DĖL NAUJŲ COVID-19 VAKCINŲ

2022 10 05

Polikliniką jau pasiekė COVID-19 vakcinos, pritaikytos koronaviruso Omikron atmainos potipiams BA.1. Kitą savaitę planuojama gauti vakcinas Omikron atmainos BA.4 ir BA.5 potipiams.

Sustiprinančia vakcinų doze jau gali skiepytis visi norintys pacientai.

Skiepijantis svarbu laikytis intervalų, kurie nurodyti žemiau esančioje schemoje.

Registruotis vakcinai galima jau dabar Šeškinės poliklinikos telefonu +370 5 250 2000 arba internetu www.koronastop.lt, prisijungus per elektroninius valdžios vartus ir pasirinkus patogų skiepijimo laiką Šeškinės poliklinikoje.

SVARBU! Jeigu norite skiepytis ir nuo gripo (vakcinos kaina 11,70 Eur) arba nuo B tipo meningokokinės infekcijos (vakcinos kaina dabar tik 49,99 Eur), rekomenduojama skiepytis visomis vakcinomis vienu metu arba tarp skiepų daryti 2 savaičių pertraukas.

Jei kyla klausimų ar abejonių, prašome teirautis savo šeimos gydytojo.