Naujienos

GAUTI GALIMYBIŲ PASĄ BUS PAPRASČIAU

2021 08 30

Gyventojams atsiveria daugiau galimybių patogiai ir nemokamai atsiimti galimybių pasą – netrukus tai bus galima padaryti „Sodros“ padaliniuose, Lietuvos pašto skyriuose ir vaistinėse, kurios savanoriškai nuspręs teikti šią paslaugą, bei valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose.

Kaip ir iki šiol, galimybių pasas bus nemokamai išduodamas Registrų centro padaliniuose, jį taip pat galima atsisiųsti iš interneto svetainės gpasas.lt. Ateinančias dvi savaites Registrų centro mobili komanda taip pat ketina tęsti vizitus į savivaldybes, kuriose nėra Registrų centro padalinių. Detalų vizitų grafiką galima rasti:

https://www.registrucentras.lt/bylos/dokumentai/duomenys/Galimybi%C5%B3-pasas-savivaldyb%C4%97se.png

Norėdami gauti galimybių pasą „Sodros“ padalinyje, gyventojai turės užsiregistruoti internetu: https://www.sodra.lt/isankstine-klientu-registracija (pasirinkti paslaugą „Galimybių pasas“) arba telefonu (+370) 5 250 0883. Registruotis galima jau dabar, paslauga bus pradėta teikti nuo rugsėjo 2 d.

Sąrašas vaistinių, kurios pagelbės išduodant galimybių pasus, bus paskelbtas artimiausiu metu.

Norėdami gauti galimybių pasą gyventojai turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tačiau atsiimti šį dokumentą Registrų centre, „Sodros“ skyriuje arba vaistinėje galės ne tik pats gyventojas, bet ir jo įgaliotas atstovas. Tokiu atveju pakaks laisvos formos rašytinio įgaliojimo, nurodant atstovaujamo asmens vardą, pavardę, asmens kodą bei konkretų atstovavimo tikslą – galimybių pasui atsiimti. Atvykęs atsiimti galimybių paso, atstovaujantis asmuo turės pateikti rašytinį įgaliojimą bei savo asmens dokumentą.

Primename, kad teisę į tam tikras kontaktines veiklas bei paslaugas patvirtina ne tik galimybių pasas, bet ir vakcinacijos, persirgimo arba atlikto tyrimo pažymos. Jas galima atsisiųsti prisijungus prie savo paskyros sveikatos portale www.esveikata.lt arba atvykus į gydymo įstaigą.

Parengta pagal Registrų centro informaciją

AKTUALU: Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami visi su COVID-19 liga susiję tyrimai: PGR tyrimas (kaina – 42,28 euro), greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (kaina – 12,33 euro), COVID-19 antikūnų tyrimas (kaina – 13,29 euro).

Registracija tyrimams vykdoma tel. 8 5 250 2000 ir internetu https://e.poliklinika.lt/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.