Naujienos

GRIPO DIAGNOSTIKAI – GREITIEJI TESTAI

2022 12 13

Šiuo metu, kai sparčiai auga sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir gripu, primename apie Šeškinės poliklinikoje atliekamus greituosius gripo testus.

Sezoninių ligų – gripo, ŪVKTI ir net COVID-19 – simptomai gali būti panašūs, o užkrečiamumas, sunkių komplikacijų grėsmė ir gydymo būdai skiriasi. Todėl greitai nustatyta diagnozė – tai greitesnis ir saugesnis gydymas, mažesnė tikimybė, kad liga užsitęs ir komplikuosis.

Greitojo gripo testo kaina – 6,82 euro. Testus atliekame ne tik Šeškinės poliklinikos pacientams. Registruotis prašome tel. 8 5 250 2000. Tyrimo rezultatus per valandą įkeliame į asmenines pacientų paskyras poliklinikos svetainėje https://e.poliklinika.lt/.

Testas atliekamas, t. y. tepinėlis iš nosiaryklės imamas, 112A kabinete. Įėjimas nuo Ukmergės g. iš lauko pusės (nuo požeminės perėjos).

Atvykstant su savimi būtina turėti asmens dokumentą ir dėvėti apsauginę veido kaukę.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.