Naujienos

GREITASIS SARS-COV-2 ANTIGENŲ TESTAS ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE – PATOGU IR NEBRANGU

2021 05 11

Jeigu norite įsitikinti, kad nesergate koronavirusu, atvykite į Šeškinės polikliniką ir atlikite greitąjį SARS-COV-2 antigenų testą.

SARS-CoV-2 antigenų tyrimas parodo, ar šiuo metu esate užsikrėtęs koronavirusine infekcija. Šis testas tinkamas atlikti tik tais atvejais, kai pasireiškė COVID-19 infekcijai būdingi simptomai: karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, viduriavimas, skonio ir kvapo nejutimas, galvos skausmas, apsunkintas kvėpavimas.

Tokių simptomų turintiems žmonėms SARS-CoV-2 antigenų testą patariama padaryti ne vėliau kaip per penkias paras nuo simptomų pradžios, o sąlytį su patvirtintu ar įtariamu koronaviruso atveju turėjusiems – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto kontakto.

SARS-CoV-2 antigenų testo TEIGIAMAS rezultatas reiškia, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs COVID-19 infekcija.

SARS-CoV-2 antigenų testo NEIGIAMAS rezultatas rodo, kad mėginyje SARS-CoV-2 viruso antigenų neaptikta ir žmogus neužsikrėtęs COVID-19 (arba viruso antigenų kiekiai per maži, todėl neaptinkami testo). Jei po neigiamo antigenų tyrimo vis dar yra įtarimų dėl koronaviruso, rekomenduojama atlikti COVID-19 testą PGR metodu.

SARS-CoV-2 antigenų tyrimui paimamas tepinėlis iš nosiaryklės, atsakymas gaunamas per 15 min. Tyrimo atsakymą rasite prisijungę prie savo paskyros e.poliklinika.lt arba e.sveikata.lt.

Registruotis prašome tel. 8 5 250 2000.

Šeškinės poliklinikoje atliekamo greitojo SARS-CoV-2 antigenų testo kaina – 12,33 euro.

Tyrimai atliekami 112A kabinete, įėjimas iš lauko pusės nuo požeminės perėjos. Kabinete sumokėti už paslaugą galima tik banko kortele.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.