DIDINAME PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ IR TIESIOGINIŲ KONSULTACIJŲ SKAIČIŲ

2020 07 29

Informuojame, kad, atsižvelgdami į pacientų lūkesčius ir siekdami pagerinti paslaugų prieinamumą, didiname šeimos (vaikų ligų) gydytojų tiesioginių konsultacijų skaičių.

Registruotis galima internetu https://e.poliklinika.lt/ arba tel. 8 5 250 2000.

Žinoma, epideminė situacija Lietuvoje ir pasaulyje neleidžia labai atsipalaiduoti. Turime paisyti griežtų ir motyvuotų saugumo reikalavimų, skirti laiko kabinetams vėdinti ir dezinfekuoti. Tad tiesioginių konsultacijų, deja, dar negalime teikti tiek, kiek būdavo iki karantino. Kita vertus, tai jau žingsnis į priekį – ir tik nuo mūsų visų pilietiškumo priklausys, kaip greitai galėsime tiesioginių konsultacijų teikti dar daugiau.

Labai gerbiame savo atsakingus pacientus, pasitikime jais ir šįkart taip pat tikimės jų sąmoningumo. Tikime, kad į šeimos (vaikų ligų) gydytojų tiesiogines konsultacijas jie registruosis tik įvertinę būtinybę, o jeigu reikia išrašyti el. receptą, paskirti tyrimus ar norisi tiesiog pasitarti kokiu nors su sveikata susijusiu klausimu – rinksis nuotolinę konsultaciją. Tik tokiu atveju mūsų pastangos duos naudos, o laiku gauti tinkamas sveikatos priežiūros paslaugas galės vis daugiau pacientų.

Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, kad pastarosiomis savaitėmis Šeškinės poliklinikos kolektyvą papildė visas būrys medicinos profesionalų: 4 šeimos gydytojai, 3 kardiologės, nefrologas, reumatologas, odontologas, 4 bendrosios praktikos slaugytojos. Visi mūsų naujieji kolegos pasirengę savo turimą patirtį pritaikyti pacientų labui, dovanoti jiems savo nuoširdų dėmesį ir žinias.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!