GALIMI REGISTRACIJOS IR PACIENTŲ INFORMAVIMO NESKLANDUMAI

2022 02 22

Šeškinės poliklinikoje diegiama nauja informavimo sistema. Dėl to galimi laikini internetinės registracijos nesklandumai, netikslios SMS, klaidinanti vizitų pas gydytojus informacija ir kitokia painiava.

Mūsų pasirinkta naujoji sistema įdiegta didžiosiose Lietuvos poliklinikose – dauguma besinaudojančiųjų pabrėžia jos patogumą ir darbui palankius sprendimus. Neabejojame, kad įdiegtos sistemos funkcionalumą netrukus galės pajusti ne tik mūsų darbuotojai.

Šiuo metu tikimės savo pacientų supratingumo ir atsiprašome už galimus nepatogumus.

Kilus klausimų dėl registracijos ar gautos informacijos, su poliklinika prašome susisiekti bendruoju tel. 8 5 250 2000.