Naujienos

GAUKITE GYDYTOJO CHIRURGO KONSULTACIJĄ GREIČIAU

2023 05 17

Tai išskirtinė paslauga Šeškinės poliklinikoje prisiregistravusiems pacientams. Jums nereikės kreiptis į savo šeimos gydytoją siuntimo. Tiesiog pasirinkite jums patogų laiką jau kitą savaitę.

Mes aptikome dažnai pasikartojančias medicinines situacijas, dėl kurių iki šiol jūs kreipdavotės į šeimos gydytoją. Tik gavę jo siuntimą, atvykdavote pas chirurgą.  Dėl to tekdavo laukti gydymo dvigubai ilgiau: kol priims šeimos gydytojas, vėliau – kol ateis eilė pas chirurgą. Supratę, kad galime sutrumpinti jums laukimo laiką iki gydymo, atvėrėme mūsų poliklinikoje galimybę tiesiogiai patekti pas šiuos specialistus. Dėl tokių ligų kaip: skaudantis įaugęs piršto nagas, poodiniai neaiškūs dariniai (lipomos, gumbeliai ir panašiai), pūliniai, kurių patys namuose įveikti nebegalite, - nuo šiol pas mūsų chirurgus registruokitės be siuntimo.

Pirmieji pacientai jau išbandė šią galimybę, pasinaudokite ja ir jūs.

Gydytojo chirurgo konsultacijai registruokitės:

  • internetu www.epoliklinika.lt (Registracija / Chirurgai / I lygio paslauga);
  • bendruoju poliklinikos telefonu + 370 5 250 2000.

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.