Naujienos

DĖL SISTEMOS ATNAUJINIMO NEVEIKS E.SVEIKATA

2022 01 20

Registrų centras informuoja, kad praėjusią savaitę planuotas e.sveikatos sistemos atnaujinimas bus vykdomas šio penktadienio, sausio 21-osios, vakare.

Nuo sausio 21 d. (penktadienio) 20 val. iki sausio 22 d. (šeštadienio) 8 val. nebus galima atsisiųsti ar atsinaujinti galimybių pasų ar ES skaitmeninių COVID pažymėjimų, o sveikatos priežiūros įstaigos negalės pateikti ar gauti duomenų iš e.sveikatos sistemos, pacientai ir sveikatos bei farmacijos specialistai negalės prisijungti prie savo paskyrų e.sveikatos portale, gyventojai – įsigyti medikamentų su e.receptu.

E.sveikatos sistemos atnaujinimas vykdomas siekiant užtikrinti automatizuotą ir kokybišką duomenų apsikeitimą tarp e.sveikatos sistemos ir kitų su sveikatos apsauga susijusių informacinių sistemų.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.