Naujienos

DĖL PROFESIONALIOSIOS BURNOS HIGIENOS

2023 04 05

Informuojame, kad PSDF lėšomis apmokama profesionaliosios burnos higienos procedūra Šeškinės poliklinikoje atliekama vieną kartą per kalendorinius metus visų amžiaus grupių pacientams. Taip siekiama užtikrinti tolygesnį paslaugos prieinamumą didesniam žmonių skaičiui.

Šeškinės poliklinikos pacientai gali registruotis burnos higienisto paslaugai ir dažniau, tačiau tokiu atveju jie turi susimokėti už atliekamą paslaugą savo lėšomis.

Kai atliekama iš PSDF apmokama burnos higiena, Šeškinės poliklinikos pacientams reikia susimokėti tik už medžiagas ir vienkartines priemones, sunaudotas šiai paslaugai atlikti. Paprastai už dalinę profesionaliąją burnos higieną susimokama apie 13 eurų, už visą procedūrą – apie 21 eurą, už visą procedūrą su dantų fluoravimu – apie 45 eur, o jei kartu su visa higienos procedūra atliekamas dirbtinių restauracijų papildomas poliravimas – per 38 eurus. Tuo tarpu nedraustam, prie Šeškinės poliklinikos neprisiregistravusiam žmogui ar poliklinikos pacientui, pageidaujančiam atlikti burnos higieną dažniau negu vienąkart per metus, tenka susimokėti ir už paslaugą, ir už jai atlikti sunaudotas vienkartines priemones bei medžiagas. Tokiu atveju burnos higiena gali kainuoti nuo 80 iki 150 eurų. Kaina priklauso nuo individualios burnos ertmės būklės, dantų skaičiaus, apnašų tipo ir pan. Ją apskaičiuoja paslaugą atlikęs specialistas.

Siekiant sumažinti vizitų pas odontologus skaičių ir norint išsaugoti sveikus dantis, dėmesys turi būti skiriamas prevencijai. Pacientus kviečiame pasirūpinti priemonėmis, efektyviai užkertančiomis kelią vienai iš labiausiai paplitusių dantų kietuosius audinius pažeidžiančiai ligų – ėduoniui. Šios priemonės – tai individuali burnos higiena, kiekvieną dieną kruopščiai atliekama namuose, bei taisyklinga mityba.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.