Naujienos

GALIMYBIŲ PASAS IR KITI GALIOJANTYS DOKUMENTAI

2021 08 19

Dar kartą primename, kad galimybių pasą išduoda tik Registrų centras arba pats žmogus jį gali parsisiųsti iš https://gp.esveikata.lt į telefoną, kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį ir naudoti skaitmeniniu formatu arba išspausdintą.

Sveikatos priežiūros įstaigoje gali būti išduoti tik dokumentai, kuriuos galima pateikti vietoj galimybių paso (pvz., ES skaitmeninis COVID sertifikatas, vakcinacijos išrašas, neigiamo PGR testo ar teigiamo antikūnų tyrimo rezultato išrašas). Dėl šių dokumentų (NE GALIMYBIŲ PASO!) išdavimo Šeškinės poliklinikoje prašome kreiptis į Mokamų paslaugų langelį poliklinikos registratūroje.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!

AKTUALU: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.