DĖMESIO: NEPASIDUOKITE SUKČIŲ APGAULĖMS!

2020 04 16

Šeškinės polikliniką pasiekė žinios apie socialiniuose tinkluose pasirodžiusias žinutes asmenų, kurie neva renka lėšas Šeškinės poliklinikai. Vienas iš tokių apsimestinių geradarių, o iš tikrųjų sukčių, prisistato Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoju ir renka pinigus neva poliklinikai reikalingoms apsaugos priemonėms pirkti. Nerimaujame, kad tokių „paramos prašytojų“ gali būti ir daugiau.

Būkite būdrūs! Neleiskite sukčiams pasinaudoti Jūsų gerumu.

ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA LĖŠŲ NERENKA.

Nei apsaugos priemonėms pirkti, nei jokioms kitoms reikmėms.

Apie minėtus asmenis ir jų žinutes Šeškinės poliklinika informavo teisėsaugos institucijas. Būkite pilietiški ir Jūs – susidūrę su tokiais „paramos prašytojais“, nedelsdami praneškite policijai.