EISIU SKIEPYTIS NUO COVID-19 LIGOS. AR GALIU PASIRINKTI VAKCINĄ?

2021 03 03

Vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesas Šeškinės poliklinikoje vyksta sklandžiai, sulaukiame daug patenkintų pacientų atsiliepimų. Daug žmonių dėkoja už mūsų personalo malonų bendravimą, aiškiai pateikiamą informaciją, rūpestingą ir gerą proceso organizavimą.

Vis dėlto gauname nemažai pacientų klausimų: kokia vakcina būsiu skiepijamas; jeigu dar neaišku – kada sužinosiu konkrečiai; jeigu nenorėsiu skiepytis siūloma vakcina, ar bus galima pasirinkti kitą?

Atsakingai informuojame, kad šiuo metu pasirinkti vakciną nėra jokios galimybės. Šeškinės poliklinikoje vakcinacija vykdoma pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių gyventojų grupių sąrašą. Pacientai yra skiepijami ta vakcina, kurios konkrečią dieną poliklinika turi. Taip skiepijama visoje Lietuvoje: vakcinų tiekimas medicinos įstaigoms yra centralizuotas ir poliklinikos jokios įtakos šiam procesui neturi. Jeigu žmogų numatyta skiepyti kitą savaitę, poliklinika gali neturėti duomenų, kokią vakciną gaus, taigi ir kokia vakcina bus skiepijami pacientai.

Jeigu žmogus skiepytis nuo COVID-19 ligos nori, tačiau ne ta vakcina, kuri jam siūloma, jis gali atidėti vakcinaciją, iki Lietuva gaus daugiau jo norimos vakcinos. Deja, terminas, kada atsiras galimybė pasiskiepyti pageidaujama vakcina, nėra prognozuojamas.

SVARBU: Likus 24 val. iki skiepo, Šeškinės poliklinikos pacientams yra siunčiamos trumposios žinutės su visa aktualia informacija: atvykimo laiku, skiepų kabineto numeriu ir vakcinos, kuria jie bus skiepijami, pavadinimu.

Visais klausimais dėl skiepų nuo COVID-19 ligos pacientus konsultuoja šeimos gydytojai.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!