Naujienos

DĖL SKIEPŲ NUO COVID-19

2021 09 20

Nepaliaujamai prastėjant epidemiologinei situacijai, Šeškinės poliklinikos medikai dar kartą primena apie skiepų nuo klastingos COVID-19 infekcijos svarbą visuomenės imunitetui ir mūsų visų siekiui sugrįžti į normalų gyvenimą.

Užsiregistruoti savo vakcinai (taip pat ir revakcinacijai) galima portale www.koronastop.lt arba tel. 1808. Žmonėms sudarytos visos galimybės pasirinkti artimiausią skiepijimo vietą, patogų laiką ir norimą vakciną. Daug aktualios informacijos ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite https://vakcina.vilnius.lt/

Mokslininkų teigimu, koronaviruso pandemija pradės slopti, kai didžioji visuomenės dalis bus įgijusi imunitetą. Skiepai – šiuo metu vienintelė mokslu pagrįsta galimybė pasiekti tai greičiau.

AKTUALU: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.