Naujienos

GYDYTOJA GERIATRĖ: NORĖČIAU, KAD MANO PACIENTAI BŪTŲ KUO SVEIKESNI

2023 10 16

Gydytojo geriatro darbo siekiamybė – padėti senyvo amžiaus pacientams prisitaikyti prie amžiaus pokyčių, visais amžiaus tarpsniais išmokti deramai rūpintis savimi ir gyventi kuo visavertiškesnį gyvenimą.

O norint geriau pasirūpinti savimi, kartais reikia nedidelės paskatos, kartais – tiesiog daugiau žinių. Šeškinės poliklinikos gydytoja geriatrė Eglė Sadauskaitė-Pėlikienė ne tik kompleksiškai konsultuoja ir gydo senyvo amžiaus pacientus, bet pasiryžusi imtis švietėjiškos misijos ir kviečia juos į paskaitas.

Pasiteiravus apie švietėjiškos veiklos tikslus, gydytoja Eglė sako: „Ambulatoriškai konsultuodama matau dažniausias problemas, dėl kurių kreipiasi pacientai, o per konsultacijas ne visada užtenka laiko labai išsamiai paaiškinti apie tam tikrą dalyką. Todėl kviečiu į paskaitas, kuriose bus galima labiau įsigilinti į temą, kylančias problemas, atsakysiu ir į dominančius klausimus. Norėčiau, kad mano pacientai būtų kuo sveikesni ir kuo daugiau patys žinotų apie savo sveikatą.“

Paskaitos vyks Šeškinės poliklinikos Sveikatos mokymų salėje (285 kab.).

  • 2023-10-26 14.30 val. „Osteoporozė ir griuvimų prevencija“.

Papasakosime, kas yra osteoporozė, kaip jos išvengti ir ką daryti, jei vis dėlto ja susirgote. Aptarsime griuvimus: kodėl griūvame, ką daryti nugriuvus ir kaip to išvengti.

  • 2023-11-27 13.30 val. „Skaičiai ir ūmios būklės medicinoje“.

Ar žinote, koks turi būti jūsų kraujospūdis? O pulsas? Oksigenacija? O kraujo tyrimų normos? Kaip tai išmatuoti ir prisiminti? Taip pat aptarsime dažniausiai pasitaikančias ūmias būkles ir pirmąją pagalbą jų metu.

  • 2023-12-14 14.30 „Miego sutrikimai senyvame amžiuje“.

Pasiaiškinsime, kokie yra miego sutrikimai apskritai, kodėl sutrinka miegas senyvame amžiuje ir kaip tinkamiausia šiuos sutrikimus gydyti.

Į paskaitas kviečiami ne tik 60-mečiai ir vyresni, bet ir tokių žmonių artimieji, suinteresuoti jų fizine ir emocine sveikata, geresne gyvenimo kokybe bei sveiku senėjimu.

Registruotis į pakaitas gydytoja E. Sadauskaitė-Pėlikienė prašo el. p. egle.sadauskaite@poliklinika.lt, tačiau sako mielai sutiksianti ir neužsiregistravusius.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.