020 08 04

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiemet nuspręsta pratęsti Vaiko sveikatos pažymėjimo galiojimo terminą iki šių metų pabaigos.

Šis palengvinimas galios tiems mokiniams, kurie mokslus tęs toje pačioje ugdymo ar mokymo įstaigoje ir kurių sveikata nuo paskutinio patikrinimo nepasikeitė.  Jiems sveikatą pasitikrinti reikės iki gruodžio 31-osios. Tačiau kitais atvejais mokinių sveikatą tėvai turi patikrinti iki mokslo metų pradžios.

Šeškinės poliklinikoje gydosi apie 15 tūkstančių vaikų. 2019 m. profilaktiškai patikrinta sveikata  beveik 13 tūkstančių pilnamečių mokinių ir vaikų, lankančių švietimo ar kitą ugdymo įstaigą.

Atkreipiame dėmesį, kad šiemet dėl sveikatos profilaktinio patikrinimo skubėti nebūtina, tačiau raginame tėvelius jau dabar rūpintis ir registruotis gydytojo konsultacijai. Tuo labiau, kad konsultacijos gali tekti palaukti: ir dėl kasmetinių gydytojų atostogų ir dėl to, kad turime paisyti griežtų ir motyvuotų saugumo reikalavimų, skirti laiko kabinetams vėdinti ir dezinfekuoti, todėl tiesioginių konsultacijų, deja, dar negalime teikti tiek, kiek būdavo iki karantino.

Šeškinės poliklinikoje profilaktiniam sveikatos tikrinimui tėvai vaikus gali registruoti tiek tiesioginei konsultacijai, tiek nuotolinei konsultacijai bendruoju registracijos tel. (8 5) 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/.