GREITIEJI TESTAI - NEMOKAMAI

2022 12 22

Šeškinės poliklinikos medikams nerimą kelia labai padidėjęs sergamumas gripu, COVID-19 liga ir kitomis per orą (dalelėmis ar lašeliais) plintančiomis infekcijomis.

Atsižvelgdami į į šiuo metu stebimą nepalankią epidemiologinę padėtį, organizuojame akciją ir likusiomis gruodžio dienomis pacientams poliklinikoje nemokamai dalysime greituosius COVID-19 antigeno testus.

Testus galima pasiimti poliklinikos patalpose esančioje vaistinėje „Apotheka“ nuo 07.30 val. iki 20.00 val. (poliklinikos darbo dienomis pirmadieniais–penktadieniais).