DŽIAUGIAMĖS PACIENTŲ PADĖKOMIS

2021 10 29

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos kolektyvas vėl sulaukė pacientų padėkų.

Zita Naveckienė savo gražius žodžius skiria šeimos gydytojai Irenai Smilgevičienei: „Daug metų esame šios gydytojos pacientai ir vien tik gerus žodžius galime pasakyti apie šią medikę. Ačiū gydytojai ir jos slaugytojai už jų nuoširdų darbą, supratingumą, paciento išklausymą.“

Dana Macionienė nuoširdžiai dėkoja šeimos gydytojai Inetai Marčiukaitytei ir bendruomenės slaugytojai Birutei Puodžiūnienei „už profesionalias konsultacijas, skirtą tinkamą gydymą ligos metu, nuoširdų rūpestį, įsiklausymą ir pagalbą. Tikiuosi, kad administracija įvertins puikų medikių darbą. Linkiu Jūsų atsinaujinusiai įstaigai ir toliau išlaikyti aukštus standartus.“

Prie padėkų kolegoms ir pacientų gražių palinkėjimų prisidedame ir mes.