ESAME PASTEBĖTI IR PAGERBTI

2020 07 08

Šeškinės poliklinikos bendruomenę pasiekė džiugi žinia. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu poliklinikos Konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Renatai Miglinienei skirtas apdovanojimas už reikšmingą indėlį rūpinantis Lietuvos žmonių sveikata ekstremaliosios situacijos ir karantino metu.

Rytų Lietuvos regiono medikams apdovanojimai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikti šiandien Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose. Šie specialiai sukurti medaliai skirti Santaros klinikų ir Santaros klinikų koordinuojamų ligoninių medikams, karščiavimo klinikų, laboratorijų, mobiliųjų punktų darbuotojams už sudėtingą darbą suvaldant koronaviruso (COVID-19) plitimą.

Spaudžiame mielai kolegei Renatai ranką ir džiaugiamės turėdami ją savo kolektyve. Ačiū už Jūsų pasiaukojantį darbą neskaičiuojant valandų, gelbstint gyvybes ir stengiantis dėl kiekvieno žmogaus. Ačiū, kad esate!