Naujienos

DĖL PACIENTŲ APTARNAVIMO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS NE DARBO METU

2021 02 18

Pranešame, kad nuo vasario 19 d. Šeškinės poliklinikos pacientais poliklinikos ne darbo metu vėl rūpinsis Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57, tel. (8 5) 234 44 87).

Į šią medicinos įstaigą mūsų pacientai – suaugusieji ir vaikai – turi kreiptis dėl skubiosios pagalbos (pirmadienį–penktadienį nuo 20.00 iki 7.00 val., šeštadienį nuo 16.00 val., sekmadienį visą parą ir švenčių dienomis).

Tokia galimybė atsirado Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje sumažinus COVID-19 ligoniams skirtų lovų skaičių ir vėl pradėjus teikti įprastas medicinos paslaugas. Dėkojame kolegoms už jų nuoširdų ir pasiaukojamą darbą gelbėjant koronavirusu sergančių žmonių gyvybes, taip pat ir už tai, kad jie vėl, kaip ir anksčiau, profesionaliai ir atsakingai rūpinsis mūsų pacientais.

Kitas sveikatos priežiūros paslaugas poliklinikos ne darbo metu Šeškinės poliklinikos pacientams teikiančios medicinos įstaigos nesikeičia.

Išsamią informaciją, kur kreiptis Šeškinės poliklinikos ne darbo metu, rasite: https://www.poliklinika.lt/kur-kreiptis-ne-darbo-metu/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.