Naujienos

GEGUŽĖS 12-OJI – TARPTAUTINĖ SLAUGYTOJŲ DIENA

2022 05 12

Šiandien švenčiame dieną, tokią svarbią mūsų bendruomenės gyvenime. Minime savo kolegų profesinę šventę.

Slaugytojų darbas – svarbus, prasmingas, emociškai ir fiziškai nelengvas. Jie visuomet pirmieji būna ten, kur labiausiai reikia atjautos, patarimo, žmogiško dėmesio ir nuoširdaus bendravimo.

Žinoma, ligoniams reikalingos slaugytojų teikiamos paslaugos, labai vertinamas jų profesionalumas, tačiau žmonės ne mažiau dėkingi šiems medikams už gydančią viltį, už žinojimą, kad prireikus pagalbos nė vienas iš mūsų nebus užmirštas. Pacientai gali net neįsivaizduoti, kiek pastangų teko įdėti, kad jais būtų pasirūpinta, tačiau jie visuomet prisimins, kaip jautėsi mediko kabinete.

Sveikindami mielus kolegas su gražia švente, dėkojame už nuoširdžiai atliekamą darbą, už nepavargstančias rankas ir širdis. Būkite sveiki, mylintys ir mylimi. Tegul pacientų šypsenos nubraukia visus sunkumus, kuriuos išgyvenote pastaruosius kelerius metus, o kasdienybė stebina tik maloniais netikėtumais.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.