DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMO KREIPKITĖS EL. PAŠTU

2020 03 17

Informuojame, kad Šeškinės poliklinikos pacientai, kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, turi kreiptis el. paštu seskines@poliklinika.lt (laiško temoje prašome nurodyti – dėl nedarbingumo).

Šiuo el. pašto adresu laiškus prašome rašyti TIK TUOMET, JEI NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMAS REIKALINGAS:

*TĖVAMS, ĮTĖVIAMS, GLOBĖJAMS, KURIŲ VAIKAI YRA DARŽELINUKAI, IKIMOKYKLINUKAI AR PRADINUKAI.

Laiške prašome nurodyti:

– savo vardą, pavardę, asmens kodą;

– vaiko vardą, pavardę, asmens kodą;

– savo telefono numerį;

– vaiko gydytoją;

– datą, nuo kada reikalingas nedarbingumo pažymėjimas.

*ASMENIMS, KURIE BUVO IŠVYKĘ Į UŽSIENĮ AR TURĖJO SĄLYTĮ SU PATVIRTINTU COVID-19 ATVEJU. Prieš kreipiantis į šeimos gydytoją, būtina užpildyti anketą, kurią rasite Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje  http://nvsc.lrv.lt/covid-19.

Laiške prašome nurodyti:

– savo vardą, pavardę, asmens kodą;

– datą, kada grįžote iš užsienio;

– savo telefono numerį;

– savo šeimos gydytoją;

– datą, nuo kada reikalingas nedarbingumo pažymėjimas.

Per parą laiko su Jumis susisieks Jūsų gydytojas!